Не кую, не мелю• 14 ноября 2024

Мини камера с фокусировкой на текст

Девочки,может кто имел дело с таким,посоветуйте модель,нужна мини камера (не заметна на одежде) чтобы во время чтения передавала читабельный текст на другой телефон. То есть,я в руках буду держать лист бумаги и надо чтобы дистанционно человек могу прочитать,что на нем написано…
Сарафанное радио• 14 ноября 2024
Ще й непомітно. Може в брошку її замаскувати?
Чому окуляри з записом не хочете

Усатая полосатая• 14 ноября 2024
Там є автофокус, і він буде бігати як дурний, поки ви будете тим листом трусити у руках.
Найкращий варіант це два примірники тексту. Один ви читаєте, на другий направлена камера і передає зображення. Камера закріплена нерухомо, так само як і текст. Тільки гортаєте сторінки.
Це найдешевший і найкращий варіант.
Все інше це танці навколо стрибаючого автофокусу, з поганим результатом.
Сарафанное радио• 14 ноября 2024
Ответ дляУсатая полосатая
Це найдешевший і найкращий варіант.
Непомітна камера? Може автор хоче вкрасти інформацію
Усатая полосатая• 14 ноября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ні звичайно.Непомітна має величезні обмеження в застосуванні.Звичайна малась на увазі
Сарафанное радио• 14 ноября 2024
Авторе, 22тис підходить?
Астановитесь• 14 ноября 2024
Ответ дляСарафанное радио
Вирішив пограти в шпигуна...