Katarina___• 16 ноября 2024

Потрібен психолог, який працює онлайн.

**Тема:** Потрібна допомога у пошуку психолога онлайн

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, контакти психолога, який працює онлайн.

**Проблема:**
Дівчині 17 років. Потрібно допомогти підвищити впевненість у собі, самооцінку, впоратися з тривожністю та знайти мотивацію для подальших дій. Раніше були проблеми з розладом харчової поведінки.

Ситуація досить термінова. Буду дуже вдячна за рекомендації!
tashara777• 16 ноября 2024
https://doc.ua/ua/doctor/kiev/vladislava-pavlovska... хорошая, специализируется как раз на подростках, но дорого(

автор Katarina___ • 16 ноября 2024
Ответ дляtashara777
Щиро дякую.
tashara777• 16 ноября 2024
Ответ дляKatarina___
Щиро дякую.
На этом сайте есть и другие спецы, если что)
saramimnida• 16 ноября 2024
Рекомендую, очень помогла не только мне, и цены невысокие !
@nasty_psyhology
УгничТоня• 16 ноября 2024
Рекомендую дише центри з надання псих допомоги
zhara• 16 ноября 2024
Напишіть у месенджер 0953545050. Психотерапевт.
Zwezdatat• 16 ноября 2024
Моя дочь подросток с этим психологом общается. Есть результаты. Не дорого.
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000020731...
dogfriend• 16 ноября 2024
Можете мені написати, я психолог психотерапевт
krasota_911• 16 ноября 2024
Платформа майнди
Там можно искать по профилю или перечню проблем, так же видно образование, опыт

автор Katarina___ • 22 ноября 2024
Ответ дляkrasota_911
Платформа майнди
Дякую.