Цибулька зла• Изменено 15 ноября 2024

Його мама в лікарні, а я відмовилась віддати ложку.

Маму чоловіка поклали в лікарню, покапати і покращити памʼять. Вона нічого з собою з дому не взяла: ні посуд, нічого взагалі. Чоловік каже мені, дай тарілку, ложку, чашку. Тобто завезе їй з нашого дому, тому що до неї додому треба заїхати і взяти, а це час. Хоча живе вона від нас хвилин 30 на транспорті. Я дала миску, а ложки у мене з набору, однієї і так не вистачає. Ну я і сказала, що не можу дати ложку, вони з набору. Він відразу взʼєлся, почав кричати, що ложку для мами жалко. Просто я з лікарні нічого додому потім не забираю. Тому якщо віддам, значить з кінцями. Хто що думає з цього приводу? Хто винен? Я, що не дала, чи він, що тепер оре не мене.
Пушка заряджена• 15 ноября 2024
Ответ дляШвидкоруч
ви погана людина, не хотіла б я мати таку родичку, нічого зверху там все бачать
Я навіть чужій людині дала б, а то рідні не дати
всегдаДаДа• 15 ноября 2024
Ответ дляСиреневенькая
А как? Если с больницы ничего забирать нельзя.
Орууу
Ваша прЭлесть• 15 ноября 2024
Даже если бы мне и не хотелось давать ложку, то всё равно дала бы молча. Потому что выглядит очень мелочно.
И если принципиально всё выбрасываете после больницы (хз, что у вас за травма), то купите новый набор
Баррикадница• 15 ноября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
У нас так свекровь во свекром ездили в гости, а у нас проездом были, так и исчезли 2 чайные ложки. Ехать нужно было долго. Тоже из набора
Ложки потом знайшлись.
Але осадочек остався
годовасик• 15 ноября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Какой гаденыш. Это ж надо такое удумать, что б ложки из набора кому не попадя раздавать. Всё, завтра на развод подавайте, а если не можете терпеть до завтра, то ночью потихоньку задушить его.
Виїхати з житла.
годовасик• 15 ноября 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Кстати, есть другое поверье. Надо всё забирать и ничего не оставлять в больнице, типа чтобы не вернуться опять)
Саме так.
Все будет, но потом• 15 ноября 2024
Какое дно иметь таких родственников
Проработник• 15 ноября 2024
Автор ви дИвна,на скільки я не люблю свекруху ,але б ложку дала
Швидкоруч• 15 ноября 2024
Ответ дляСиреневенькая
просто муж когда то не заберет ее с больницы. НИЧЕГО нельзя забирать домой из больницы
МояХатаЗкраю• 15 ноября 2024
А что с ложками в больнице случается они заражаются страшными болезнями?
всегдаДаДа• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Троє
Тогда, конечно, ложку не отдавать. Ведь в наборе 6, одной ’и так нет’, осталось ровно 5- всем по ложке)
годовасик• 15 ноября 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Зустрічаються два одесити.

— Мишко, більше не приходьте до нас у гості!

– Чому ж?

– Вчора після того, як ви пішли, у нас зникли срібні ложки!

— Але ж я їх не брав, я порядна людина!

— Я знаю, що ви не брали, бо ложки потім знайшлися!

— То що, можна приходити в гості?

— Е ні, ложечки знайшлися, але осад залишився!
Баррикадница• 15 ноября 2024
Ответ дляПроработник
В цій ситуації важливо дати ложку не стільки свекрухі стільки чоловікові
Бо виходить йому в його домі не дозволено навіть ложку своїй матері дати
Якщо відзкркалити цю ситуацію то це ж жах
Мию вікна у мороз• 15 ноября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Автор, вы неадекватка. Вам какая-то ложка дороже человека.
Та она троль, сидит фантазирует
Проработник• 15 ноября 2024
Ответ дляБаррикадница
Я надіюсь автор троль,бо якщо ні,я співчуваю її чоловіку
Забрызжу ядом• 15 ноября 2024
Чесно, у мене такі собі стосунки зі свекрухою, і щодо набору розумію, але купити у аврорі/сільпо ложку людині у лікарні можна (і треба)
Последний вагон• 15 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Мамо теж з лікарні забирати не збираєтесь ?
Вам же сказали ,нічого , навіть ложечку з набору з 5 шт. А ви про маму)
Україна наше все• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Троє
Вы с ними в больницы не попадали никогда ?
Я с одной довольно часто в больницах часто лежала и если б каждый раз ничего не забирала ,то и разориться можно.
Последний вагон• 15 ноября 2024
Ответ дляСиреневенькая
З кладовища не можна, мабуть плани на маму)
Remensa• 15 ноября 2024
Я думаю, що в троляк геть тухло. Фу на тебе
Цвірінь• 15 ноября 2024
Автор, вы выиграли, поздравляю!

🥇в номинации ’ЖЛОБЬЕ ГОДА’ ваша!🎆🎆🎆
Последний вагон• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Троє
Тоді так, пʼять людний =5 ложок))))) маму в гості не зовуть , так розумію)))
Водійка хімарса• 15 ноября 2024
Жах! Яка ж ви гидка…
220В• 15 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Та кому нужна свекровь )
Svitlo_• 15 ноября 2024
Як казав Соломон - ’Розумна жінка дім будує, а дурна - руйнує свій дім своїми руками.’
І в мене питання до вас автор - ви з лікарні виходите в чому мати народила? Ну щоб нічого не забирати.
Последний вагон• 15 ноября 2024
Я думаю чого я така добра, в мене просто ложки не з набору)
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2024
у вас, хозяюшки, уже одна ложка куда-то делась.
вы за это время не купили замену из такого же набора, ни набор если вам так это важно.
а поступок ваш дикий.
неужели рядом нет хозяйственных магазинов,Авроры,Красных маркетов, чтобы купить пожилому человеку ложку в больницу?
и домой к ней за ложкой тоже не хочется-не можется идти.
это просто дно.
каждый день приносит новую причину неприятно удивляться(
ЧупакабраЗеБест• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Я теж пропонувала, але він відразу сказав, ти що, мамі одноразові?! що таких немає?!
автор, я такое редко пишу, но таких как вы я отношу к категории ЧМО.
Каркуша Клара• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Троє
Каким чудом? Из больницы же Вы ничего не забираете!
Сладко-соленая• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Нічого, ключове слово. Людина - це ніхто.
Так в лікарні нічого оставляти не можна по прикметі. Чи Ви просто викидаєте?