Пишут ,что Лореаль бюджетный аналог .
Asteroidea• 15 ноября 2024
Ні. Бюджетний але не аналог. І відчувається це коли після Діору переходиш на щось бюджетне. Коли з Кіко переходиш на Діор, то наче немає суттєвої різниці. А коли навпаки, то різниця відчувається. З Лореаль так само.
Я взагалі блиски не дуже люблю і не можу сказати, що мені прям дуже сподобався Діор, але все одно різниця є
Ответ дляAsteroidea
а что вам в нем нравится?
апликатор неудобный, продукта набирает мало, по стойкости абсолютно обычный
в чем его плюс?
Asteroidea• 15 ноября 2024
Ответ дляSonne8752
а что вам в нем нравится?
в чем его плюс?
Мені якраз подобається аплікатор і те, що набирає невелику кількість блиску. Не можу сказати, що це відчувається як мало. Я краще 2 рази наберу і окремо нанесу на кожну губу. Навпаки не люблю коли на аплікаторі багато, мені так не зручно
Asteroidea• 15 ноября 2024
Ответ дляWeero
Двійники на губах. Я різниці не відчуваю. Ну у Діор аплікатор мені зручніший, це все.
У Діора все ж таки ніжніща структура і мерехтіння наче тонше. Різниця ледве помітна, але є. Можливо це субʼєктивно
Ответ дляWeero
Ну але от якби прям захотіла купувати, брала б лореаль і все, бо різниці нема.
От наприклад між мейбелвн і фенті блисками я відчуваю різницю, хоча теж кажуть, що вони двійники. А лореаль і Діор саме ці двоє - ну таке...
Я на нотино заказала поампер Лореаль за 210 грн с бесплатной доставкой,кстати