’❗️Зеленський представить ’План стійкості’ з 10 пунктів на наступному тижні.
Серед них, зокрема, культурний суверенітет – те, що стосується культурної спадщини, сучасної культури та культурної дипломатії України, виробництва українського контенту.’
Ответ дляAlienmoon
Именно тогда и было положено начало конца , был бы Черновол , то жили бы лучше Польши давно , а так пришел кгбист партийный , а за ним и второй и понеслась .
Після Майдану і нормального президента вибрали оце зелене лайно і поховали і закони, і демократію, і майбутнє.Проросійські номери Зеленського 2014 р.:
Путін только отодвігаєт граніци і проча лабуда.
А вже повним ходом вбивали патріотів України.
Ответ дляРеверанс
Молоді гетьмани Порошенка формують каравани важкої техніки з Англії.Притула їх саме там і бачив.Приймаючих бронетехніку.Так що всі при справі.Нагадати суму вложену в ЗСУ Порошенком?
Великі каравани зброї та іншого відправлені на Сумщину.
Що робить Зеленський?
Блокує рахунки Порошенку.Що б не допомагав ЗСУ
Що робить Зеленський?
Я дуже прошу про притулу ні слова.це шахрай з бігаючими очима.
а що до синів порошенка,то хай тут зустрічають каравани.
в Англії знайдуться люди для цієї роботи.
все це кодло замазано в крові українців.
жму руку, обнимаю...
Джулияробертс• 15 ноября 2024
А взагалі, більш менш період був, коли Ющенко президент і Юля прем´єр. Хоча може я тоді молода була ще)
Aksinia 111• 15 ноября 2024
Ответ дляVlada-Maria
ні хріна вам непонятно, або ’рубаєте окуня’, замилюючи неВдобну тему
А как понять ? Если рашка ’вкладывалась’ в нынешнюю власть, значит она в ней заинтересована . Значит не хочет её сменить . Логично, что хуйлу будут нужны будут гарантии, что его ’вклад’ останется при власти .
Или не так ?
Ответ дляРеверанс
Петюня - жму руку ( пуйлу ) обнимаю , те же яйца только в профиль !
Ответ дляАвокада
жму руку, обнимаю...
Ви ж не будете писати,що Притула фанат Порошенка?
Він його ненавидить.
Але очевидні факти признав.Не Вам вказувати,що робити синам Порошенка.В Україні є кому зустрічати каравани.
Все працює,як годинник.Чітко і злагоджено.
Не так в Зелупоні.
Він його ненавидить.
Не так в Зелупоні.
Ответ дляАвокада
жму руку, обнимаю...
со всем согласна, но
одной рукой - жму руку, обнимаю
другой рукой - минирует в Три линии Чонгар, ставит танковую дивизию на севере, вкладывает в оборонку, а не в асфальт...
хитрый барыга-дипломат)
одной рукой - жму руку, обнимаю
хитрый барыга-дипломат)
Ответ дляРеверанс
Він його ненавидить.
Не так в Зелупоні.
Він його ненавидить.
Не так в Зелупоні.
а не вам вказувати,що робити мені.
Aksinia 111• 15 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
Я Вас поздравляю ! По поводу Дудина . Как то не совсем логично получилось , в честный суд слабо верится .
Ответ дляtala-li
со всем согласна, но
одной рукой - жму руку, обнимаю
хитрый барыга-дипломат)
одной рукой - жму руку, обнимаю
хитрый барыга-дипломат)
ну, вот так наминировал,что потом разминировали.результат даже не нулевой,а с минусом.
в государстве правая рука не знает что делает левая.
в итоге по Оболони катались танки и Мрию сожгли.
Sova splushka• 15 ноября 2024
Ответ дляАвокада
А хто вже розміновував, пам´ятаєте?
Ответ дляAlienmoon
Ні.Порошенко отримав армію без зброї,без одягу.
За час свого президенства зробив і Грім,і Стугну і ще багато чого.
Армія стала в рази сильніша і як би не ввели регелярні частини росії,може й зміг би закінчити АТО.
А великий плановик Зеленський все перетворив на повномаштабну війну.
Програми заблокував.Військових обікрав.Їх яйця по 17 грн обійшли всі видання закордоном.Всі офігіли.
Aksinia 111• 15 ноября 2024
Ответ дляМанула
У Трампа там свій монозброд
’Краще запросити до НАТО росію, ніж Україну, вона була б кориснішою, — можливо майбутній генпрокурор США Метт Гетц, якого обрав Трамп
’
Я как раз об этом . Ключевые должности , все фанаты рашки .
Ответ дляtala-li
со всем согласна, но
одной рукой - жму руку, обнимаю
хитрый барыга-дипломат)
одной рукой - жму руку, обнимаю
хитрый барыга-дипломат)
Зате Зеленський і танкову від Києва відвів.І артилерістів.
Готувався до війни.
Ответ дляAlienmoon
Мені цікаво, чи нормально Ви себе прчуваєте, жмурукаючи за Деркачем, раша сенатором?
Це настільки цінний кадр раші, що заслужив там аж цілого сенатора, навіть не депутата
Вам нічого не муляє в цій ситуації?
Дл речі, дякуючи Зелі і Баканову, він втік до раші уже під час війни.
Сама йому завдячує раша захопленнням ЗАЕС
Вітаю Вас із успішною роботою на рашу.
Як Ви кажете, ’жму Вашу руку, абнимаю’
Вам нічого не муляє в цій ситуації?
Вітаю Вас із успішною роботою на рашу.
Як Ви кажете, ’жму Вашу руку, абнимаю’
Sova splushka• 15 ноября 2024
А загалом дуже цікавий ефект.
Будь-яка тема, де піднімається питання відповідальності та вини зеленського, дуже швидко переходить в обговорення Порошенка з типовими штампами.
Як зручно.
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
your style• 15 ноября 2024
Ответ дляАвокада
Так а Порошенко тут до чого?. То бува не зелені розмінували?
Ответ дляMetelitsa
Вам нічого не муляє в цій ситуації?
Вітаю Вас із успішною роботою на рашу.
Як Ви кажете, ’жму Вашу руку, абнимаю’
Вам нічого не муляє в цій ситуації?
Вітаю Вас із успішною роботою на рашу.
Як Ви кажете, ’жму Вашу руку, абнимаю’
Удалено администрацией...
Ответ дляАвокада
хто розмінував? хто цей негідник? хто цей чорт? срочно баканову звонити!
а, це- негідниця, літаюча на парасольці пані Верещук- прислужка зелена, разминерша хренова