к.Буланова• 16 ноября 2024
На скільки вам вистачає взуття?
Зимові чобітки якщо носити щодня одні на скільки вистачить, рік, два, 5? Минулі дві зими відносила, але там якість не дуже була
Госпожа_тамагочи• 16 ноября 2024
На дуже довго.На роботу і з роботи,там-перезуваюся.Якість купую хорошу.
Кракадэ• 16 ноября 2024
На долго , но покупаю новые так как надоедают потом так в коробках и лежит старая
Сяду на шию, дорого!• 16 ноября 2024
У мене пара українського виробництва вже три роки) Звичайні типу берців. Щоденне носіння на роботу, на вихідних. Досі мають пристойний вигляд.
Купила нову пару тільти тому, що мені вже видно, наскільки стерлися п´яти, та й вже хочеться новенького. Але біля дому, на вихідних, ще походять.
Диви яка я пава!• 16 ноября 2024
5. Зараз вже купую частіше, але чисто шоб різнобарви були. І то зимові одні, осінні лекілька на каблуку і без і може під сумочку.
Фантазерша• 16 ноября 2024
В мене немає взуття, яке я ношу, не знімаючи. На кожен сезон мінімум 3-4 пари. Взуття ношу довго, але купую якісне
ЯкаКраля• 16 ноября 2024
У меня не бывает 1 пара, как это? Есть под платье сапоги, ботинки и угги, это как минимум. Обычно хватает на 2-3 сезона, но бывает, что после 1 сезона отдаю, не нравятся, надоели и тд.
к.Буланова
• 16 ноября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Я плаття не ношу
Я вся ваша• 16 ноября 2024
На довго. Але в мене багато взуття, не буває щоб кожен день в одному і тому ж. На цю зиму дві пари ugg, тімберленд і утеплені кросівки
ОхиИВздохи• 16 ноября 2024
По -разному, иногда и на год только. В прошлом году купила замшевые на шнурках. За сезон они еще совсем крепкие, но внешний вид уже убитый.
КАПСЛОЧНИЦА• 16 ноября 2024
2 зими нормально. Третя зима носиш бо цілі, але зовнішній вигляд бажає кращого.
Фантазерша• 16 ноября 2024
Ответ дляк.Буланова
Я плаття не ношу
Під джинси /брюки /спорт/на сніг/ мороз/ слякоть також різне взуття підходить
Калинові вуста• 16 ноября 2024
Ответ дляКракадэ
Тоже так, сейчас заметила с одеждой хорошего качества та же история - и носить надоело, и вид хороший)
КАПСЛОЧНИЦА• 16 ноября 2024
Ответ дляХикориДикори
Как это одна пара на зиму?
Ось так одна пара на зиму.😔..
І в сніг, і в дощ, і в мороз, і на роботу, і на прогулки, і в кафе, і в село, і під джинси, і під брюки.
Це не від ’хорошого життя’.
Аноним_• 16 ноября 2024
Если прям вот про зимнюю зимнюю говорить, то кожаные сапоги ещё не одни за зиму не сносила. Мне 45 . У меня не получается их ушатать , одни на платформе были, около 5 лет, потом купила на тонкой подошве тоже все все с ними ок, но я и кожзам спокойно сезон отнашивала, ремонт обуви для меня неопробованная функция, я не понимаю зачем обувь носить веками.
к.Буланова
• 16 ноября 2024
Ответ дляPORKA
5й сезон буду носить. Одни единственные для осени и зимы(
Ого. Що за фірма?
Куколка-мяуколка• 16 ноября 2024
4 года относила, и еще можно, но хочу другие. Ищу потеплей, мерзлячка я.
Хочу наколоти губи• 16 ноября 2024
У мене теж немає однієї пари. Для сльоти і бруду маю туристичні черевики з гумовою калошею. Зараз це меррели, які придбала в шкільному чаті-барахолці. Одні чисто туристичні тренінгові, із секонду. Теплі з хутром на морози, були уггі, носила сто років, набридли, купила інші. Просто міські черевики на +3/-3, мартінси на плюси. Все ношу довго, нові з цього були лише мартінси і теплі з хутром.