Клептоманка• 16 ноября 2024

Анорексія і компульсивні переїдання

Що робити?
Україна понад усе!• 16 ноября 2024
ну тут один вариант: психиатр+психотерапевт по РПП
Ksenia-fc89• 16 ноября 2024
Сама страдаю від цього багато років ...але в мене спочатку був відказ від їжі потім переїдання зараз не можу нічого поїсти хоч і голодна ...
автор Клептоманка • 16 ноября 2024
Ответ дляKsenia-fc89
А на скільки калорій в день ви обїдалися?
Ksenia-fc89• 16 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Не рахувала але їла їла і їла не могла зупинитися бо до цього не дозволяла собі багато чого
Підмітайло• 16 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
идите уже к психиатру. вы реально достали своими 4тыс калориями
Almamater• 16 ноября 2024
Якщо у вас присутні і переїдання і потім обмеження в їжі, або ви від їжі позбуваєтесь, то це булімія. І причина, і лікування там інше, ніж в анорексії та у компульсивному переїданні. Якщо вам потрібна допомога, звертайтесь. Я спеціалізуюсь на РХП.
автор Клептоманка • 16 ноября 2024
Ответ дляAlmamater
Присутні переїдання десь раз на тиждень зїдаю більше 4000 ккал, потім п´ю проносне. Не можу позбутися переїдання, але дуже хочу, думаю це через стрес бо голоду немає, а їм щоб заспокоїтися
Almamater• 16 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Так, це ознаки булімії. Зрив приходиться на вихідні, як спосіб отримати розрядку після важкого тижня? Їжа - найбільш доступний ресурс для регулювання емоцій, бо завжди під рукою. Але прийом проносного після неї - акт аутоагресії, бо є доволі травматичним для людини. Вам варто дивитись в бік джерела власної аутоагресії.
автор Клептоманка • 16 ноября 2024
Ответ дляAlmamater
Деколи на вихідних, буває і в будні
Almamater• 16 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Деколи на вихідних, буває і в будні
Чи почуваєтесь ви краще після зриву чи навпаки, відчуваєте провину, сором і необхідність весь наступний тиждень сидіти на дієті? що відбувається в момент зриву? Які емоції призводять до нього?
автор Клептоманка • 16 ноября 2024
Ответ дляAlmamater
Після зриву дуже погано, відчуваю себе брудною, на наступний день зменшую калорійність. Дуже хвилююся щоб не набрати кг
Almamater• 16 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Звісно, вам бажано проговорити це з профільним терапевтом. Я можу сказати тут лише загальні фрази. Вони вам можуть здатися дивними, але спробуйте подумати над ними. Спробую коротко пояснити. Їжа з‘являється в нашому житті разом із матір‘ю. З часом їжа і мати стають для нас синонімами. Бажання з’їсти якомога більше є жагою отримати недоотриману в дитинстві материнську любов, жагою до життя, жагою до насолоди існуванням. А бажання позбутися їжі і її наслідків - жагу до знищення свого неідеального Я, аутоагресію, саморуйнування, заперечення на отримання насолоди, заперечення на отримання материнської любові. Причина розладу - у стосунках з матір‘ю. Або з тим, хто відігравав роль важливого дорослого У вашому житті.
автор Клептоманка • 16 ноября 2024
Ответ дляAlmamater
Я зрозуміла
автор Клептоманка • 16 ноября 2024
Ответ дляAlmamater
Можливо ще дасте якусь пораду?)
Almamater• 16 ноября 2024
Ответ дляКлептоманка
Можливо ще дасте якусь пораду?)
Вам обов‘язково потрібний спеціаліст, з яким ви можете проговорити крок за кроком свій розлад. Самостійно розібратись буде дуже важко. Але реально. Я б почала з відслідковування емоцій, які призводять до переїдання. Це страх? Тривога? Напруга? Страх що виглядали поганою: некрасивою, нерозумною, нахабною, злою і т.д.? Можете вести щоденник емоцій, для того, щоб було простіше вивести закономірність. Потім, вертаєтесь у дитинство і згадуєте, коли ви відчували щось подібне. І от, коли стане зрозуміло, про що саме ваші переїдання і компенсації, тоді вам треба буде йти до терапевта уже з конкретним запитом. Тому що ваша булімія - це не про їжу.