Цибулька зла• Изменено 15 ноября 2024

Його мама в лікарні, а я відмовилась віддати ложку.

Маму чоловіка поклали в лікарню, покапати і покращити памʼять. Вона нічого з собою з дому не взяла: ні посуд, нічого взагалі. Чоловік каже мені, дай тарілку, ложку, чашку. Тобто завезе їй з нашого дому, тому що до неї додому треба заїхати і взяти, а це час. Хоча живе вона від нас хвилин 30 на транспорті. Я дала миску, а ложки у мене з набору, однієї і так не вистачає. Ну я і сказала, що не можу дати ложку, вони з набору. Він відразу взʼєлся, почав кричати, що ложку для мами жалко. Просто я з лікарні нічого додому потім не забираю. Тому якщо віддам, значить з кінцями. Хто що думає з цього приводу? Хто винен? Я, що не дала, чи він, що тепер оре не мене.
З родзинкою• 15 ноября 2024
Чоловіки, взагалі, цікаві створіння. Ложку сам взяти не може, купити нову в найближчому маркеті не може. «Дайкати» і орати - оце найпродуктивніше на його думку
Чорнобаївка• 15 ноября 2024
Вы ничего не перепутали, это в больнице нельзя после себя ничего оставлять в палате.
З родзинкою• 15 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
пусть муж поймет,что в этом доме ему не принадлежит даже ложка,
даже одна из пяти.
может поумнеет и сделает соответствующие выводы.
Думаєте, таки порозумнішає і зможе заробити більше ніж на 4 ложки на 5 людей в сімʼї ?
Пишу_граммотно!• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Я теж пропонувала, але він відразу сказав, ти що, мамі одноразові?! що таких немає?!
Ви кончена людина. Своїй мамі теж не дали б ложки?нехай пальцями їсть.
Люблю ВалЄру• 15 ноября 2024
Автор, ви дно.
Куда ж без меня• 15 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
А вірніше, що треба хазяйку міняти.
По одній ложці на людину - це якийсь треш.
А ще і потрібен дозвіл на використання!
Мрія - а не дружина. Ага! «І в горі, і в радощах»
З родзинкою• 15 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
А вірніше, що треба хазяйку міняти.
А ще і потрібен дозвіл на використання!
Хазяйка виходить з бюджету, якщо він мізерний - то вибачайте, звідки величезній кількості посуду взятися
Мурзилка• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
В тому і справа, що і нас можна. Але ж я не дала, і на цьому все закінчилось. Він почав орати, каже нічого не треба, сам розберусь…
Ну от купить і завезе, раз йому ліньки до мами додому заїхати за її улюбленими ложками.
Я б теж не віддала у лікарню ложки з набору. Їх купував ще мій дідусь, вони з тюльпанчиками, теж набір неповний, я шукала схожі докупити - немає ніде, навіть на олх. Давно зняті з виробництва. Є тільки трохи схожі більші і є виделки. Докупила тільки виделки.
І це не тому, що якісь прикмети, а тому, що у лікарнях багато крадіжок. Свекор лежав по Швидкій у БСМП, з ним у палаті ще четверо. Зранку трьох телефонів не знайшли і одних капців. І один пацієнт щез. Його вночі привезли і його навіть ніхто не запам´ятав.
Купи слона• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
То есть лодку бы не дали свекрови, вдруг ей понадобись? А что так? Нужна родному чИлАВеку лодка, а Вы -нет? Лежит же безхозная у Вас в хозяйстве. Жалко что ли?
Лодку в больницу ? Нет , в больницу не дала бы . Потому что у меня лодка одна , и то - надувная . Напуркуа лодка в больнице ?
Куда ж без меня• 15 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Якщо виходить, з бюджету, то не треба після лікарні посуд викидати.
Купи слона• 15 ноября 2024
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Та мне врач сказал, ничего не забудьте, тут нельзя ничего забівать, что б не возвращаться и я как то офигела. Даже мусор весь собой забрала, не стала в их мусорку выбрасывать
О , Боже .... Вы все время , проведенное в больнице , свой мусор не выбрасывали , а собирали , чтобы домой забрать ?
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляКупи слона
Какая разница куда? Вы начинаете увиливать. Первый признак лицемеров
Купи слона• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Большая разница .

