Копуша• 13 ноября 2024
Камера зафіксувала, як жінка краде вазон в УПСЗН
В коментарях всі її виправдовують, мовляв, чого ганьбити людину за таку дрібницю
Звісно, що вчинок не тягне на кримінал, але й нормальним його назвати не можна.
Чи це у нас вже норма, брати все, що сподобалось, якщо воно не прибито цвяхами, не приварено автоненом, не прикручено намертво і виправдовуватись тим, що чиновники ж крадуть, то і нам можна?
Якесь дніще вже просто(
Додаю напруги• 13 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
Зачем тащить в новости каких то бабок и насмехаться над проблемами с кукушкой
согласна.
жизнь для бедных людей настолько тяжела,что кукушка у некоторых улетает.
в ТТ уже столько голых, разгуливающих по улице видела.
Додаю напруги• 13 ноября 2024
Ответ дляКросівки оригінал
Це допоки в них щось не вкрали
Хоча вони потім будуть цупити все, мстя вона страшна
Надіюсь всі хто за кордоном зараз живе подивляться як можна жити по іншому і привезуть це додому
не привезуть.це треба бути бовдуром, щоб їхати в цей концтабір.
Алина-1240• 13 ноября 2024
Ответ дляДодаю напруги
согласна.
Еще более кукушка улетела у тех,кто насмехается с больных и снимает их
Додаю напруги• 13 ноября 2024
Ответ дляАлина-1240
так у нас снимают все и всех.