Магиня• 14 ноября 2024
Чоловік сказав, що я в активному пошуку
Я люблю доглядати за собою, а ще полюбляю фарбуватись. Це для мене як медитація, просто подобається сам процес. Сьогодні прийшла з роботи, а чоловік мені каже: ти така нафарбована ніби в активному пошуку. Мене це образило. Чи дійсно, якщо доглянута та з макіяжем, то це вже означає, що я когось шукаю?
ніколи такого не було• 14 ноября 2024
Он вас первый раз с макияжем видит?)) Или его всегда бесил боевой раскрас?
Моль Моллівна• 14 ноября 2024
«Так. Я в активному пошуку сексу з тобою, бовдуре». Імпровізуйте. Ви така нудна.
Бутербродница• 14 ноября 2024
Це просто в нього з самооцінкою погано,переносить свої комплекси на інших людей.
Магиня
• 14 ноября 2024
Ответ дляніколи такого не було
Я постійно роблю макіяж, в мене не бойовий розкрас, так, трошки підфарбувалась
ніколи такого не було• 14 ноября 2024
Ответ дляМагиня
Тогда спросили бы его, чего он разволновался. А то мы хз, что у вашего мужика в голове
Освічую темряву• 14 ноября 2024
Ответ дляМагиня
Фігура, груть 4?
Капитанша• 14 ноября 2024
Ответ дляМагиня
Авторе, давайте фото, зараз побачимо хто бреше
Потребую апгрейду• 14 ноября 2024
Мій теж не любить коли я одягаю все по талії і фарбуюсь.
Чую це часто , посміялась і пішла
Освічую темряву• 14 ноября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Чую це часто , посміялась і пішла
4?
Триндю-бриндю• 14 ноября 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
Чую це часто , посміялась і пішла
Куди пішла?
Потребую апгрейду• 14 ноября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Куди пішла?
На роботу
За продуктами
Ну куди мені треба.
За продуктами
Ну куди мені треба.
Потребую апгрейду• 14 ноября 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Куди пішла?
Раніше я фарбувала я рідко тому що працювала вдома.дистанційно
А от коли почала в офісі працювати , то фарбуюся
Ондатрова шуба• 14 ноября 2024
Ответ дляИруся-пуся
Ні, це він ревнує, що уведуть)
Мы ещё не видели, как именно накрашена автор)
Обычно даже явный, но адекватный макияж воспринимается мужчинами как ’ты и не накрашенная очень красивая’
Да будет так• 14 ноября 2024
Ответ дляМагиня
Ну наверное переборщили,