Не будь КакСвета• Изменено 16 ноября 2024

Що готували сьогодні смачненького?)

Вихідні нарешті) Вітаю всіх і бажаю гарного здоров´я.
В мене Паста така) Типа Болоньезе🤗
Смачно вийшло. А що у вас?
tarveldy• 16 ноября 2024
Ответ дляРання пташка
А я уверенна у вас красивые пирожки, вы просто прибедняетесь
Нє, єдине що зрозуміла як робити булочки з сиром як в сільпо колись були ото вона красива вийшла
Рання пташка• 16 ноября 2024
Ответ дляМенее Более
Я кладу и огурцы и капусту. Раньше всегда с фасолью делала, но муж на 25году жизни признался что ненавидит фасоль🤣
Оооо, нужно у своего спросить, мож тож чтото ненаввидит,но всегда все топчет на ура,ему всегда все вкусно, обожаю его за єто
Тракторні війська• 16 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
а почему она горькая? может, пропала? не свежая?
она свежая, после молока горечи нет, почему так я не знаю
Тракторні війська• 16 ноября 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Возможно свиная печень.
куринная печень
Рання пташка• 16 ноября 2024
Ответ дляНаливайКа
Печінковий торт, донька захотіла. Щось все вже надоїло
Ооо,я тож в такое лю,все никак руки не дойдут
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 16 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
куринная печень
странно, никогда не попадалась горькая
Тракторні війська• 16 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
странно, никогда не попадалась горькая
я когда просто ее ем, то мне норм, а вот в паштете я слышу эту горечь, а после молока прям нежная без посторонних вкусов
Срочнокпсихологу• 16 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
куринная печень
Куриная никогда не горчит, может там у вас с желчным попалось, есть зеленые пятна? Их просто можно вырезать. Сама по себе куриная не горчит, никогда не вымачиваю, делаю часто, это единственное блюдо из печени, которое ест дочь. Просто промываю хорошо, обрезаю пленки, обжариваю немного и тушу с морковью и луком. Потом взбиваю блендером с маслом сливочным. Всегда очень вкусно.
Срочнокпсихологу• 16 ноября 2024
У меня опять пирожки) Отращиваю тухес))
КараПузовна• 16 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
от горечи
? Ніколи не вимочую телячу печінку. Вона і не повинна бути гірка
Голубка миру• 16 ноября 2024
Бульйон з півнем, відбивні зі свинини, салат (маринована цибуля, кукурудза, ананас, свіжий перець, куряча грудка копчена).
Тракторні війська• 16 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
странно, ну значит мне так везёт)) но все равно буду страховать молоком
Тракторні війська• 16 ноября 2024
Ответ дляКараПузовна
куряча
Полюю на дрони• 16 ноября 2024
Ответ дляtarveldy
Поделитесь, плиз, как делать сырные булочки как из Сильпо. Брала готовое дрожжевое тесто - не то, вкусно, но не такие мягкие и воздушные.
Не зацілована• 16 ноября 2024
Ответ дляНаливайКа
Краса
Дякую)
whenallissaidanddone• 16 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
хотіла паштет зробити, так мало молока, щоб вимочити печінку, завтра вже буду робити
Не выдумывайте сложностей, ничего вымачивать не надо. Зря только молоко переводить.
Федорино Горе• 16 ноября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
надо креветки приготовить. замариновала, теперь нужно их как то в духовку засунуть
Как готовите креветки в духовке? У нас завтра гости, есть 1 кг крупных креветок, хочу приготовить необычно (обычно у меня в сливках)
Червона калина• 16 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
Я в воде с содой вымачиваю, горечи нет тоже. Как раз лежит вымачивается, вчера собиралась паштет делать, масло забыла купить. Сегодня купила масло, только недавно вспомнила, что печень лежит ждёт😀
Тракторні війська• 16 ноября 2024
Ответ дляwhenallissaidanddone
ну если мне горчит, сколько я там того молока выливаю
Тракторні війська• 16 ноября 2024
Ответ дляЧервона калина
от зачем вы написали про соду...хотя стоп....отмазка...печень не размораживала, раз нет молока
Червона калина• 16 ноября 2024
Ответ дляТракторні війська
Рассмешили😀
Тапки на каблуках• 16 ноября 2024
У мене смажені пиріжки з капустою, картоплею, квасолею)
автор Не будь КакСвета • 16 ноября 2024
Так..бачу, що ці вихідні всі вдарили по пиріжкам😊👍👍
Да Щас же• 16 ноября 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Написать как есть это обгадить? А вдруг по этому рецепту решится приготовить. Выйдет черти что. Потому что есть опыт и большой, потому и пишу. А потом тут же на форуме спасите- помогите не получилось и т.д.
Вон выше на фото пирожки хорошие.
Так там і нема рецепта. Всі в безпеці, не переживайте))
Мамина корзиночка• 16 ноября 2024
Ответ дляПушкининиана
Борщ.
Шуба.
Гуляш з свинини.
Рис до гуляшу.
Салат з свіжих овочів (капуста, яблуко, морква, цибуля).
Пончики.
Ще Пелюстки банку зробила.
Навчіть готувати пелюстку, будь ласка.
Пушкининиана• 16 ноября 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Навчіть готувати пелюстку, будь ласка.
Ох...
Я на око роблю, точної грамовки не маю(
Середня капустина, бажано пласка і не дуже зелена, 1 середній буряк, 4-5 великих зубчиків часника (можна більше, якщо любите гостреньку).
Для маринаду 1 л води, 4 ст.л цукру (по смаку можна менше), 2 повні ст.л солі, 6 повних ст.л оцету (це десь 90-100мл), декілька лаврових листків, по декілька горошин духмяного і чорного перцю, можна якоїсь травички чи улюблених спецій додати, кмин, наприклад.
Капусту ріжете квадратиками десь 3×3, аьо трохи більше. Буряк чистите і ріжете кружочками. Часник давите ножем і подрібнюєте.
На дно бутля кладете трохи буряку, трохи часнику, капусту. Потім повторюєте, щоб було хоча б 3-4 шара.
В 1 л води кладете сіль, цукор, лаврушку, перець, спеції які хочете, доводите до кипіння, вливаєте оцет і зразу виключаєте. Дайте трохи вистигнути, і теплим (не гарячим!) маринадом залийте капусту. Накрийте марлею або перевернутим блюдцем і залиште не на яскравому світлі на 3-4 дні маринуватися. Принцип такий же, як з квашеною капустою.
Коли буде готова, переставте в холодильник.
Carin• 16 ноября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
У меня опять пирожки) Отращиваю тухес))
Хороший тухес - большой нахес (с) Особенно зимой )
tarveldy• 16 ноября 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Робите опару:
тепле молоко 450г
Додати 3 ст.л. цукру
Додати живі дріжджі 27 г
Додати борошна 230 г
Накрити рушником і залишити підніматись
Тісто:
Просіяти 700 г борошна
Окремо змішати 2 яйця , 110г цукру, дрібка солі, ваніль за бажанням
Окремо розтопити 70 г масла вершкового або маргарин
В борошно додати опару трохи перемішати, додати суміш яйця цукор, помішати, додати масло тепле не гаряче! Вивчити добре тісто , і хай годину півтори піднімається
Потім розказати коло висота десь до 1 см, тонкий слоєм намазати начинку (кисломолочний сир з родзинками, цукор, яйце) якщо слой буде товстий то не пропечеться. Потім закрутити рулет, розрізати уздовж як крафін, і звернути дульку, 15-20 хв під рушник, духовка 180 до готовності