Поділіться, будь ласка, досвідом. Хто з таким самим типом матки успішно завагітнів та виносив дитину?
Дякую
Ответ дляCuteMay
Коллега по работе. Забеременела быстро. Родила правда на 2 месяца раньше. ЭКС, плацента начала отходить. Но все хорошо
Дякую
Ответ дляDakha
А як виявили перетинку? Вам робили 3д-реконструкцію? Перегородка яка була по розміру? Що про неї говорили хірурги після операції?
Виявили ще в юності, під час планового огляду. Сказали, можуть бути складності з настанням і виношуванням вагітності. Розмірів вже не пам´ятаю. Нічого з нею не робили.