Bransoletka• 14 ноября 2024

Це вже навіть не смішно... Новий план від Зе

’❗️Зеленський представить ’План стійкості’ з 10 пунктів на наступному тижні.

Серед них, зокрема, культурний суверенітет – те, що стосується культурної спадщини, сучасної культури та культурної дипломатії України, виробництва українського контенту.’
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
В 2019 відлік для нашої армії пішов назад
Її й до того не було. Розказати вам яка в ато підготовка була чи оснащення?
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну понятно. Новітня історія - то виключно про зеленського. Кучма най і далі живе в Монако на українську пенсію. Ракушки з пам´яттю одноклітинного - і яких змін хочуть у цій країні?
Ну правильно, кучма порізав так нефіг і починати
Та й віддали путіну коридор до Криму
annu-b519• 15 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
Удалено администрацией...
Отличается, интересами и поведением, а так то да, брехло и ворюга, но в сфере его интересов была Украина как государство, а нелоху все равно, у него ту ничего нет.
Ну и давайте честно, интелектуальные способности пороха и неплоха странно сравнивать, второй явно проигрывает.
lilu1990• 15 ноября 2024
Позбиралися тут експерти. Ні в армії, ні до армії. Шукають нового месію. Певно в рошені якісь волшебні цукерки продають
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ні
Можете взятись за руки з деркачем і дружно.....
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Передвиборна агітація почалась. Чи шо
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Ні
Хто це?
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Та й віддали путіну коридор до Криму
Так а чого порошенко Кучмі не запобіг і не захистив впк заводи? Шоб клянчити транші у заходу?
Aksinia 111• 15 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Склади зривали ті ж самі рашисти, що і в Чехії
Вже є розслідування
Скільки можна вуха морозити назло мамі
Шо, даже охрану складов не смог организовать без полномасштабной ? Вот это профи !
Один из эпизодов .
https://www.bbc.com/ukrainian/features-russian-457...
26 сентября 2017 Калиновка (Винницкая область)
На 48-м арсенале ВСУ близ Калиновки хранилось до 180 тысяч тонн боеприпасов, в том числе ракеты к ’Градам’, ’Смерчам’ и ’Точкам-У’, а также танковые снаряды.
В ноябре 2017 года по итогам расследования за халатное отношение к работе был оштрафован начальник режимной службы. Штраф составил 2465 гривен.’
Охренительное наказание !
annu-b519• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Передвиборна агітація почалась. Чи шо
Незнаю, пока не видела нигде
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Один из эпизодов .
Охренительное наказание !
Удалено администрацией...
Атланта• 15 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Вот я говорю, если бы не хуло, в мирное время выборы и все дружно попрощались бы с Зе и выбрали кристально честного и депутатов идеальных , но не хочет хуйло , шоб выборы были в Украине .... хочет, чтоб эти оставались вечно .
Да всю эту потужную команду сраной метлой не отогнать от державного корыта. Они так отчаянно вцепились зубами, что прогнать их получится только после того, как будет украдена последняя гривна.
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Незнаю, пока не видела нигде
На свої дописи подивіться
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляАтланта
А кого відгониш? Хто не прийде - всі крадуть

Тут в українців мають бути питання до себе в першу чергу
Aksinia 111• 15 ноября 2024
Ответ дляАтланта
Я бы Вам поверила, если бы Вы писали в мирное время . А так, попросите хуйло прекратить войну в Украине и будут Вам выборы .
annu-b519• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
На свої дописи подивіться
Это констатация фактов, не более. Я совсем не сторонник пороха и никогда за него не голосовала, если что.
Takamaka• 15 ноября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Мене теж банили... Пам´ятаю ще, як після президентських і парламентських виборів в 19, порівняла той захват і щастя 73% відсоткових з тріумфальною перемогою в 1933 в Німеччині націонал. соціалістичної партії і обрання канцлером Адольфа. Попереджала, що потім будуть відхрещуватися від свого вибору, як німці від свого. Як мене хейтили...
Теж попереджала, що не уявляють, яка біда на нас всіх чекає… і що литимемо сльози за кінцевим рахунком…
Павлик Равлик• 15 ноября 2024
Ответ дляTakamaka
Я саме тоді й аватарку на цю поміняла, бо зрозуміла, що на Україну чекає з таким вибором
Aksinia 111• 15 ноября 2024
Ответ дляTakamaka
Про біду всі зрозуміли після захвату Крима . Ця біда шла не один рік ! Ще Дудаев казав про цю біду в 90-х. Тому не треба тут розповідати кто винен у війні ! Винен той, хто напав ! Це без варіантів.
Павлик Равлик• 15 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
То чому ж до Володьки, у війні був винен Порох барига, який наживається на війні, а не путін?
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Попереджали а ракеты все одно віддали і заводи попиляли. Ми або дуже наївні, або дуже жадні. І схоже шо передусім в усьому цьому винна корупція
Takamaka• 15 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Так, винен насамперед той, хто напав. Але є ще багато важливих моментів, які ви, на превеликий жаль, до цих пір так і не зрозуміли, проте вперто їх відкидаєте. В цій темі (і не тільки) дівчата писали, проте скласти цей пазл навіть із прямими підказками вам не під силу. Прозріння буде дуже тяжким.
І не потрібно мені вказувати, добре?
annu-b519• 15 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Нет, с вариантами! Виноват тот, кто взял на себя обязательства и не выполнил их, все, дальше все пустое и отговорки.
Атланта• 15 ноября 2024
«Те, що стосується культурної спадщини». Спадщину же после смерти открывают. Очень толстый намёк.
annu-b519• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Умные, были, до 13 года
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Умные, были, до 13 года
Розумними ми схоже ніколи не були. Жадібність затьмарила розум
Aksinia 111• 15 ноября 2024
Ответ дляПавлик Равлик
Про винен не чула, про наживаеться, так .
https://24tv.ua/kyivnews/leninska_kuznya_poroshenk...
Про Кузню Порошенка і оборонні замовлення , цікаво .
Aksinia 111• 15 ноября 2024
Ответ дляannu-b519
Ви про гарантии безопасности ? Согласна с меморандумом нас кинули .
Атланта• 15 ноября 2024
Почему нет никакого плана, как сдержать цены на продукты первой необходимости, на коммунальные услуги, на топливо, как повысить зарплаты учителям и врачам.

Но есть план по созданию украинского контента. Шоумен все о своём. Контент ему опять нужен. Мало что ли телемарафона?
Атланта• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
По 700 грн за кг они и есть волшебные, только в кавычках.