ОхиИВздохи• 16 ноября 2024
Так цибуля дешева зато, хоч без обіцяного шашлика, але можна не відмовляти собі
Аноним ФЕЯ• 16 ноября 2024
Їх на багато більше. Взяти хоча б пенсіонерів, які мають мінімальну пенсію, а їх мільйони. Маючи менше 3 тис , що можна купити ?? Нічого ж! Та й людей з мінімальними зп теж не можна внести до переліку « доїдаючих», бо на 6 тис та ще й дітьми, не можливо прожити не впроголодь.
Курочка• 16 ноября 2024
Какой-то слишком оптимистичный результат . В реальности и на периферии все намного хуже .
Звожу з розуму
• 16 ноября 2024
Що нас чекає в найближчі роки, якщо США прикрутять фінансову допомогу?!
Метелики на душі• 16 ноября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
дайте с насущим разобраться для начала
не все еще доживут до......
Аноним ФЕЯ• 16 ноября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Нас гноять в першу чергу «свині народу», які погрузли в державному кориті і так зажерлись, що вирішили згноїти українців остаточно, щоб останні не мішали їм красти і жерти і надалі.
ЖонДуан• 16 ноября 2024
Ответ дляЗвожу з розуму
Манька каже, що все буде зашибісь. Зараз ядерку створимо, потім Іноземний легіон прилетить з далекої Франції, а в остаточному підсумку вона полетить на Мальдіви і її трахне той самий бурят.
Сонечко• 16 ноября 2024
Всего у 12%?
Плохо изучали.
Доход просел у многих, а цены на все растут на глазах
Плохо изучали.
ЖонДуан• 16 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Зе і Ко виконують хотілки партнерів, які досить щедро оплачуються. Крім того, опозиції немає, війна все спише, можна красти, скільки в кишені влізе
Сонечко• 16 ноября 2024
Ответ дляingaruta
зато конфеты петя поднял в 3 раза в войну
Странно, да?
Раздал бы бесплатно уже, что ли
Ответ дляЖонДуан
ой как это оппозиции нет.вон петя за войну на 3 место фобс вылез.украинцы разбогатели и сладости мешками скуповывают в три дорога
Люблю кетчуп• 16 ноября 2024
Ответ дляКривая спроса
Кінець епохи бідності
Початок епохи злиднів
Звожу з розуму
• 16 ноября 2024
ОхиИВздохи• 16 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Ну ви дійсно настільки слідкуєте за ціною цукерок?
Ну він сидів такий і думав ’не проголосували , то тепер купуйте мої цукерочки втричі дорожче’
Ласкове телятко• 16 ноября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Впроголодь
Типа мова, но не та
Это как ’обшєпіт’, но мы ж стараемсо
Типа мова, но не та
Это как ’обшєпіт’, но мы ж стараемсо
Ласкове телятко• 16 ноября 2024
Ответ дляСонечко
Всего у 12%?
Плохо изучали.
Да, два дня назад брала яйца по 63, сегодня они же по 86
Ласкове телятко• 16 ноября 2024
Ответ дляЖонДуан
Ссы в глаза, все божья роса
Неначаси, неначаси
Вы шо, какой зе. Он же бубачка
Неначаси, неначаси
Вы шо, какой зе. Он же бубачка
Ласкове телятко• 16 ноября 2024
Ответ дляingaruta
А золото в золотом веке - бесплатное
Брал бы пример, шоли
Люблю кетчуп• 16 ноября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Нічосє...
Оце я вдалу інвестицію зробила, як виявляється, коли купила 5 десятків ще по 56.
Ласкове телятко• 16 ноября 2024
Ответ дляЛюблю кетчуп
Нічосє...
Ну, неделю или полторы я тоже ещё по 48 или 49 брала, десятка три, но закончились
Люблю кетчуп• 16 ноября 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Ну мої по 56 теж не вічно лежатимуть, потихеньку доїдаємо.
Большой секретик• 16 ноября 2024
Ви знаєте, сьогодні пішли в 3 години дня з подругою в центрі Черкас в кафе. Обійшли 4 заклади (не самих дешевих) і жодного вільно гостолика! Купа машин, в ТЦ повно народу. Отак і не скажеш шо в людей грошей нема чи від ТЦК по домам всі ховаються.
Звожу з розуму
• 16 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Люблю кетчуп• 16 ноября 2024
Ответ дляБольшой секретик
Коли вже ви нарешті зрозумієте, що це різні категорії людей.
Тих, у кого грошей на їжу немає, ви просто не бачите ні в магазинах, ні в кафе.