Аноним с кешбеком• 15 ноября 2024
Після пологів почало сипатись волосся
Прямо пучками😢 пройшло 2,5 міс після пологів. Хто чим спасався? Бо боюсь залишитися лисою
Тану на сонці• 15 ноября 2024
Это норма. Гормоны сменились, сейчас выпадет всё то, что держалось при беременности. Пройдет само через 3-6 месяцев.
Асталависта бэйби• 15 ноября 2024
После родов всегда сыпятся волосы, они у вас во время беременности не выпадали, за счет этого начинают после
NeverwinTerra• 15 ноября 2024
+ мені ендокринолог говорила, що під час вагітності жінка, як правило, приймає вітаміни, здає аналізи.
А після перетворюється в стомлену, новоспечену маму з темними колами під очима. І які там вже аналізи з вітамінами. На нормально поїсти часу немає))
Може залізодефіцит у Вас, зі щитовидкою все ок? Буде час - може здайте аналізи і з ендокринологом поспілкуйтесь.