Христя в тiстi• 16 ноября 2024
Кар’єрний консультант
Хтось користувався послугами? допомогло? Зайшла в тупік, треба порада. Хочу змінити роботу на більш високооплачувану, досвід є, але нічого не виходить. Розсилаю купу резюме, у відповідь -тиша!
Забагаловка• 16 ноября 2024
Якщо ви в Канаді чи США - може лінкелін консультації допоможуть
В якій ви країні?
Ласковая_львица• 16 ноября 2024
Так може є більш гідні конкуренти. Ви хочете стотищ? Або бояться, що неодружені чи діти малі, чи ближче до онуків. Резюме де?
Христя в тiстi
• 16 ноября 2024
тому і хочу консультацію незалежного HR) вік, діти і сімʼя не причина. Резюме тут не викладу)))