Молчавочка• 16 ноября 2024
Коли останній раз ви були на побаченні з чоловіком?
ДлинноНожка• 16 ноября 2024
3 тижні тому у Львів їздили, завтра на вечерю кудись сходити плануємо
Свекруня• 16 ноября 2024
В прошлый четверг муж позвал прогуляться и выпить кофе. Считается? Или речь не про мужа?
Істеріомама• 16 ноября 2024
Зі своїм рахується?)))) Місяць назад, він служить. Дуже добре провели 2 дні
Налогообложу• 16 ноября 2024
21.12.23, але навіть не знаю, чи можна то назвати побаченням. Приїхав вночі на пару годин після 4х добового наряду на кордоні