Конотопська відьма• 14 ноября 2024

Ищу психиатра Киев стационар

Тревожно-депрессивное расстройство, суицидальная депрессия, булимия
manu1• 14 ноября 2024
Обращайтесь сразу в Павловскую больницу
Там и положат, если посчитают необходимым

Сорока-ворона• 14 ноября 2024
Павловская зачьот! Але й на Миропільскій також по-людськи.Через приймальне відділення швидкої.
автор Конотопська відьма • 14 ноября 2024
Ответ дляmanu1
Обращайтесь сразу в Павловскую больницу
А как это? Не зная врачей, прийти тупо в отделение подкараулить?
Хотелось бы отзывов
Почемучка• 14 ноября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Хотелось бы отзывов
https://pod-zontom.com.ua/?gclid=CjwKCAjwge2iBhBBE...
manu1• 14 ноября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Хотелось бы отзывов
Там все нормальные, это проф учреждение, записаться на прием в регистратуре
Да и стационар в Киеве есть только там профильный
БлинчикБезСметанки• 14 ноября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Хотелось бы отзывов
Вы уже звонили им? Мы когда пришли в октябре нам предложили место на март , планово. Либо по скорой , тогда сразу кладут.
ГоловнаЯ• 15 ноября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Хотелось бы отзывов
Будьте обережні.На антидепресантах набрала 30 кг і скинути не можу.Про побічну дію не попередили,поки спохватилась було запізно.І скинути не можу тепер.
Кирилівська.Стаціонар
автор Конотопська відьма • 15 ноября 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Кирилівська.Стаціонар
В мене немає іншого виходу, це пожиттево мені приймати.
А як ви спохватились. Вага вже не росте?
Я вже згодна не худнути, те що далі набираю оце жахіття
ГоловнаЯ• 15 ноября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Вони мене не попередили.Я була в такому поганому стані,що спохватилася,коли не могла нормально халата завязати.Потім розвели руками - побічна дія ліків.Можна ж було і інакші ліки підібрати.Потім прийшлось тотально змінювати гардероб та взуття на один розмір більше купувати.Бо не могла вже користуватися своїми речами.Вага зараз коливається на 3 кг можна скинути,потім вони назад повертаються.Скинути більше не вдається.Це дуже засмучує.Зверніть увагу,що б з Вами не зробили,те що зі мною.Здоровья Вам.

Пушап Мі мі• 10 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
А що ви приймали якщо не секрет? Бо скоро теж іду на прийом
автор Конотопська відьма • 10 декабря 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Скільки ви вже тримаете вагу?
Чи все одно росте?
Сама купляю квіти• 02 января 2025
Ответ дляСорока-ворона
Тобто туда тільки швидка повинна привезти? А як самому звернутись? Чи направлення від сімейного потрібно? Хочу для доньки взяти консультацію психіатра, класти в стаціонар немає потреби.
Сорока-ворона• 03 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Приходьте до реєстратури медзакладу і все. Дуже швидко направлять до фахівця. Єдине, що неприємно, велика ’жива’ черга. Це норма в наш час.