А вот переходить на личности правилами форума запрещается .
З понеділка на дієті• 15 ноября 2024
Ответ дляКупи слона
Та я вечером лягла, утром уехала
Vlada-Maria• 15 ноября 2024
Ответ дляJannyMoney
Не раскрыта тема вилок. Их можно потом домой забирать после больницы?
подарувати лікарю)))) а вже яким способом подарувати - залежить від результату лікування
Гравіцапа• 15 ноября 2024
А почему вы из больницы ничего не забираете? Чтоб обратно вернуться?
Бабка-ежика• 15 ноября 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ну автор же написала - ничего не забирает из больницы 🤷‍♀️. Ложку и маму придется оставить
И миску
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2024
Ответ дляЗ родзинкою
так вы ещё и невнимательная)
теперь задача: у автора пять ложек, а членов семьи икс, в теме об этом не сказано ничего.
может три или даже шесть, семь и т.д.
если там такой муж несостоятельный -то будет есть черпаком или чайной ложкой.
не вам же страдать, а тому бедолаге...
сказочное_Бали• 15 ноября 2024
Ответ дляnutty
А одноразовые запретили?
Ща вас заклюют за них))
Ну и не удобно ими есть, на коайняк можно заехать в любой супермаркет, купить ту ложку. Я видела даже походные комплекты.
Кондуктор автобуса• 15 ноября 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Мамо теж з лікарні забирати не збираєтесь ?
Мабуть , так. Прикмета ж погана
Мона Лиза• 15 ноября 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Автор, ви дно.
Ну и муж видимо довёл ее, трое детей, нет денег на ложку
сказочное_Бали• 15 ноября 2024
Ответ дляСиреневенькая
А как? Если с больницы ничего забирать нельзя.
Добили
sim_sims• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Не було часу на похід в магазин, треба було відразу віддати, бо він вже їхав. Може він потім сам і зайшов в магазин, я не знаю, але це вже інша історія…
А з своєю мамою як би вчинили?
сказочное_Бали• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ Вас не боюся
Тю. Я б дала. Особливо, якщо одна з набору вже загублена.
Причому, обставила б це приблизно так: ’Любий, ну звісно! Це ж твоя мама. Але в нас є тільки з набору, а я ж забобонна. Ти ж знаєш. Тому треба буде новий набор купити. А ці ложечки вже будуть як запасні. Добре, любий?’
Самый разумный ответ, у вас есть чему поучиться 😁
Купи слона• 15 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
Во гад ...
ТаПрямТам• 15 ноября 2024
Ответ дляМурзилка
А у Вас інших ложек, крім тих що з набору, немає?
nutty• 15 ноября 2024
Ответ длясказочное_Бали
Ща вас заклюют за них))
В одноразовых чепчиках, халатах и с одноразовыми инструментами может тоже не удобно, но это больница и все одноразовое- норма
сказочное_Бали• 15 ноября 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Колись, автор, вам ваші діти не принесуть ложку.
«На тобі, мамо, тарілку, а ложку сама роздобудь!

Бо дружина/чоловік не дозволили.»
Це таке дно!
Колись і ви будете стара і хтось пожалкує для вас! Особливо «приємно» , коли той «хтось» - твоя близька людина
Вы так пишете, как будто автор зажала последнюю ложку на свете, и муж нигде ее не купит, ибо страшный дефицит
Я, если что бы не зажала ложку, но все же.
сказочное_Бали• 15 ноября 2024
Ответ дляnutty
Да, и удобно, выкинул и все, где там посуду мыть.
Мурзилка• 16 ноября 2024
Ответ дляТаПрямТам
Вже є, купила нежалкі в якомусь магазині перед тим, як лягати у пологовий. Лежать окремо, ними не користуємося.
Але до вагітності не було у мене інших. Тобто прикинула ситуацію на таку, як у автора.