Цибулька зла• Изменено 15 ноября 2024

Його мама в лікарні, а я відмовилась віддати ложку.

Маму чоловіка поклали в лікарню, покапати і покращити памʼять. Вона нічого з собою з дому не взяла: ні посуд, нічого взагалі. Чоловік каже мені, дай тарілку, ложку, чашку. Тобто завезе їй з нашого дому, тому що до неї додому треба заїхати і взяти, а це час. Хоча живе вона від нас хвилин 30 на транспорті. Я дала миску, а ложки у мене з набору, однієї і так не вистачає. Ну я і сказала, що не можу дати ложку, вони з набору. Він відразу взʼєлся, почав кричати, що ложку для мами жалко. Просто я з лікарні нічого додому потім не забираю. Тому якщо віддам, значить з кінцями. Хто що думає з цього приводу? Хто винен? Я, що не дала, чи він, що тепер оре не мене.
Куда ж без меня• 15 ноября 2024
Колись, автор, вам ваші діти не принесуть ложку.
«На тобі, мамо, тарілку, а ложку сама роздобудь!

Бо дружина/чоловік не дозволили.»
Це таке дно!
Колись і ви будете стара і хтось пожалкує для вас! Особливо «приємно» , коли той «хтось» - твоя близька людина
мегамоСГ• 15 ноября 2024
Ви винна..
Бляха, ложку зажати..
Варіанти два:
1. Попросити свекруху не забути ложку, бо вона з набору
2. Купити новий набір, якщо свекруха забуде. Можна за гроші чоловіка.
«Любий, твоя мама не повернула ложку, не вистачає вже двох, я замовила, ти оплатиш на НП»
Але не дати - це капець
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Мені дико чути, що у людей лише один набір ложок, один -два комплекти постільної білизни, шість тарілок і т.д.
А зачем Вам много ложек столовых? У меня тоже не много.
И постельных 2 комплекта наших на сменку, по 2 комплекта детских и 1 гостевой. Все.
Куда ж без меня• 15 ноября 2024
Уявляю, як автор шукала тарілку.
Мабуть, якусь надбиту, щоб не жалко викинути.
Кредитная• 15 ноября 2024
Ответ для220В
Автор, вы не правы вообще.

Многие не любят свекровей , но ложечку даже нелюбимой бы дали бы. А вот выглядите перед мужем убого и жалко.

Если бы он зажмотил для вашей мамы? Было бы приятно?
Нє,ну ви порівняли!
То інше, ви не розумієте))
Полюю на дрони• 15 ноября 2024
У вас 3 дочери?
Полюю на дрони• 15 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Уявляю, як автор шукала тарілку.
Подставка с под вазона всегда сгодится , с ложкой сложнее.
Полюю на дрони• 15 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня

Бо дружина/чоловік не дозволили.»
Це таке дно!
Ну так дети видят пример. Это только вопрос времени.
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Не було часу на похід в магазин, треба було відразу віддати, бо він вже їхав. Може він потім сам і зайшов в магазин, я не знаю, але це вже інша історія…
зато муж оценил ваш поступок и понял с каким человеком живет под одной крышей.
о таком поступке даже стыдно кому-то рассказать.
теперь его очередь пожалеть чего-либо для тещи или для вас.
и он будет прав.
ТигрЛьвович• 15 ноября 2024
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ипанутая семейка
Подумала так же
Козачка• 15 ноября 2024
Ну ви і жлобиха, пожаліти близькій людині ложку, жах. Не забувайте, ви теж будете у віці, і ставлення може бути аналогічне і до вас.
ТигрЛьвович• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Нічого, ключове слово. Людина - це ніхто.
Маму голой будете из больницы забирать? Или вы прикупили ей одежку и обувь для выписки?
Она у вас без денег, сумки и кошелька там лежит? Или остаток нала/карту медсестрам и врачам при выписке отдадите?
А если лекарства не все использует, нужно будет продолжать лечение этими же препаратами, новые в аптеке купите?
Простите, я без стеба, но у вас диагноза никакого нет?
Ліплю вареники• 15 ноября 2024
Мамы мальчиков читайте, отак вот попадут ваши мальчики к таким женам
У меня невестка на вас похожа
Хорошо, что у родителей есть ещё я

