Цибулька зла• Изменено 15 ноября 2024
Його мама в лікарні, а я відмовилась віддати ложку.
Маму чоловіка поклали в лікарню, покапати і покращити памʼять. Вона нічого з собою з дому не взяла: ні посуд, нічого взагалі. Чоловік каже мені, дай тарілку, ложку, чашку. Тобто завезе їй з нашого дому, тому що до неї додому треба заїхати і взяти, а це час. Хоча живе вона від нас хвилин 30 на транспорті. Я дала миску, а ложки у мене з набору, однієї і так не вистачає. Ну я і сказала, що не можу дати ложку, вони з набору. Він відразу взʼєлся, почав кричати, що ложку для мами жалко. Просто я з лікарні нічого додому потім не забираю. Тому якщо віддам, значить з кінцями. Хто що думає з цього приводу? Хто винен? Я, що не дала, чи він, що тепер оре не мене.
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Я бы дала ложку. У вас что, строго по одной ложке на человека дома? Ну значит похлебаете суп по очереди. И что за.бред не забираю ничего из больницы, вы помыть не в состоянии потом ложку и тарелку?
Если бы мой муж мне так ответил как вы у нас был бы серьёзный разговор, а вы такая жлобка.
Я б не дала ложку из набора. Но купить ложку не проблема в 21м веке
Видна міленіалка• 15 ноября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Сказано же - ничего.
И детей из роддома тоже?!
Цибулька зла
• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Не було часу на похід в магазин, треба було відразу віддати, бо він вже їхав. Може він потім сам і зайшов в магазин, я не знаю, але це вже інша історія…
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Ну я не знаю. У нас такое можно купить в квартале от дома по пути
220В• 15 ноября 2024
Автор, вы не правы вообще.
Многие не любят свекровей , но ложечку даже нелюбимой бы дали бы. А вот выглядите перед мужем убого и жалко.
Если бы он зажмотил для вашей мамы? Было бы приятно?
Цибулька зла
• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
В тому і справа, що і нас можна. Але ж я не дала, і на цьому все закінчилось. Він почав орати, каже нічого не треба, сам розберусь…
Кидаю курити• 15 ноября 2024
Ви реальна дурна. А винні ваші батьки, що вас з забобонами виростили. Похила людина в лікарні, а вам ложку жалко? Купіть собі окремий набір і годуйте своїх тарганів в голові
П. С. Я так розумію в ресторани та кафе ви не ходитеб в готелях не відпочиваєте?
Кидаю курити• 15 ноября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ипанутая семейка
Та може свекруха там нормальна
Куда ж без меня• 15 ноября 2024
Я б теж на вас образилась
Не забирати посуд з лікарні - якийсь брєд
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Ну нужно было говорить не ’Ложку не дам’, а ’Ложку заедь в ’Оселе’ купи. Там же докупишь салфетки, гель для душа, зубную пасту и т.д’
ГугелП@лАмался• 15 ноября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Кстати, есть другое поверье. Надо всё забирать и ничего не оставлять в больнице, типа чтобы не вернуться опять)
+1 всегда все забираю.
И только такое от всех слышала.
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляКидаю курити
Ну честно говоря, я не понимаю по какому поводу такой сильный скандал. Как будто ложки это дефицит чехословацкий
Грушки-яблочки• 15 ноября 2024
У вас діти по черзі їдять, якщо є гості, чи гостей і свят не буває? Троє дітей і строго по ложці. Чоловік і ви не працюєте? Такий повод упустили купити новий комплект. А так все покоцане й буде... Пару ложек, чашки без ручок,життя без друзів
Кидаю курити• 15 ноября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
А як же аналізи? Кров та сечу ніхто не поверне. *імно напевно теж, якщо копроцитограму робили
Щира українка• 15 ноября 2024
Ответ дляКокошинЭль
Оре Оре Ореее Ореее ложка вперед!
Cam-pi-o-ne, Cam-pi-o-ne ... oh oh oh oh.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 ноября 2024
Хоть одна нормальная тема за сегодня, а то и почитать нечего.
И ипут же таких.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 ноября 2024
Ответ дляSvitlo_
Як казав Соломон - ’Розумна жінка дім будує, а дурна - руйнує свій дім своїми руками.’
І в мене питання до вас автор - ви з лікарні виходите в чому мати народила? Ну щоб нічого не забирати.
Да, и ходит ищет свои ложки
Я Вас не боюся• 15 ноября 2024
Тю. Я б дала. Особливо, якщо одна з набору вже загублена.
Причому, обставила б це приблизно так: ’Любий, ну звісно! Це ж твоя мама. Але в нас є тільки з набору, а я ж забобонна. Ти ж знаєш. Тому треба буде новий набор купити. А ці ложечки вже будуть як запасні. Добре, любий?’
Я_и_моя_собака• 15 ноября 2024
Мені дико чути, що у людей лише один набір ложок, один -два комплекти постільної білизни, шість тарілок і т.д.
Амелі на мілені• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Нічого, захоче їсти - нехай руками хлєбає, головне наборчик цілий і дома в серванті біля кришталевих пиндюрочок лежить
ГугелП@лАмался• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Мне тоже