Карапулька• Изменено 13 ноября 2024

безопасно ли оформлять карту АТБ?

получается, что ее нельзя оформить как бонусную, только через банк 😱
к примеру, в условиях сказано : ’Якщо картка АТБ буде з кредитним лімітом то при заборгованості більше 20,00 грн яка буде на розрахункову дату буде списуватись плата за обслуговування 100 грн. Якщо не буде кредитного ліміту то плати за обслуговування не буде. Плата за обслуговування списується в залежності від того чи буде на цій картці кредитний ліміті чи ні.’
Пользуетесь ли вы ?
Барбітта• 03 декабря 2024
100грн комиссию за пользование кредитом списывает сенс банк в конце месяца, другие банки не списывают и дают два месяца льготного периода.
Сенс банк говно, Убери эту плату Задалбал.