забиякина• сегодня в 18:25

Хто правий: клієнт чи консультант?

Зробіть вибір:
вже голосів: 114
клієнт
консультант
тиць
Лагшмивара• сегодня в 19:23
Ответ дляСпасу мир
Дивіться, я пишу за себе. Якщо мене влаштував би чорний колір, після вашої відповіді я б його не купила. Бо я не люблю, коли мною маніпулюють і щось нав´язують. Ви відразу втратили таких клієнтів, як я. Аналогічно не люблю, коли щойно переступиш поріг, консультант вже приклеюється до тебе з ’допомогою’ і ходить як тінь. Я сама знаю що мені потрібно, а якщо треба поточнити любу інформацію, я знаю як знайти продавця і запитати.
Я вважаю, що продавець абсолютно правильно відповів, запропонувавши розмірну сітку. Це до речі, не сприймається як нав´язування. Він інформує про наявний колір і пропонує сітку. Покупець почав бикувати.
Продавцю потрібно було відповісти (на питання навіщо пропонує сітку) : Це моя робота. Якщо вам буде потрібна моя допомога, будь ласка, звертайтеся. І нічого більше не пояснювати. Покупець пішов би бикувати в інше місце, продавець зберіг би нерви.
Я розумію вашу позицію.
Я б ’закобєнілась’ саме від тої відповіді, що дала консультант. Типу, мені пофігу, шо ти там хотіла, я тарабаню по скрипту.
Отже, когось ми втратимо anyways.
Але збережемо свою психіку, адже на ввічливу відповідь хамити нецікаво.

Интимная• сегодня в 19:20
Ответ дляЗараз все скажу
В том что сетку размерную предлагает. У вас запрос был сразу на другие цвета, ответьте нет, только в черном
Вона неправа тільки в тому, що після першого ж висеру колупатєля не попрощалась і не заблокувала
Интимная• сегодня в 19:21
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Покупатель притрушенный звиздец
Свідок секти пАкупатІль всІгда прав))))
Тільки не про гроші• сегодня в 19:21
Ответ дляРедисочка
Так консультант ей вежливо ответила, предложила размерную сетку и тогда из клиента полилось говно вместо вежливого же отказа и завершения разговора
Так після гівна не обовязково вступати в полеміку та огризатися, тим паче коли ти на роботі.
Редисочка• сегодня в 19:22
Ответ дляСтриптизерка
После первого комментария ’зачем?’ , нужно было ответить ’извините, всего хорошего’ и мысленно послать лучики поноса, а не вступать в перепалку.
Меня вообще удивило что клиент считает себя в праве вот так отвечать консультанту, которая на работе и должна быть вежлива. Есть же определенные социальные нормы общения.
Консультант могла б тоже ответить - а вы что не видели, что там только черный? Чего спрашивать, раз фото в других цветах нет?
Но нет, ей нужно излучать доброжелательность и готовность помочь, а вот такие клиенты думают, что они всегда правы и могут позволить себе любой тон общения
Видна міленіалка• сегодня в 19:22
ось тобі і мова не має значення. Якесь бидло узкькомовне.
Лагшмивара• сегодня в 19:26
Ответ длязабиякина
Якщо до мене вже звертаються як до людини яка не відповідає погляду як я повинна працювати, то я напевно маю право відповідати, якщо захочу
Коли ви на роботі, Ви-не Ви, а літери на екрані, нічого з того, що там пишуть, не стосується Вас особисто.

