kitten _• 16 ноября 2024
Залежність від хлопця, який у якого характер практично такий самий у моєї мами
Коли була маленька(до 10 років) мама займалася роботою вдень, а ввечері та ночі особистим життям ті своїми інтересами.
Зараз я зустріла хлопця, старшого на 14 років. Він по характеру, по манера того як він говорить він дуже схожий на мою маму. і мені дуже не вистачає уваги від нього, хоч ми і бачимось приблизно 2 рази на тиждень.
Як стати ближчою з ним та перейти до статусу пари? Чи можна якось менеше залежати від нього?
звездная галактика• 16 ноября 2024
эх, автор, были б вы под анонимом наелись бы говна. а так...
а вообще хороший вопрос. тоже хочу получить ответ, как слезть с этой иглы зависимости