Крию матом страшно• 16 ноября 2024
Чому всі так зациклені на молодості?
Багато тут читала, що головне молодість, і тд. Мені зараз 26 років, але в плані зовнішності подобаюсь собі більше ніж у 18-20. Шкіра стала чистіша, вага нормалізувалась, навчилась нормально фарбуватись. А ви собі коли найбільше подобались?
Кофр для ноги• 16 ноября 2024
Так вы и есть молодая.
18 - это детство .
Вспомните это в 45-50
18 - это детство .
Вспомните это в 45-50
Крию матом страшно
• 16 ноября 2024
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Барышня созрела. А что на мужском фронте?
Є чоловік, а увага від інших завжди була
Кудрі кручу сама• 16 ноября 2024
обхохочешься. когда видишь возрастные изменения, те же морщины, тургор кожи не тот. старуха прям в 26
TANYA 0 0 0 0• 16 ноября 2024
Тому що потім все піде у зворотньому напрямку. Собі сама саме більше подобалася у віці від 25 до 35 років. Знайомитись на вулиці чоловіки підходили після 30)
Любви вам!• 16 ноября 2024
Тому що війна додала всім рочків. А ті, хто сиділи за кордоном, отримували євро/долари допомоги як біженці, зараз приїдуть із повними кишенями, натюнінгують себе і конкуренція серед жінок вилетить до неадекватного рівня. Ще й послуги в косметології будуть коштувати на ціну золота.
Пліснявілий сир• 16 ноября 2024
Давайте поговоримо хоча б через 10 років.
Всі хочуть виглядати як у 26, 18 нікому нах не здалось))
Пи Пи Пилюля• 16 ноября 2024
Не поверите - по-настоящему я себе понравилась в 39лет, похудела, нашла наконец-то свой стиль во всем, и стала выглядеть лучше чем в молодости
TANYA 0 0 0 0• 16 ноября 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Моршин то ще таке, а от коли спина болить зранку і тиск не зрозуміло чи впав чи високий, ото біда
Тектологиня 80lv• 16 ноября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
С 26 до 45 можно на попе ровно , там посмотрите
Душа компанії• 16 ноября 2024
Мені 45. Кайфую від себе. Реально. В 30 була просто струнка, заробляла не достатньо так як все вкладала у розвиток, тому догляд і одяг був так собі. Зараз після 5 річ ходіння в зал , маю класні рельєфи, якість шкіри, можу дощволити собі багато чого...ну да це вже не молодість звичайно(( маємо те що маємо
Пліснявілий сир• 16 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Да и головушку подправили, наверное, правда?
Пи Пи Пилюля• 16 ноября 2024
Ответ дляПліснявілий сир
?
Тектологиня 80lv• 16 ноября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Я не вернусь , мимо
Как и все остальные знакомые
Конкуренция за кого?
Тут мужчин пачками , бери не хочу
Как и все остальные знакомые
Конкуренция за кого?
Тут мужчин пачками , бери не хочу
Душа компанії• 16 ноября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Якщо мати всередині стільки ненависті то нічкі косметологи вам не допоможуть))
Мама Чели• 16 ноября 2024
Ответ дляКрию матом страшно
Я до 48 взагалі не думала про вік. А як почався клімакс- зрозуміло,що організм готовиться на смітник:(( щоб там не писали і не говорили,сприйняти це дуже складно.
КапитанльнаЯ• 16 ноября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Не переживайте... там той допомоги копейки. В той же Чехии это на месяц в маркет сходить за продуктами.
Дева Мария• 16 ноября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Господи шо ви мелете
Мама Чели• 16 ноября 2024
Ответ дляЛюбви вам!
Не пишіть дурниці.
Тектологиня 80lv• 16 ноября 2024
Ответ дляМама Чели
Моя свекровь в 53 года готовится к свадьбе .
Причем серьезно ) не укорачивайте свой возраст
Мама Чели• 16 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Які 45 також кайфувала. А в 48 не дуже
Душа компанії• 16 ноября 2024
Ответ дляМама Чели
Які 45 також кайфувала. А в 48 не дуже
Всі ми різні)
Душа компанії• 16 ноября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Супер!
СережкинаЯ• 16 ноября 2024
Мне 44,я себе сейчас нравлюсь больше,чем в 17.На молодости не помешана.Уколов и подтяжек не делала и не собираюсь.Лишнего веса нет,хорошая одежда,косметика и парфюмерия,этого достаточно.Дело не в молодости,а в том,чтобы хорошо выглядеть в любом возрасте.
Душа компанії• 16 ноября 2024
Ответ дляМама Чели
Пийте бади, гормони при потребі
Знову Я• 16 ноября 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А я и умела, и сл стилем проблем не было, и волосы длинные шикарные и ухоженные наконец-то удалось отрастить и делать самой укладки как в инсте. Но блин, хоть и благодаря косметологам выгляжу неплохо, но несравненно с 29 годами.