Кому там слова не давали• 14 ноября 2024
Дівчата підкажіть чи нормально коли чоловік відмовляє
Дівчата підкажіть чи нормально коли чоловік відмовляє в інтимі?
Бадабум• 14 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
У мене тиждень не було і мені вже дах зносить. Я думаю що якщо я не буду нагадувати, то все зійде на нівець. Мені 38 років, дуже шкода, що життя так проходить
Та бобик сдох просто.
Кому там слова не давали
• 14 ноября 2024
Ответ дляМerida
а вы когда хотите спать, все равно соглашаетеь на секс? яерез не хочу?
вы выше написали, что он вам в глаза говорит - не хочу. как это происходит? расскажите всю ситуацию
Він не проти, коли йому тільки хочеться. А не мені. Ось наприклад, за цілий тиждень він не проявив ініціативу, я вчора сказала. Отримала відмову і купу поганих слів
БлинчикБезСметанки• 14 ноября 2024
Ответ дляМerida
уместно ли вчера было просить секса вообще?
хотя, не просить, а соблазнять должны. это раз. а два, таки правильное время для этого.
у меня вчера настроение игривое было.только надумала прийти под бочок, а муж мне говорит - это писец... не успеваем покрыть крышу. 7ми метровые балки, на почти 6 тыс у.е. начинают мокнуть. это просто задница. лицо серое. понимаю, что говорит не мне даже, а сам себе, размышляя, что делать и как оперативно проблемы решать.
думаете, если б у меня таки не хватило ума вчера, и я пришла, он бы меня не послал? на его месте я б себя за такое послала.
Честно говоря, странный пост. Всегда есть проблемы бытовые. Если бы вы привели в пример состояние здоровья или эмоциональное состояние вследствие потери близкого, к примеру, это понятно. И ясно, что человек не робот, но крыша, послал бы... Эммм.... что я прочитала))?
Кому там слова не давали
• 14 ноября 2024
Ответ дляМerida
а если б вы в постель к нему с вибратором пришли? он бы отвернулся и захропел?
Він мені сказав, бере вібратор і задовільни сама себе
Ответ дляКому там слова не давали
что вы сказали? хочу секса? пояему у нас нет секса? ты меня не хочешь?у тебя любовница? что вы сказали? как вы тот секс попросили?
Файна дівка• 14 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ну, я люблю якісний секс. А це не швидко. Тому мені норм раз в тиждень- два. І йому я бачу також. Хоча розмов було :))) ну, перші пів року так, часто. А тепер, якось купу всього ще й навалилось. Мені важливіше стосунки між нами, а не сам секс.
Кому там слова не давали
• 14 ноября 2024
Ответ дляМerida
так і сказала, що мені вже хочеться. Він відмовився, каже я хочу спати. Слово за слово і виникла сварка
Ответ дляБлинчикБезСметанки
видимо, вам деньги с неба сыпятся. в эту крышу вложено уже 15, и еще 6 из-за дождя не могут поднять. а так да, пустяк. пустяки такие себе. если это сейчас не сделают, то половину выполненной работы, придется переделывать.
Дую на вітер• 14 ноября 2024
Ответ дляФайна дівка
Бойфренду 45. Мені 43. Три тижні сексу немає. Бо якось нам прикольніше на дивані полежати, подивитись фільм. Точніше я дивлюсь, його шкрябаю, він дрімає. Ми менше року разом:) але ми і бачимось після роботи, повечеряємо … і вже нічого не хочеться. А мені ще додому потім їхати пів години. Сподіваюсь на ці вихідні нарешті буде :))) але це взагалі нічого поганого не означає. Ми постійно на звʼязку, поцілунки, обійми. Ліниві просто :)))
Нам по 46 з чоловіком. Одружені 25 років. Двоє дітей. Теж секс не кожен день. Разом полежати, обійми, поцілунки. Але вже такого як у 20 років немає. Прогулялися, кіно подивилися, вечеря - обійми, спати.
