Сирожено_пирожено• 15 ноября 2024

Можна купити квартиру в Києві за 20 тис?

Або наприклад в західних великих містах?
Непонятно• 15 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
Почему?
Тому що за 30 років ніхто не обслуговував мережі і підрив Каховськоі ГЕС змінив якість води, яка просто рве труби. Ніхто нікуя не робить. У нас вілкулоіди рулять містом, нажаль.
Аль де Барановна• 15 ноября 2024
Ответ дляНепонятно
А як живете без тепла взимку?Як люди живуть?Обігривачі?
Магиня• 15 ноября 2024
Ответ дляНепонятно
Немає. І в минулому році майже не було.
Жесть
В мене знайомий в лікарні, з Дніпра перевели, думала шуткує про опалення
Дайте подуться• 15 ноября 2024
Ответ дляМагиня
Це правда що у місті досі опалення немає?
От района зависит. У меня несколько знакомых там - в Саксаганском нет отопления, в Терновском есть
Непонятно• 15 ноября 2024
Ответ дляАль де Барановна
За людей не скажу. Я одягають тепло, поки + на вулиці іноді грію кондиціонером. Працюю віддалено, дуже мерзнуть ноги, це капець. Я взагалі мерзлячка. Мені це дуже важко. Але якось трохи звикла. Ну і минула зима була теплою, то в квартирі було +10. Зараз 12-13.
Діточок маленьких шкода. В садочках, в укритті, там взагалі дуже дуже холодно.
Гомосноб• 15 ноября 2024
Ответ для75В
А якщо подивитися передмістя? Ми в свій час вибрали Бориспіль, бо повноцінна двокімнатна 58м в новобудові вийшла по ціні однокімнатного хруща.
В Борисполі за 20 теж не купиш, я дивилася. Або це буде під капремонт, страшне.
Роздратована шкіра• 15 ноября 2024
А какая цена 3- х комн квартиры в панельке в Днепре?
Marinamariana• 15 ноября 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Нет, за 25-30 тыс можно на лесном, 23квадрата, бабушатню
Бабушатню всегда можно красиво отремонтировать
автор Сирожено_пирожено • 15 ноября 2024
Ответ дляНепонятно
Ооочень классно валенки, которые на западной продаются, помогают держать ноги в тепле. Прям, находка была для меня в свое время
Ворона• 15 ноября 2024
Ответ дляМагиня
Правда. Дети в школу не ходят из-за этого. Может %10-15 с отоплением
Магиня• 15 ноября 2024
Ответ дляВорона
Навіть не знаю що і сказати, це реально за межею розуміння
Дайте подуться• 15 ноября 2024
Ответ дляНепонятно
Ужас. Как хорошо что мы уехали давным давно в Киев. Совсем другой уровень жизни. +24 в квартире.
Сундучок с каникулами• 15 ноября 2024
Думаю если не сейчас, то в ближайшее время 100%. Кому они сейчас нужны те квартиры в Украине