Бутерброд з ікрою• 14 ноября 2024

Бюджетний ремонт. Хтось замовляв собі рейки,самокоейки і тд?

Багато реклами як за не великі гроші,замовивши щось з Алі , можна зробити більш менш бюджетний ремонт.
Звичайно,що на відео все красиво і стильно. А в реальності?
Можливо там дійсно щось є таке толкове ?
Відірву та викину• 14 ноября 2024
А рейки - це про ремонт?
Без них ремонту не буде?
Поясніть, для чого вони, ще й з обмеженим бюджетом?
Тюрюнь_Тюнь• 14 ноября 2024
Що за рейки? Багети й в нас є
автор Бутерброд з ікрою • 14 ноября 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Що за рейки? Багети й в нас є
Щось подібне.
Ответ дляВідірву та викину
А рейки - це про ремонт?
Без них ремонту не буде?
Буде і без них.
Розглядаю спосіб не вирівнювати стіни ,і зробити швидко без купи сміття.
Відірву та викину• 14 ноября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Буде і без них.
Вони якраз для рівних стін.
Тюрюнь_Тюнь• 14 ноября 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Щось подібне.
Ви реально думаєте, що вони дійдуть і ціна невисока? Дайте хоч одне посилання. В школах такі бачила під фарбування
Помаранчова душа• 14 ноября 2024
Подивіться на них в епіцентрі, там є. Мені не подобаються, але якщо потрібно дуже бюджетно, то Вам видніше, чи це буде краще, ніж було.
Нормальні рейки коштують дорожче, але ж не обовʼязково брати з дерева.