Цибулька зла• Изменено 15 ноября 2024
Його мама в лікарні, а я відмовилась віддати ложку.
Маму чоловіка поклали в лікарню, покапати і покращити памʼять. Вона нічого з собою з дому не взяла: ні посуд, нічого взагалі. Чоловік каже мені, дай тарілку, ложку, чашку. Тобто завезе їй з нашого дому, тому що до неї додому треба заїхати і взяти, а це час. Хоча живе вона від нас хвилин 30 на транспорті. Я дала миску, а ложки у мене з набору, однієї і так не вистачає. Ну я і сказала, що не можу дати ложку, вони з набору. Він відразу взʼєлся, почав кричати, що ложку для мами жалко. Просто я з лікарні нічого додому потім не забираю. Тому якщо віддам, значить з кінцями. Хто що думає з цього приводу? Хто винен? Я, що не дала, чи він, що тепер оре не мене.
Майданщица• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Так может вашей свекрови так и подойдёт - не лизать вами облизаную ложку
Це низько і якась дріб’язковість не дати мамі чоловіка ложку в лікарню.
Купи слона• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Ну и Вы задали вопрос - одни ли трусы у автора и идна ли ложка. Нет, ложек ложек пять и трусов, допустим, пять. Что Вам это дало?
А вам что даст знание того , что мне это дало ?
Проработник• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Зі звичайного боку я дивлюсь на ситуацію. Треба - купи. Я не тащу з дому, в дім я підбираю гармонічні речі, щоб ними було приємно користуватись. Мої діти не тащать, мій чоловік не тащить. І не тому що це не наші речі, тому що це домашні речі, а значить вони повинні бути вдома. Якщо це рушник для дитини в басейн - то це окремий рушник. Якщо це ложка для свекрухи в лікарню - то це окрема ложка. І ніяких проблем. І ніяких скандалів.
А у автора, чоловік думає по іншому.Може б ваш, відразу і поїхав в магазин за посудом,а у автора ні.Мені наприклад немає проблеми,дати чашку,тарілку ложку навіть якщо вони загубляться.А якщо ,у автора туго с грошима в сім´ї,то звісно йому простіше посуд взяти з дому
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляМайданщица
Та чого не дати? Хіба автор йому заборонила купити в магазині ложку для мами? Чи це така велика проблема - купівля ложки?
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляКупи слона
Понимание вашей психологии. То, что Вы не можете ответить прямо на вопрос - дало понимание того, что дальнейший диалог безперспективен. Прощайте
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2024
пусть муж поймет,что в этом доме ему не принадлежит даже ложка,
даже одна из пяти.
может поумнеет и сделает соответствующие выводы.
даже одна из пяти.
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляПроработник
Ну Вам легко, автору не легко. Почему Вы думаете что вы лучше, чем автор? Просто для Вас лодки не ценность, для автора ценность (не факт, что материальная). Ну и Вы ж свою квартиру свекрови не отдадите, как бы не пели о родственом и человеческом. Так для автора ее ложки важны. И не важно почему. Дело ведь не только в денежной ценности
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
даже одна из пяти.
Пусть. И где он возьмёт ложки, если автора под боком не будет, которая эти ложки купила?)))) Невже піде в магазин?))) Бінго)))) От де ті ложки беруться)))
Купи слона• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
А зачем вам знание моей психологии ? Что вам это даст ?
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
купила за общий бюджет.пусть начинает делить с мужем прищепки и соль.
по всем юр.законам имущество, приобретенное в браке делится пополам.
а кто ходил, выбирал, покупал и страдал закон умалчивает.
я бы на его месте оставила ровно 2 с половиной ложки этой хозяюшке.
Проработник• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Якщо автор,не хотіла віддавати ложку,то треба було чоловіку це пояснити.А там видно почалися крики і претензії один до одногоо,ось вона скандал і отримала
Купи слона• 15 ноября 2024
Ответ дляУравнобешенная
ЛоДку и я бы свекрови в больницу не отдала .
На кой ей в больнице лоДка ....
КротоТо• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
В тому і справа, що і нас можна. Але ж я не дала, і на цьому все закінчилось. Він почав орати, каже нічого не треба, сам розберусь…
круть - надеюсь что набор тот серебряный от пра пра бабки царских времен
Купи слона• 15 ноября 2024
Ответ дляКротоТо
Берите выше - скифское золото как минимум .
КротоТо• 15 ноября 2024
Ответ дляКупи слона
неа - мельхиоровый набор который им на свадьбу в чемоданчике подарила свекровь
ПлакалаВАвто• 15 ноября 2024
Это с кладбища нельзя ничего приносить, про больницу - это уже новый забобон.
Я в роддом приносила чашку, ложку, постельное. Все потом забрала, и малую тоже :)
Боже, капец. Надеюсь, Автор - троль.
СКИБИДЫШь• 15 ноября 2024
Ответ дляЖена миллионера
Не ’на мове’, а мовою! Обожнюю, коли неуч неуча повчає ))))
’мовою’ це коли б я вам відповіла українською.
а так мой ответ правильный НА укр МОВЕ.
все в сад! вы и вас поддержавшие такие же неучи как вы.
я же вас не обзывала, а вы себе позволили,не отказали себе в удовольствии.
а так мой ответ правильный НА укр МОВЕ.
Купи слона• 15 ноября 2024
Ответ дляКротоТо
Хорошо , хоть не алюминиевые ложечки из заводской столовой ))))
З родзинкою• 15 ноября 2024
Ответ дляЦибулька зла
Нічого, ключове слово. Людина - це ніхто.
Цікаво. А Ви з лікарні гола додому їдете, а одяг свій лишаєте? Бо ж нічого не можна забирати
КротоТо• 15 ноября 2024
Ответ дляКупи слона
еще есть с дырочками с санаториев
КротоТо• 15 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Боже, капец. Надеюсь, Автор - троль.
а конфетки? а яички и куличики? эх..мы все умрем
Купи слона• 15 ноября 2024
Ответ дляКротоТо
еще есть с дырочками с санаториев
Точно . Я и в кафе такие видела во времена позднего совка .
КротоТо• 15 ноября 2024
Ответ дляКупи слона
да - тогда все все хотели сп..дь...
Ответ дляУравнобешенная
И что? Хоть одни трусы и одна ложка - имеет право. Это ее жизнь и куплено за ее деньги. Вы к этому каким боком? Хотите докупить автору набору ложек или трусов?
Ну, раз в них в кожного по ложці , то має право чоловік розпорядитися СВОЄЮ ложкою?
Чи треба запитати в цариці?
Я б навіть не питала, а взяла посуд який треба.
Ще не вистачало в себе вдома питати дозволу на свої ж ложки
Чи треба запитати в цариці?
З родзинкою• 15 ноября 2024
Ответ дляNatka A.
Чи треба запитати в цариці?
Ну, чоловік чомусь не зміг взяти, а спромігся тільки скомандувати «дай» дружині
Уравнобешенная• 15 ноября 2024
Ответ дляКупи слона
На кой ей в больнице лоДка ....
То есть лодку бы не дали свекрови, вдруг ей понадобись? А что так? Нужна родному чИлАВеку лодка, а Вы -нет? Лежит же безхозная у Вас в хозяйстве. Жалко что ли?
З понеділка на дієті• 15 ноября 2024
Ответ дляПлакалаВАвто
Боже, капец. Надеюсь, Автор - троль.
Та мне врач сказал, ничего не забудьте, тут нельзя ничего забівать, что б не возвращаться и я как то офигела. Даже мусор весь собой забрала, не стала в их мусорку выбрасывать