lilu1990• 16 ноября 2024

Поляки шось мутять

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський анонсував, що у Варшаві відбудуться важливі переговори про війну в Україні.

За його словами, "все прискорюється", тому наступного тижня він збере зустріч у форматі "Веймарський трикутник плюс".

Крім керівників МЗС Франції та Німеччини, Сікорський очікує на зустрічі представників інших важливих європейських країн. Були також запрошені голова МЗС України Андрій Сибіга та новий верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Кая Каллас.

А чого Сибіга? І шо там за шушукання будуть. Шо прискорюється? Інтересно
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Мені ця новина подобається. Поляки єдині в ЄС люди з яйцями, хоча і перепелиними, ну вже вибачте. У інших взагалі фаберже
HB_girl• 16 ноября 2024
Сибіга тому що зустріч на рівні міністрів закордонних справ.
Peres Lal• 16 ноября 2024
Потужные речи будут толкать и высщую степень обеспокоенности выразят. А может, чем черт не шутит, даже решительно осудят действия рашки и планы Трампа.
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляHB_girl
Коли це заважало пану Єрмаку всунути свого носа
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляPeres Lal
Нє, такі сходки не для висловлення занепокоєності
Peres Lal• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Таких сходок уже было много, толку от них не было.
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляPeres Lal
Якшо Польша збирає, то по дєлу. Цікаво якому
LudaSHS• 16 ноября 2024
Вони стосуються узагаленої думки, що без України не потрітно нічого вирішувати, ніяких шушушу, і без Польші теж

. В іх інтервью бачу відсилку до Ялти, коли ссср і гігемони поділили Европу, і кинули Польшу в соц табір, віддали Сталіну країни, не дивлячись що поляки боролися, що Срср напав на Польшу ( молотов рібентроп), у них травма націі і невіра в справедливість.
І Що їх вважають меншовартими, їх інтереси, Балтіі, і нас ще меншовартішими
Не знаю про що формат новий, чи це балаканина. Але якщо поляки встрепенулися, то чують торги? А це зазор на майбутнє, їх безпека.
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Сікорський прямо таке сказав

Це найважливіші переговори по війні в Україні

Мать моя женщина, шо він має на увазі
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS

Майбутнє України це їх безпека і вони мають за то переживати як за рідну матінку
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Може поляки будуть ставить якісь ультиматуми і копилить губу, шоб не вийшло так шо вони наступні.
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Надіюсь поляки розуміють шо ми в одному човні хоча вони в тій частині куди вода ще не набралась
LudaSHS• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Так
Це повʼязано через кордони і одну небезпеку
Це повʼязано з провалом будапешсткого і зневірою деякою в нато, і різні сумніви щодо 5 ст Нато
Це повтор історіі. В що воно може привести світ в новий дивний мир. Україна має щось отримати. На це тиск.

Плюс страхи Ес щодо діяльності трампа і втрата Ес безпекового зонтику Сша.
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Так

Ну то може хоть тут поможуть якимсь дієвим шантажем, як вони це вміють, як не хочуть збивати російські ракеты
LudaSHS• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Не надіюся занадто на поляків. Але вони будуть робити як стратегічно вигідно їм.
А їм вигідно щоб Україна втрималася . І Балтіі теж
І країнам Балтійського моря, тому ці північні.. ну як Данія вкладають в Впк України. Не рибку, а вудочку
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Щиро заздрю полякам. Надіюсь і ми доживемо до такого рівня державотворчості і розуміння стратегічних цілей. Мєчти, мєчти
LudaSHS• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ой да там свої таракани
На ідеалізуйте
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ой да там свої таракани
На ідеалізуйте
Та я у них жила довгий час ще перед війною. Дуже файна і безпечна країна
Peres Lal• 16 ноября 2024
Будут выяснять, с бюджетов каких стран будет выделяться дальнейшая военная и финансовая помощь Украине, когда Трамп свернет помощь от США. Как-то, за предыдущие почти 3 года, страны ЕС не сильно донорством в отношении Украины напрягались. США успело выделить (и освоить у себя) на помощь Украине 185 миллиардов долларов. И, вдруг, на горизонте замаячила неиллюзорная перспектива перекрытия финансового краника из США, как и возможный пересмотр основ сотрудничества в рамках НАТО (о чем Трамп заявлял ранее). Вот и намечается встреча с темой: ’ну и шо будем делать?’.
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляPeres Lal
Та нє, зустріч у Варшаві, ясно шо на прохання поляків. Нашо їм головняк, хто буде фінансовим донором України - хай з тим Німеччина розбирається.

Якшо вони на свою територію запрошуюють - вони про себе будуть говорити і про гарантії для себе. Одна із гарантій - воєнне посилення України.
navariya• 16 ноября 2024
Почитала тему. І щось нагадалось знов, що всі зовнішні країни хочуть подеребаніти Україну. Не тільки раша. Польша, Угорщина, Румунія... Всі знаходять знаки, що це належить ім...
Peres Lal• 16 ноября 2024
Очередная ’снарядная иннициатива’? Или на этот раз ’патронная’? Чем страны НАТО планируют усилить Украину, если 80% вооружения НАТО производит США, которое и намерено сократить поддержку Украины. Пометут по сусекам оружие и боеприпасы времен совка, чтобы передать этот мотлох нам? Не едет, не стреляет, не летит. Такое уже было.
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляnavariya
Йой, нашо ці кацапські наративи. Не такі ми цінні як привикли думать. Брєд це все про дерибан. Але у поляків щодо України є свої тригерні лінії і вони не дозволять за них зайти.
Klodia• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Это какие поляки с яйцами? Те, чьего президента в Смоленской области убили русские спецслужбы, а поляки отреагировали...кстати, а как? То-то и оно, с яйцами они...
LudaSHS• 16 ноября 2024
Ответ дляKlodia
Я дуже багато зараз відсилаю до історіі, що ми бачемо 100 років назад?
1920 р поїздка Петлюри до поляків. Союзники.
Що в 1921? Ризький договір і все
Всі вертятяться як їм вигідно, і всі сцуть
Yuljwa• 16 ноября 2024
Ответ дляPeres Lal
В принципе, даже предоставление Украине дальнобойных ракет в адекватном количестве и разрешение уничтожить рашистские склады и логистику, уже многое бы изменило кардинально.
Пуйло Шольца послал, а он все Таурусами разродиться не в состоянии.
автор lilu1990 • 16 ноября 2024
Ответ дляKlodia
Я ж написала з якими яйцями
Aksinia 111• 16 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
За себя любимых переживают. Вряд ли за нас .
Selena-8b15• 16 ноября 2024
Лучше бы мы все эти исторические события на уроках в школе учили.
Как поживёшь в них - капец крыша едет
Bransoletka• 16 ноября 2024
Міністерство закордонних справ Польщі заявило про наміри відновити роботу посольства у Північній Кореї, яке було закрите з 2020 року після запроваджених там суворих коронавірусних обмежень.