’❗️Зеленський представить ’План стійкості’ з 10 пунктів на наступному тижні.
Серед них, зокрема, культурний суверенітет – те, що стосується культурної спадщини, сучасної культури та культурної дипломатії України, виробництва українського контенту.’
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
Петюня - жму руку ( пуйлу ) обнимаю , те же яйца только в профиль !
Ну это уже не серьёзно
Кстати, сегодня автора жмурукуобнимаю назначили членом совбеза рашистской педерации, совпадение такое вот
Уверена, там он хуйлу уже не только руку пожмет
your style• 15 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
Зате Зеленський і танкову від Києва відвів.І артилерістів.
Готувався до війни.
Хіба тільки це?). А як чеченців гнали з Києва Татаров з Малюком). Хіба забудеш такий потужний подвиг
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
И орешков пэтиных , наверное , повёз туда ….😂
Да уж
К вам вопросов больше нет
А если кто-то надеется на какие-то изменения в Украине, то вот, пожалуйста, полюбуйтесь
Даже не знаю, на что вы надеетесь
К вам вопросов больше нет
Даже не знаю, на что вы надеетесь
Ответ дляAlienmoon
Удалено администрацией...
Скільки при Порошенку сиділо генералів в СІЗО?
І чого саме Зеленський витурив з ЗСУ всіх найкращих генералів?
Саме Порошенко повикупав в нелоха генералів і розвідників,зараз он льотчиків викупає,бо владі не потрібне нормальне ЗСУ.
Владі потрібне ЗСУ сирського, коли нездарним командуванням допомагають знищувати українців.
Порошенко профінансував Ай-Петрі і тепер КАБи сідають в полі без вибухово.Тільки така чудова розробка зовсім не цікавить владу.Як і ваші життя
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляMetelitsa
Це неймовірно, але декому, (і навіть не одній людині) станом на сьогодні не зазорно жмурукати.
Це такий триндець, що на голову не налазить.
Цікаво, де зараз Політейка?
Вона дуже любила цю тему
Цікаво, де зараз Політейка?
Вона дуже любила цю тему
Сидить десь тут під новими аками
Не здивуюсь, якщо оця з путькою і рошенами її рук справа
Павлик Равлик• 15 ноября 2024
Ответ дляVlada-Maria
я перед виборами в одній з тем написала, що ці заткнуть за пояс всіх попередників, разом взятих - забанили
Мене теж банили... Пам´ятаю ще, як після президентських і парламентських виборів в 19, порівняла той захват і щастя 73% відсоткових з тріумфальною перемогою в 1933 в Німеччині націонал. соціалістичної партії і обрання канцлером Адольфа. Попереджала, що потім будуть відхрещуватися від свого вибору, як німці від свого. Як мене хейтили...
Ответ дляРеверанс
Еще раз - скаладов сколько взлетело на воздух при вашем парашенко ?
Один склады уничтожил , другой раше границы открыл . Готовились ребята
Выбрали нелоха , только бы не парашенко , сейчас выберут пэтю, чтоб только не нелох .
Наш народ неисправим
Ответ дляAlienmoon
Наш народ неисправим
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
А я тільки недавно почула реальну історію зі свинарчуками, так званими
Виявляється в 2014 не було пво
Якось його зробили, щось купив барига для Києва, а клістронів не було і купити в той час їх можна було тільки в рф
Так от ці свинарчуки по схемам за чорний нал купили клістрони для пво в рф таємно
І от зе зняв клістрони і передав начебто га якусь перевірку
Таким чином, рашисти виявили своїх зрадників і покарали
Всі вже забули, як зе зірвав арешт вагнерівців, який планували і розробляли Україна з США
Виявляється в 2014 не було пво
your style• 15 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
Наш народ неисправим
А чого вас зараз так торкає Порошенко?. За все зло все рівно відповідати путяйлу і потужному в чепчику наполеоновському
Ответ дляРеверанс
Ні.Порошенко отримав армію без зброї,без одягу.
За час свого президенства зробив і Грім,і Стугну і ще багато чого.
Армія стала в рази сильніша і як би не ввели регелярні частини росії,може й зміг би закінчити АТО.
А великий плановик Зеленський все перетворив на повномаштабну війну.
Програми заблокував.Військових обікрав.Їх яйця по 17 грн обійшли всі видання закордоном.Всі офігіли.
Порошенко при владі з 90 років. При ньому армія і занепала
your style• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
А зелений підняв, ага?
your style• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Зеленський з 2019. Порахуйте різницю
Мені все без підрахунків видно й так
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Склади зривали ті ж самі рашисти, що і в Чехії
Вже є розслідування
Скільки можна вуха морозити назло мамі
Вже є розслідування
Скільки можна вуха морозити назло мамі
Ответ дляtanysha777
Вже є розслідування
Скільки можна вуха морозити назло мамі
Вже є розслідування
Скільки можна вуха морозити назло мамі
Ви тут розказуєте ніби відлік нашої армії почався з 2019 року. До того білі плями. Давайте й далі не помічати слона в кімнаті. Нашли козла відпущення
Апель-синка• 15 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Не те що сумно,а трагічно та небезпечно! Нам це вже добре відомо
Вопрос, каким полупопием думали те, кто его выбирали?
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Мені теж. Кучма порізав впк заводи. Винуватий зеленський. Дуже зручно
До чого тут заводи
Згадвла баба як дівкою була
Є новітня історія, де один будував з нуля, а інший прийшов і все знищив
А заразом і сотні тисяч
І міста і села
Спитайте в марупольців , чи була різниця
Згадвла баба як дівкою була
А заразом і сотні тисяч
І міста і села
your style• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
В 2019 відлік для нашої армії пішов назад
Ответ дляtanysha777
До чого тут заводи
Згадвла баба як дівкою була
А заразом і сотні тисяч
І міста і села
Згадвла баба як дівкою була
А заразом і сотні тисяч
І міста і села
Ну понятно. Новітня історія - то виключно про зеленського. Кучма най і далі живе в Монако на українську пенсію. Ракушки з пам´яттю одноклітинного - і яких змін хочуть у цій країні?