Фокус-Покус• 16 ноября 2024

У кого лечить баррелиоз? Посоветуйте

Заболела подруга,лечилась у Янченко 2 мес капельниц,много денег. Спятся полгода все симптомы вернулись,анализ положительный. Янченко сказал,можно попробовать еще лечить. Она боится за еще один такой курс,тк очень долго восстанавливалась.
Первое лечение было сразу после укуса,у местного инфекциониста,докси,результатов не дал.
Попихтю та й годі• 16 ноября 2024
добрый вечер.
вам сюда с вопросом -
https://www.facebook.com/groups/3473762876209403/

тут много историй, делятся опытом, контактами врачей. Лучше чем тут не подскажет никто

ЯспАкойнаЯ• 16 ноября 2024
Моя подруга лікувала рік ( аналізи були поганими і багато грошей на ліки
Але, 4 роки пройшло, живе
Вже не лікує, просто забила
Попихтю та й годі• 16 ноября 2024
я по этому форуму пытаюсь малого лечить. жуткая вещь эта зараза. пусть подруга бежит туда
Барбітта• 16 ноября 2024
Та не лікується воно в хроні, почитайте американські сайти там що тільки не пробували. Єдиний варіант симптоматично лікувати хворі місця.
автор Фокус-Покус • 16 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
добрый вечер.
вам сюда с вопросом -

Спасибо большое,скажите,там описываются жуткие истории болезни? Или реально схемами лечений делятся. Моя подруга в истерике и депрессии…если начитается еще там ,даже не знаю что будет с ней…(
автор Фокус-Покус • 16 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Желаю скорее справиться с этой гадостью🙏🏻
Alena_Ph• 16 ноября 2024
Ответ дляФокус-Покус
у нее выбора нет. Схемами делятся в общих чертах тоже, дают советы. Постучите в личку если что - расскажу.
Попихтю та й годі• 16 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
спорное утверждение. вводится в ремиссию. ремиссия = нет симптомов.
Барбітта• 16 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Ремісія не =вилікувався, в будь який момент симптоми можуть повернутися. Є документальний фільм на цю тему, люди роками антибіотики п´ють, хто протоколи Бухнера, хто бджіл, але ж 100% хронь не лікується.

Попихтю та й годі• 16 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
я все знаю. і протоколи знаю, і фільми. просто не лякайте що не лікується. люди входять в ремісію. так, треба слідкувати за здоров’ям і так, може знову прокинутись, але ремісія можлива. Ви пишете - симптоматично лікувати хворі місця, але ж це не так. Хворі місця - це ліки від артриту, наприклад, але ж лікують і специф.ліками від лайму
Безпринципова• 16 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Скільки років вашій дитині? І як проявляється хвороба? Як швидко почали лікувати після інфекування?
Попихтю та й годі• 16 ноября 2024
Ответ дляБезпринципова
чому запитуєте?
Безпринципова• 16 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
чому запитуєте?
Бо син теж піймав цю заразу у віці 8 років. Пролікували 3 тижні і наче нічого. Але тепер це моя фобія. Я панікую від кодної його скарги що десь щось заболіло. От і напитую у кого який досвід з дітьми
Попихтю та й годі• 16 ноября 2024
Ответ дляБезпринципова
ага. ясно. в нас довга історія, не дуже хочеться тут описувати. якщо не боїтеся бути обізнаною стосовно можливих симптомів - то почитайте групу, що я вище кидала. там багато історій і про діток і дорослих. але це важке чтиво, і фобія ваша точно не зменшиться.
ми почали після 2.5 міс після укусу. в 3 роки
Барбітта• 16 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
А які специфічні ліки від хронічного лайму? Близька людина півтора роки безперервного прийому декількох антибіотиків одразу результат нуль, нема ремісії. Доречі лікується в відомій клінікі іладс і все мимо.
Попихтю та й годі• 16 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
Я не буду з Вами дискутувати тут, який сенс. Ви знаєте всі специф.ліки, і я знаю. Я мала консультацію в айладс для сина теж, повірте наш шлях вже більше 1 року.
Специфічні = не для симптомів, а від борелії власне.
Попихтю та й годі• 16 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
тому що гарантій немає. так. але не йти цим шляхом, якщо сильна симптоматика, просто неможливо. і люди шукають кому що підходить. кому антибіотики, кому трави, кому бджоли
Барбітта• 16 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Я про те і кажу в хронічній формі не лікується тільки можна полегшити симптоматику, кожен сам карабкається і шукає шляхи подолати проблему.
Попихтю та й годі• 16 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
не полегшити. а до зникнення. але так - без гарантій що назавжди. я не хочу здатися дуже обізнаною, просто хочу щоб люди не впадали у відчай від таких повідомлень). здоров’я близькій людині якнайміцнішого!

Барбітта• 16 ноября 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Мабуть таких людей можна назвати везунчиками, або ж у них достатньо сильний імунітет і зміг загнати хворобу в ремісію. Нажаль таких не багато(
Попихтю та й годі• 16 ноября 2024
Ответ дляБарбітта
я розумію ваш стан бо сама в такому була. потрібно вірити. ви на форумі тому є що я кидала? там для таких як ми маса інформації. і - ПІДТРИМКА
Кусачая Я• 16 ноября 2024
В першу чергу лікуються коінфекції, якщо такі є активні, з активною коінфекцією складно вийти в хорошу ремісію. До того , наприклад, позитивна бартонелла може давати фальшиво додатній аналіз на бореліоз. Якщо антибіотики то це лікарі ILADS , американська бревіатрура , з ними можна працювати онлайн, і після антибіотиків бути на протоколах Отоба та інших легших комплексах, бо на антибіотиках теж складно довго сидіти. Це все треба гуглити на спеціалізованих форумах, в двох словах так не напишеш. Я б не забивала на цю хворобу, на жаль дає ускладнення з часом , якщо не тримати руку на пульсі