Горлаю зрання• 14 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
А йому 51 + особливо не був огого... Співчуваю, скоріш за все, краще вже просто не буде, рано зістарився ваш дідусь. Можна спробувати його до лікарів поводити, але хз чи він сам погодиться. Вам або змиритися, або коханці. Ех, старші чоловіки це таки проти природи. Минули часи, коли жінки пачками мерли в пологах і чоловіки одружувалися декілька разів, тому дружини були молодші. Фізіологічно, пік лібідо в жінок пізніше, тому якраз молодший чоловік правильніше
Саджу все зарання• 14 ноября 2024
Ответ дляКвартираЧья
Вибратор пусть берет
Если не разводится и не любовников
Ну ото наверное так и выкручивается. Когда-то был любовник у неё, но в итоге ушла, потому что муки совести были дикие. После того лет 7 прошло уже
БлинчикБезСметанки• 14 ноября 2024
Ответ дляМerida
И это пишет тот человек, что в другой теме рассказывает как муж ее добивался, а тут пишет, что это норма послать. Нет, это не норма... Тем более как в случае автора со скандалом.
У вас странная логика, очень.
Горлаю зрання• 14 ноября 2024
Ответ дляДую на вітер
Сходіть на роботу, відпрацюйте годин 10. І потім розкажете, хочете ви спати чи ні.
Думаєте, на роботу лише чоловіки ходять? А світова статистика каже, що більшість жінок ще має другу зміну (тобто тягне більшість неоплачуваної хатньої роботи після звичайної)
Кому там слова не давали
• 14 ноября 2024
Ответ дляМerida
даже, если б это делали в кровати при нем?
Не знаю, не пробувала. Мені принизливо стає при такому відношенні
Саджу все зарання• 14 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
А я не відмовляю)
А я відмовляю)) и это нормально, если не на постоянной основе
Марічка• 14 ноября 2024
Ну вот недавно тема была, когда мужу все время надо, он жену достает, манипулирует, скандалит, чтобы получить секс, а она уступает, но без желания, чтобы не доставал и собралась разводиться. Там мужа дружно в насильники записали. Муж в той теме конечно не прав, жена имеет право не хотеть и не обязана уступать, так же ваш муж имеет право не хотеть и не обязан уступать. На данный момент у вас разные темпераменты, даже если раньше было по другому. Может у него возрастные изменения, может психологическое состояние не очень, он же не робот.
Кому там слова не давали
• 14 ноября 2024
Ответ дляДую на вітер
А я працюю і 2 дітей маю: школа, садочок, додаткові. Але ввечері хочу відчувати себе жінкою, яку чоловік кохає і хоче
Дую на вітер• 14 ноября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Ну то самі на себе це взяли. Зробили побутових інвалідів з чоловіків. У мене навіть син у 21 рік готувати вміє і готує.
Ответ дляБлинчикБезСметанки
У вас странная логика, очень.
меня никто не посылал. читайте внимательно, что я пишу.
лечь в обнимку спать, с любимым человеком,понежитья, поддержать, это лучше скандала, как сделала автор. потому, что я не была уверена, что моральное состояние моего мужа ему позволит отвлечься.
добивался меня ЧЕЛОВЕК, а не секс игрушка.
Горлаю зрання• 14 ноября 2024
Ответ дляДую на вітер
Я вам про статистику, що суперечить вашим домислам, а ви домислюєте щось по мене. Здається, ви там в голові можете дискусії проводити - самі вигадувати, самі опонувати. Зручно?
Тим паче, що авторка теми вже написали, що і вона працює.
Лгин• 14 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Це часто достатньо. Я вже не пам’ятаю коли він був ініціатором
Может у него другая появилась...все просто автор..
Добро с Кулаками• 14 ноября 2024
Наверное, но у меня такого не было. От моего прятаться приходилось
Кому там слова не давали
• 14 ноября 2024
Ответ дляЛгин
я запитувала, каже що ні. Але мені від того не легше. Можна просто сказати, щоб я теж розуміла що робити
Лгин• 14 ноября 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Ну в 99% они говорят что нет...а что ему сказать на тебя не с..ит, а с другой я огонь!
Кров з молоком• 14 ноября 2024
Насправді, коли хочуть, то хочуть. І після роботи, і перед сном, і зрання. З високим лібідо.
А те, як у автора, не дуже гарна ситуація. І тема делікатна, чоловік не завжди скаже, що якісь проблеми зі здоров´ям.
Добро с Кулаками• 14 ноября 2024
Девочки, ну другая может быть, конечно, но не думаю, что он такой нежный, что и автора порадовать не в состоянии. Основная причина в другом, думаю.
Кому там слова не давали
• 14 ноября 2024
Ответ дляКров з молоком
Він каже, що ввечері він хоче спати. Така відповідь
Кому там слова не давали
• 14 ноября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Я запитувала, мовчить. Для мене це не нормально. Від цього так паршиво на душі. Можливо я себе ще накручую