Мама Чели• 15 ноября 2024
Що можна подарувати підлітку?
Є хлопець, 13 років, дитина не моя. Треба придумати подарунок на Різдво. У мене варіантів нуль. З хоббі у нього це малювання, програмування, трохи цікавиться в межах можливостей астрономією/космосом та авіацією.
Гроші не зовсім варіант, так як треба під ялинку покласти в якості традиції. Принаймі хоча б щось символічне, тоді можна і покласти. По малюванню у нього ніби є все розхідники.
Голодаю• 15 ноября 2024
Яка золота дитина та скільки зацікавленості. Маю підлітка равно 14. Колись любив малювати, ходив не один рік на гурток. Вже не один рік не малоє взагалі, окрім комп ігр нічого взагалі не цікавить його. Навіть, фільми, прогулянки з друзями, дівчата
МУСЯкомарова• 15 ноября 2024
Гифт карту в худ.магазин, расходников много не бывает, у самой подросток-художница.
Нетутешня• 15 ноября 2024
Сертифікат на купівлю товарів для малювання, проектор зоряного неба вартість незнаю.
Мама Чели
• 15 ноября 2024
Ответ дляМУСЯкомарова
Дякую.
Мама Чели
• 15 ноября 2024
Ответ дляГолодаю
Дитина дуже хороша, тому хочеться побалувати і маю можливість.
Голодаю• 15 ноября 2024
Ответ дляМама Чели
Мама Чели
• 15 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
А цей проектор хіба не для зовсім дітей?
Продавчиня кіз• 15 ноября 2024
Набір гарної акварельної бумаги, маркери акрилові, можливо сертифікати в книжковий або художній магазини
Нетутешня• 15 ноября 2024
Ответ дляМама Чели
В сенсі. Вони є різні, є як прозорі кульки підсвічування і планети , або зоряне небо. Класні.
Мама Чели
• 15 ноября 2024
Ответ дляНетутешня
Тоді гляну. Дякую.
Нервогенератор• 15 ноября 2024
Світшот або піжаму різдвяну
Килимок на письмовий стіл
Квітки в кіно для нього та друзів, щоб він міг запросити собі в компанію або сертифікат в квест кімнату
Зарядну безпровідну станцію для телефона та навушників
Павербанк
Ігрову клавіатуру або мишку
Навушники
Килимок на письмовий стіл
Павербанк
Ігрову клавіатуру або мишку
Навушники
Обнимашкина• 15 ноября 2024
Син нещодавно дарував однокласнику зволожувач повітря з ефектом полум´я