Bransoletka• 14 ноября 2024

Це вже навіть не смішно... Новий план від Зе

’❗️Зеленський представить ’План стійкості’ з 10 пунктів на наступному тижні.

Серед них, зокрема, культурний суверенітет – те, що стосується культурної спадщини, сучасної культури та культурної дипломатії України, виробництва українського контенту.’
Metelitsa• 15 ноября 2024
Ответ дляЕленнн
надіюсь,ви в курсі де зараз деркач?
Це неймовірно, але декому, (і навіть не одній людині) станом на сьогодні не зазорно жмурукати.

Це такий триндець, що на голову не налазить.

Цікаво, де зараз Політейка?
Вона дуже любила цю тему
Metelitsa• 15 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
Удалено администрацией...
Аааааа
Какя разница, как назівается ета улица?

Ясно-понятно
Alienmoon• 15 ноября 2024
Удалено администрацией...
Alienmoon• 15 ноября 2024
Ответ дляMetelitsa
Аааааа
Какя разница, как назівается ета улица?

Ясно-понятно
Удалено администрацией...
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
Петюня - жму руку ( пуйлу ) обнимаю , те же яйца только в профиль !
Ну это уже не серьёзно
Кстати, сегодня автора жмурукуобнимаю назначили членом совбеза рашистской педерации, совпадение такое вот
Уверена, там он хуйлу уже не только руку пожмет
your style• 15 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
Зате Зеленський і танкову від Києва відвів.І артилерістів.
Готувався до війни.
Хіба тільки це?). А як чеченців гнали з Києва Татаров з Малюком). Хіба забудеш такий потужний подвиг
Alienmoon• 15 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Ну это уже не серьёзно
И орешков пэтиных , наверное , повёз туда ….😂
Alienmoon• 15 ноября 2024
Ответ дляyour style
Хіба що мівіной , бо в них же бідних тільки вона і була
Klim-1ca8• 15 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Я как раз об этом . Ключевые должности , все фанаты рашки .
Американцы, тем более чиновники, не могут быть фанатами россии,они фанаты только США
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
Да уж
К вам вопросов больше нет

А если кто-то надеется на какие-то изменения в Украине, то вот, пожалуйста, полюбуйтесь
Даже не знаю, на что вы надеетесь
Реверанс• 15 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon
Удалено администрацией...
Скільки при Порошенку сиділо генералів в СІЗО?
І чого саме Зеленський витурив з ЗСУ всіх найкращих генералів?
Саме Порошенко повикупав в нелоха генералів і розвідників,зараз он льотчиків викупає,бо владі не потрібне нормальне ЗСУ.
Владі потрібне ЗСУ сирського, коли нездарним командуванням допомагають знищувати українців.
Порошенко профінансував Ай-Петрі і тепер КАБи сідають в полі без вибухово.Тільки така чудова розробка зовсім не цікавить владу.Як і ваші життя
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляMetelitsa

Цікаво, де зараз Політейка?
Вона дуже любила цю тему
Сидить десь тут під новими аками
Не здивуюсь, якщо оця з путькою і рошенами її рук справа
Metelitsa• 15 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Сидить десь тут під новими аками
Можливо.

Бо під старими ніками вона добряче зашкварилася, поширюючи раша пропаганду навіть під час великої війни.

Таку репутацію вже не відбілити
Павлик Равлик• 15 ноября 2024
Ответ дляVlada-Maria
я перед виборами в одній з тем написала, що ці заткнуть за пояс всіх попередників, разом взятих - забанили
Мене теж банили... Пам´ятаю ще, як після президентських і парламентських виборів в 19, порівняла той захват і щастя 73% відсоткових з тріумфальною перемогою в 1933 в Німеччині націонал. соціалістичної партії і обрання канцлером Адольфа. Попереджала, що потім будуть відхрещуватися від свого вибору, як німці від свого. Як мене хейтили...
Alienmoon• 15 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
Еще раз - скаладов сколько взлетело на воздух при вашем парашенко ?
Один склады уничтожил , другой раше границы открыл . Готовились ребята

Выбрали нелоха , только бы не парашенко , сейчас выберут пэтю, чтоб только не нелох .
Наш народ неисправим
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon

Наш народ неисправим
шило на мило
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
А я тільки недавно почула реальну історію зі свинарчуками, так званими
Виявляється в 2014 не було пво
Якось його зробили, щось купив барига для Києва, а клістронів не було і купити в той час їх можна було тільки в рф
Так от ці свинарчуки по схемам за чорний нал купили клістрони для пво в рф таємно
І от зе зняв клістрони і передав начебто га якусь перевірку
Таким чином, рашисти виявили своїх зрадників і покарали

Всі вже забули, як зе зірвав арешт вагнерівців, який планували і розробляли Україна з США
your style• 15 ноября 2024
Ответ дляAlienmoon

Наш народ неисправим
А чого вас зараз так торкає Порошенко?. За все зло все рівно відповідати путяйлу і потужному в чепчику наполеоновському
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляРеверанс
Ні.Порошенко отримав армію без зброї,без одягу.
За час свого президенства зробив і Грім,і Стугну і ще багато чого.
Армія стала в рази сильніша і як би не ввели регелярні частини росії,може й зміг би закінчити АТО.
А великий плановик Зеленський все перетворив на повномаштабну війну.
Програми заблокував.Військових обікрав.Їх яйця по 17 грн обійшли всі видання закордоном.Всі офігіли.
Порошенко при владі з 90 років. При ньому армія і занепала
your style• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
А зелений підняв, ага?
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляyour style
А зелений підняв, ага?
Зеленський з 2019. Порахуйте різницю
your style• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Зеленський з 2019. Порахуйте різницю
Мені все без підрахунків видно й так
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
шило на мило
Склади зривали ті ж самі рашисти, що і в Чехії
Вже є розслідування
Скільки можна вуха морозити назло мамі
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляyour style
Мені все без підрахунків видно й так
Мені теж. Кучма порізав впк заводи. Винуватий зеленський. Дуже зручно
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
Вже є розслідування
Скільки можна вуха морозити назло мамі
Ви тут розказуєте ніби відлік нашої армії почався з 2019 року. До того білі плями. Давайте й далі не помічати слона в кімнаті. Нашли козла відпущення
Апель-синка• 15 ноября 2024
Ответ дляBransoletka
Не те що сумно,а трагічно та небезпечно! Нам це вже добре відомо
Вопрос, каким полупопием думали те, кто его выбирали?
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
До чого тут заводи
Згадвла баба як дівкою була
Є новітня історія, де один будував з нуля, а інший прийшов і все знищив
А заразом і сотні тисяч
І міста і села
Спитайте в марупольців , чи була різниця
your style• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
tanysha777• 15 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
В 2019 відлік для нашої армії пішов назад
lilu1990• 15 ноября 2024
Ответ дляtanysha777
До чого тут заводи
Згадвла баба як дівкою була
А заразом і сотні тисяч
І міста і села
Ну понятно. Новітня історія - то виключно про зеленського. Кучма най і далі живе в Монако на українську пенсію. Ракушки з пам´яттю одноклітинного - і яких змін хочуть у цій країні?