Я такие вещи за невесткой запоминаю, при случае учту ее жлобство и поведу себя так же
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
В тому і справа, що і нас можна. Але ж я не дала, і на цьому все закінчилось. Він почав орати, каже нічого не треба, сам розберусь…
орати? это что-то связано с земледелием?
зато на мове,а не на кацапском...
Сокодавка ще та• 15 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
У меня невестка на вас похожа
Хорошо, что у родителей есть ещё я

А в чому проблєма була ’мальчіку’ заїхати до мами до дому і взяти ложку? Це якось принципово брати ложку саме з набору?
Просто мальчік у мами вийшов лінивий і безтолковий, а винувата як завжди невістка, ага.
Сокодавка ще та• 15 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
зато на мове,а не на кацапском...
мовного срачу захотілось чи аби ляпнуть?
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2024
Ответ дляЛина-7139
Пусть муж заедет в Аврору и купит там ложку своей родной любимой маме,в чём проблема?
так он и заедет,бо хозяюшка забобонная не дала старухе ложку в больницу.
ТигрЛьвович• 15 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
У меня невестка на вас похожа
Хорошо, что у родителей есть ещё я

Бред полнейший. Свекровь болела онко, то и жила у нас пока лечение проходила и анализы оплачивали, и возили к врачам и дали денег на лучевую терапию в частной клинике, и еду привозили, и чашки, ложки, тарелки давали
И вообще, с уважением отношусь к его матери и отцу
То, что вам не повезло, не означает, что все такие
Вкаблучках• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Я теж пропонувала, але він відразу сказав, ти що, мамі одноразові?! що таких немає?!
Ви і одежу свою і телефон з зарядкою з лікарні не забираєте? Ого яка ви дивна
Кинг-Конгша• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А мені, прикладом, дикіше, коли людині сорок, а в неї все совкове придане по сєрвантах.
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
на мове так на мове! гидуєте кацапської мови,то не використовуйте їх слова.
Сокодавка ще та• 15 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
скарга за мовний срач і провокації
когдадеЦкие• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Автор, поддержу вас. Я тоже брезгливая и после больницы ничего не оставляю. Но ситуация некрасивая, нужно было помягче мужу это преподнести, например, купи маме новый набор, удобный, в больницу пр пути. Ей приятнее будет. Что-то в этом роде.
Доктор Хаос• 15 ноября 2024
Боже храни от таких родственников. В любом магазине купила бы и принесла и ложку и вилку и что там еще надо.
Творю чудеса• 15 ноября 2024
Я бы дала ложку.Купила потом новые.Теперь будете иметь скандал и испорченные отношения.Это мелочь,но не приятная,человек состоит из таких мелочей,которые выдают в нем подобные черты
Продавчиня кіз• 15 ноября 2024
Тю, та пішла в Аврору, купила ту ложку, якщо їхати немає часу
Запароленое одеяло• 15 ноября 2024
Ви не права.
Навіть не в свекрусі справа (в ній також), теоретично це і ложки чоловіка, а він не має права взяти ложку з дому.
Я не питаю ціну набору, можливо там дорогущі срібні ложки, і квартира ваша, і все вдома купляли ви, а чоловік мимо проходив, але це не норма. Близька людина в лікарні, тут би чужій людині ложку дали.
А загалом 5 ложок вдома - мало. До вас не ходять гості, ви не берете ложку на роботу?
Я, до речі, колись так на маму трохи образилася, бо вона для брата своєї подруги віддала чайну ложку в лікарню. Але в нас вдома тоді був різнобій старих не красивих ложок, а вона вибрала новеньку ложку ікеа, я їх тільки купила і майже одразу 5 шт залишилося.😃 Ну я невдоволення тоді висловила, але потім ще кілька наборів ложок купила. До речі, ікеа тепер набори по 4 прибори випускає.
Запароленое одеяло• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
А в гості ніколи ніхто не приходить, на роботу судки з їжею і ложки/виделки не берете?
Просто в автора 5 людей і 5 ложок.
Пушка заряджена• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Останнє питання - чи своїй мамі теж не дали б,чи це відношення до свекрухи?
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляЗапароленое одеяло
Просто в автора 5 людей і 5 ложок.
Та я гостей супом не кормлю. К нам чаще на шашлыки приходят