Цибулька зла• Изменено 15 ноября 2024

Його мама в лікарні, а я відмовилась віддати ложку.

Маму чоловіка поклали в лікарню, покапати і покращити памʼять. Вона нічого з собою з дому не взяла: ні посуд, нічого взагалі. Чоловік каже мені, дай тарілку, ложку, чашку. Тобто завезе їй з нашого дому, тому що до неї додому треба заїхати і взяти, а це час. Хоча живе вона від нас хвилин 30 на транспорті. Я дала миску, а ложки у мене з набору, однієї і так не вистачає. Ну я і сказала, що не можу дати ложку, вони з набору. Він відразу взʼєлся, почав кричати, що ложку для мами жалко. Просто я з лікарні нічого додому потім не забираю. Тому якщо віддам, значить з кінцями. Хто що думає з цього приводу? Хто винен? Я, що не дала, чи він, що тепер оре не мене.
Куда ж без меня• 15 ноября 2024
Ответ дляЛіплю вареники
Мамы мальчиков читайте, отак вот попадут ваши мальчики к таким женам
У меня невестка на вас похожа
Хорошо, что у родителей есть ещё я

Я такие вещи за невесткой запоминаю, при случае учту ее жлобство и поведу себя так же
Правильно зробите! Я про невістку.
Уявляю, як чоловікові автора. Зажати ложку для людини, яка його народила виростила.
Як би мені чоловік в моїй же хаті, де я також вклала душу і гроші, не дозволив щось взяти для рідної людини бо «воно з набору»
Ох, і скандал в мене був би!
Забобонний фрукт• 15 ноября 2024
Ну ви чудите ...
Ложка)
JannyMoney• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Підлікується, чоловік забере її додому.
а ложку?!
Куда ж без меня• 15 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
А в чому проблєма була ’мальчіку’ заїхати до мами до дому і взяти ложку? Це якось принципово брати ложку саме з набору?
Просто мальчік у мами вийшов лінивий і безтолковий, а винувата як завжди невістка, ага.
Бо це житло і чоловіка також.
Я б взяла ложку для матері навіть не питаючи.
І шла б нах та дружина, у якої на хазяйстві 5 ложок, кожна порахована і її не можна просто взяти.
JannyMoney• 15 ноября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Дома рожали?
а вы думаете как одна ложка из набора уже ’ушла’? одного точно в роддоме. С остальными есть варианты)
После 18• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Нічого, ключове слово. Людина - це ніхто.
Часто чоловіки також так поступають думаю справа в тому чия то мама . Своій би також не дали?
Карамбулкул• 15 ноября 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Еще одна. Сын не заработал за всю жизнь для матери на ложку?
Даже если ложки инкрустированы изумрудами, и у автора ’пунктик не забирать из больницы’, то можно было сказать, что б привез драгоценность от мамы после выписки. А самой за это время подлечить голову.
JannyMoney• 15 ноября 2024
Не раскрыта тема вилок. Их можно потом домой забирать после больницы?
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Правильно зробите! Я про невістку.
Ох, і скандал в мене був би!
Та нашо їй ложка саме з авторового набору,я не розумію? Це що, така велика проблема купити матері ложку?
Я раз з дитиною в лікарню попала прям з поліклініки, то чоловік нам все нове привіз, вплоть до трусів, бо не знав де шукати в домі наше чи не хотів додому їхати ) То мабуть я б мала образитись на нього за таку ’неповагу’.
Пасхальний тролік• 15 ноября 2024
Так одяг теж тоді забирати не можна, тобто виходити потрібно в костюмі Єви з лікарні
БезВзяток• 15 ноября 2024
Автор, у Вас золоті чи антикварні ложки, чи обмеженого випуску? Якщо Ви не тріль, то ситуація дуже дивна на мій погляд. Яка проблема дати ложку матері свого чоловіка? Не хочете забирати, то не забирайте, купіть новий набір. Тим більше, що однієї ложки вже не вистачає.
Кручу хвости• 15 ноября 2024
Мда... Последнее о чем бы я думала, это ложка, если бы свекровь попала в больницу.
сою не люблю• 15 ноября 2024
Вибачте, але ви довбанута якась.
Куда ж без меня• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Не знаю, як у вас.
Особисто в мене в сімʼї всі речі (крім особистого одягу) - спільні.
Тобто, вилки - ложки, це не мої , а наші.
І якщо чоловікові треба щось взяти, то він бере. Це мого дозволу не потребує. Не поверне, значить, потім купить нове.
Борисфенка• 15 ноября 2024
Рахуємо - в домі живуть автор, чоловік і троє дітей. У них є 5 ложок. Віддати нема чого.
Автор, а докупити ще ложок вам не спало на думку? Одну ложку віддасте, ще 6 ложок купите.
В домі стане 10 ложок, можна і гостей покликати.
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Не знаю, як у вас.
Ну я, например, не хочу нове. Я перед войной купила классных 2 набора посуды. Сейчас из уже не купишь. И они мне очень нравятся. Я не хочу новых, я хочу эти. А маме и другая новая тарелка подойдёт, даже моей маме. Я не понимаю зачем нарушать гармонию, как будто тарелку-ложку маме в больницу купить это какая-то проблема и нудно делать из этой ложки скандал.
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Зачем автору ещё ложки и гости? Ну вот не было в жизни автора гостей, посягающих на ее ложки, и тут мама в больнице пустила новую волну в жизненном море автора
Борисфенка• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Логічно. 5 ложок в домі і ніяких гостей або з своїми приходять ;)
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Ну как-то до больнички свекрови автор и ее возможные гости справлялись с этой великой проблемой.
Куда ж без меня• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Тарелку с ложкой можно забрать из больницы домой, это для любителей гармонии))
Но у автора тараканы.
Может, времени не было идти в магазин. И не ожидал, что можно «зажать» ложку.
Аnnеt• 15 ноября 2024
муж в этом доме на каких правах, что ему ложку даже нельзя взять? спит в прихожей на коврике?
Борисфенка• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Цікаво, як?
Автор, де ви брали ложки на свята, коли гості приходять? Одноразові купували?
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Но у автора тараканы.
Можно забрать, можно не забрать. В чем вообще проблема с ложкой, если ее можно купить практически в любом магазине? Это принципиально важно ложку из дома автора забрать?
Усміхайлик• 15 ноября 2024
Автор ,якісь дивні у Вас забобони .
Чому не можна забирать з лікарні ?
Що з тими речами сталося ,від того що вони в лікарні побували ?
На них пороблено ,чи що ?
Так може і свекруху не треба забирать ,вона ж в лікарні лежала ,а з лікарні нічого не можна додому по вашому
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляБорисфенка
Цікаво, як?
Не корміть гостей першим і не потрібні Вам будуть ложки. Чи й не проблема.
Куда ж без меня• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Не из дома автора.
А из СВОЕГО дома СВОЮ ложку.
Аnnеt• 15 ноября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Автор ,якісь дивні у Вас забобони .
Чому не можна забирать з лікарні ?
На них пороблено ,чи що ?
автору нужно дезинсекцию мозга провести. многовато тараканов.
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Не из дома автора.
А из СВОЕГО дома СВОЮ ложку.
Сути не меняет, опять же, зачем именно ее?
Куда ж без меня• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Потому что так хочет.
Он хочет дать ложку из своего дома, своей маме.
Я бы даже не спрашивала. Взяла и все.
Аnnеt• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
я бы устроила скандалище, если бы моего мужа клемануло и он вдруг придумал, что какие-то сраные вещи дороже родственников.