Вмію заміряти найкраще• 14 ноября 2024
Такс фри на смартфон з Європи - будуть різні % в різних країнах?
Трохи погуглила - якщо купувати телефон в різних країнах Європи, то і відсоток поверненя такс фрі буде від 4 до 25%.
А як дізнатися в якій конкретній країні який буде відсоток за смартфон? Це можливо? Бо зараз їхатиму через кілька країн, то можу взяти я мінімум в 3.
Всех в сад• 14 ноября 2024
25 жодного разу не зустрічала
12-15 відсотків всюди приблизно однаково. Франція, Італія, Іспанія
Мальдивирую• 14 ноября 2024
В Польше вроде 23. Но нужно по магазинам смотреть, не все дают выписку. Обычно там на эти 20 и дороже), есть вроде как и с 0ват. Так что тут ещё гуглить надо. Я в прошлом году собиралась, но передумала, ТК было невыгодно