Тарабарщина• 14 ноября 2024
чого сумка-кравчучка так називається?
Жена аллигатора• 14 ноября 2024
Ответ дляНиколай-b526
ее Кравчук придумал)
Да,Кравчук с пинчуком вместе
Ластовиння• 14 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
Я с ней везде хожу, так удобно, уже не могу без нее. Называю бабОшка
У мене теж є, але називаю кравчучечка.:)
Вкаблучках• 14 ноября 2024
того що при кравчуке для народа почалось інше незалежне життя з кравчучками, люди їздили на базари, шукали де можна знайти щось доступне із продуктів
Вилами по воде• 14 ноября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Тому що при Кравчук їх почали використовувати перші комерсанти
О, то я комерсант? Не перший, але по ходу не останній точно
Додаю напруги• 14 ноября 2024
ЛИХИЕ 90-е... инфляция, волка ноги кормят, вот и кравчучка-орудие труда стала, челночники и тд
Чебураха з перцем• 14 ноября 2024
Ответ дляМЧСница
Соседка мэрсэдес называет, я свою нежно тачюлечка)))