Невгамовна шахиня• 13 ноября 2024
Що купити в подарунковий бокс для дівчини 12 років?
Хочу зібрати різні потрібні речі. Купила косметичку з красивою бритвою gillete, ще куплю гель до неї, дезик куплю, туалетну водичку якусь молодіжну, що ще придумати? Блиски, гігієнічні помади є. Які дрібнички придумати?
З бісиками• 13 ноября 2024
Туш консилер рідкі румяна мейбелін моя любить.. постери можете роздрукувати музичних гуртів або фільмів які вона любить. Заколки бантики, краб гавайська квітка або метелик. Чехол
Застряла• 13 ноября 2024
Я своей купили блеск для губ, карандаш для бровей, чтоб мой не тягала, расческу жанеке, набор из обруча на голову и тряпок на запястья для умывания, брыскалку Вики ее любимую, она ее пьет похоже. Вроде все, еще был основной подарок.
З бісиками• 13 ноября 2024
Ответ дляЗастряла
О оце що ви перерахували у моєї теж є, це вони всі зараз таке люблять дивлюся по подругам доньки
Кукусики• 13 ноября 2024
Блиск-глітер зірочки-сердечка, якими дівчата вилиці чи щічки прикрашають.
Блиск для нігтів, наклейки для нігтів
Декоративні тату
Блиск для нігтів, наклейки для нігтів
Декоративні тату
Застряла• 13 ноября 2024
Еще пару идей из того, что моя у меня тягает или мы ей покупали:
- защипы для волос, как парикмахеры используют
- резиночки бесцветные, чтоб две косички спереди заплетать.
- Крутящаяся подставка для косметики, кисточек
- кисточки разные
- средства для стайлинга
- набор для наклеивания ресниц
- кисточки разные
- средства для стайлинга
- набор для наклеивания ресниц
Нічого вдягти• 13 ноября 2024
Я дарувала племінниці подарунковий бокс в лавандовому кольорі, все наповнення було лавандове: різні цукерки і шоколадки ( Мілка), санітайзер для рук, дезік, резинки для волосся, пухнасті шкарпетки, блиск для губ. Вже й не пам´ятаю, що я туди наскладала, але все було практично в одному кольорі, лише відрізнялось відтінком. І коробку взяла лавандову, все переклала лавадового кольору папером. Дитина була в такому захваті
. Спочатку все те фоткала і подружкам відправляла, а потім вже розглядала
.