Кидаю курити• 16 ноября 2024

кому виривали не прорізані зуби мудрості?

через скільки часу пройде набряк?
я ніби у вулик залізла
Мрію про космос• 16 ноября 2024
Непрорізаність не впливає. У дитини 2 за раз видалили і не боліло нічого, наркоз відійшов і ок. А мені прорізаний олин видаляли, я 7 днів рот не могла відкрити.
ФсеСама• 16 ноября 2024
Тиждень сходив великий набряк, два - жовті синці на підборідді. Місяць ходила на фізіотерапію лікувати відсутність чутливості у щоці та губі. Отвір біля шва закривався 2 місяці, мені лишили дірку трохи незашиту
Як_наготую...• 16 ноября 2024
Ответ дляФсеСама
Допомогла фізіотерапія? Чутливість відновилась?
Угадайс• 16 ноября 2024
Моїй доньці, двічі по 2 непрорізаних. Дуже сильні були набряки, максимально набирає десь 2-3 доба, потім йде на спад
ОбережнаЯ• 16 ноября 2024
видаляла 2 вісімки верхніх - обличчя так набрякло і опустилось, просто жах. десь тиждень трималось. теж було враження ніби у вулик залізла.

а видаляла нещодавно 7 знизу, то ні набряку, ні болю після.
Видна міленіалка• 16 ноября 2024
Сину у 17+ виривали, спочатку нижній, то практично нічогого й небуло, за наступним заходом вирвали верній і нижній, на 2-3 день набряк, але не прям супер критиний, візуально видно, трохи боліло, пив немесіл, на 4-й почав сходити, не було катастрофи.
ФсеСама• 16 ноября 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Так