Лагшмивара• сегодня в 19:25
Ответ дляРедисочка
Це не ввічливо. Продавець пропонував відсутній товар, він марно витратив час і увагу покупця
Чи вам що не матом, то і ок?
автор забиякина • сегодня в 19:26
Ответ дляЛагшмивара
Але я можу відповісти, якщо цього захочу
Лагшмивара• сегодня в 19:27
Ответ длязабиякина
Ви зумер))?
Ви все можете, але це недоцільно
Горня капучіно• сегодня в 19:28
Ответ длязабиякина
В чому не права консультант?
після першої ж відповіді клієнта, треба було побажати гарного дня і в ігнор. А не перегавкуватись далі.
автор забиякина • сегодня в 19:34
Ответ дляЛагшмивара
Ви зумер))?
Ви все можете, але це недоцільно
Для кого? Для вас?
Редисочка• сегодня в 19:35
Ответ дляЛагшмивара
Чи вам що не матом, то і ок?
Какой отсутствующий товар предлагала консультант? Сказала, что только в черном, предложила размерную сетку. Какое время покупателя она потратила? Тем более у покупателя, видимо, этого времени дохрена, что вместо «спасибо, не надо» она погнала вычитывать консультанта
Не їм після шостої• сегодня в 19:41
Клиент с придурью. Такой лучше ничего не продавать.
Зараз все скажу• сегодня в 19:45
Ответ дляГоворю-балакаю
Це його робота. Зі сторони консультанта все окей.
Ок та не ок. Можно довго сперечатись
Стриптизерка• сегодня в 19:48
Ответ длязабиякина
Вы работаете на себя? Я увольняю за такую работу
Лагшмивара• сегодня в 19:48
Ответ дляРедисочка
Не треба мати якісь виняткові здібності, щоб зрозуміти, що оголошення містить асортимент кольорів
Лагшмивара• сегодня в 19:48
Ответ длязабиякина
Для кого? Для вас?
Що?
Стриптизерка• сегодня в 19:51
Ответ дляЛагшмивара
Що?
Консультант таки притрушенный

Редисочка• сегодня в 19:51
Ответ дляЛагшмивара
Вопрос клиента - «что, только лишь в одном цвете товар» - наталкивает на мысль что да, в объявлении или товар в принципе в одном цвете, или написано что остался в черном цвете, иначе конкретно такой формулировки бы не возникло
КротоТо• сегодня в 19:56
Ответ дляСпасу мир
Я впевнена, що продавець - людина підневільна. Я колись у студентські роки підробляла трохи продавцем промислових товарів у магазині. Власник вимагав по п´ятах ходити за покупцем, нахвалюючи йому товар. Ще мені дуже ’подобалося’, як продавців вчили не водити у ’дорогий зал’ тих, хто ’бідно виглядає’. Це дурня повна, бо одяг не завжди відображає гаманець. Але чи може продавець диктувати власнику магазину?
Так і тут. Цілком може бути, що продавця натаскують говорити стандартні фрази, які він зобов´язаний вимовити.
У продавца должны быть свои мозги тоже. Остальной текст который написал продавец явно не в тему. Там уже переход на личное.
Лагшмивара• 2 часа назад
Ответ дляРедисочка
В цьому є сенс
автор забиякина • 2 часа назад
Ответ дляСтриптизерка
Чому ви вирішили, щоб повага повинна бути тільки до клієнта? консультант теж людина.
автор забиякина • 2 часа назад
Ответ дляКротоТо
Перейшла на лічное покупець
Стриптизерка• 2 часа назад
Ответ длязабиякина
Я уволю с уважением. Почему вы решили, что без?
автор забиякина • 1 час назад
Ответ дляСтриптизерка
Тому що це говорить про відношення до своїх працівників як до рабів яких можна цькувати, а вони і слова не повинні казати
Аноним Советчик• 1 час назад
Ответ длязабиякина
Автор, не хвилюйтеся так, зараз частина клієнтів не в адекваті, це точно. Сьогодні у мене 3 таких було. Одна в рішила купити самовивозом, бо не хоче платити за доставку (це вже виявилося вкінці діалогу). Ніякий спосіб не підходить, не Олх-доставка, не післяплата, але сидіть і чекайте, коли вона збереться приїхати (і ще й невідомо, куди їхати, ніби живу прямо біля метро - це я вже потім зрозуміла). Пункт передачі НП її теж не влаштував. Другій зробіть знижку 20% у кінці діалогу. А третя просто поговорить. Таку, як Вашу, я би відправила зразу в блок, бо спочатку видно, що людина просто хоче потріпати нерви і купувати нічого не буде. А якщо купить, уявіть собі проблеми, що можуть вилізти з нею на пустому місці.
Короче кажучи, не сприймаєте близько до серця і на свій рахунок, таких зараз маса через складність життя і відсутність коштів
автор забиякина • 1 час назад
Ответ дляАноним Советчик
Дякую! Розумію
Стриптизерка• 56 минут назад
Ответ длязабиякина
Говорить они могут что угодно, написать должны -всего хорошего.
Ганцю в кєдах• 32 минуты назад
Щоб ви не написали, такий клієнт домахається до всього. Це як на олх, мозги за*буть, нічого не куплять, або не заберуть посилку