Їжак в панчохах• Изменено 14 ноября 2024
С реактивний білок 129
Дівчата, в минулу суботу щахворів батько. Кашель.температура. до лікаря ходив.вона каже - треба лежати. Слухала- нісого не вислухала. Виписала вітамінів.але сьогодні четвер, а темп під вечір 38. Заставила батька здати сьогодні с реактивний білок . 129.при нормі до 5. Лягати в лікарню? Завтра піде направлення брати. Постійний кашель. Чи при такому не лягають? В нас такий недолугий лікар. Виписала вітаміни і все лікування
Веселуха Муха• 14 ноября 2024
Запалення
Треба рентген легенів. Може бути пневмонія
Йдіть в лікарню!
Їжак в панчохах
• 14 ноября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Запалення
Йдіть в лікарню!
Вірусне чи бактеріальне?
Веселуха Муха• 14 ноября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Вірусне чи бактеріальне?
Пневмонія мрже бути і так в так
Срб це маркер запалення, треба було здати і оак
Раз вену кололи. Тоді б зрозуміліше по формулі
Але я б просила на ренген вже, якщо довго кашель
Їжак в панчохах
• 14 ноября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Пневмонія мрже бути і так в так
Здав. Зараз викладу
Веселуха Муха• 14 ноября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Здав. Зараз викладу
То самі подивіться
По лейкоцитам, еритроцитам,,,сое
Їжак в панчохах
• 14 ноября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Пневмонія мрже бути і так в так
Веселуха Муха• 14 ноября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
фото
Соє високе
Тут велике запалення
Ви ж бачитие не має ні бактеріальної, ні вірусного навантаження
Може вірус вже минув, імунітет справився, але є наслідок - запалення
З такими аналізами в лікарню може і не покладуть, ну може перестрахуватися щодо рентгену
Тут велике запалення
Сито для думок• 14 ноября 2024
Ответ дляБензопирен
Взрослым информативнее сдавать прокальцитонин
он сепсис показывает. это надо долго не лечиться, чтоб он повысился.
автору на рентген надо
Бензопирен• 14 ноября 2024
Ответ дляСито для думок
автору на рентген надо
Нет, это также маркер воспаления
Сито для думок• 14 ноября 2024
Ответ дляБензопирен
Нет, это также маркер воспаления
да. на этапе уже сепсиса)
Бензопирен• 14 ноября 2024
Ответ дляСито для думок
да. на этапе уже сепсиса)
та не выдумывайте, в ковид его назначали постоянно
Асталависта бэйби• 14 ноября 2024
Врач видел анализы? Идите с папой завтра на рентген в частную клинику, чтобы результаты были в этот же день. Я не врач, но у моего отца после ковида через месяц была такая же картина. И это была прикорневая пневмония. Неделю прокапали в больнице, потом витамины, ксарелто. Все будет у вас хорошо, если не пропустить беду.
Сито для думок• 14 ноября 2024
Ответ дляБензопирен
ну кто ж запретит назначать неинформативный анализ за огромные деньги. ну и с ковидом много тыкали ’наугад’.
у меня просто была ситуация точь в точь как у автора, высокая тепма, сильный кашель, слабость, по ОАК я была здорова как конь, терапевт на 6 день все еще пыталась лечить мне ’вирус’. потом сдала срб -110, прокальцитонин))) - в норме, пошла к инфекционисту уже, она меня на рентген, а там пневмония. спросила я ее про этот анализ - она говорит если еще пару недель не будете лечится - он начнет повышаться
ЧорноброваЯ• 14 ноября 2024
Он даже при инфаркте так сильно повышается. Моему отцу так инфаркт перепутали с пневмонией. Обязательно надо идти к врачу.
А Я Самая Самая• 14 ноября 2024
Необязательно в больницу
Может, просто пора начать принимать антибиотик, а какой именно это уже с врачом
Веселуха Муха• 14 ноября 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
-Можна аналіз на тропонін
-І рентген легенів
ЧорноброваЯ• 14 ноября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
-Можна аналіз на тропонін
-І рентген легенів
Да, именно это мы и делали.
Їжак в панчохах
• 14 ноября 2024
Ответ дляАсталависта бэйби
Не видел еще
Марафетчица• 14 ноября 2024
Ответ дляВеселуха Муха
-Можна аналіз на тропонін
-І рентген легенів
Почати з ЕКГ можна а не з тропоніну ;)
Та в він теж підвищений при різних станах а не тільки при інфарктах