Оля_с_киркою• вчера в 22:26

Как до лета привести тело в порядок?

Подтянуть бедра, внутреннюю сторону бедер, ягодицы.
Закуйовджена життям• вчера в 22:27
Н І Я К
Видящие_помогите• вчера в 22:28
Скакалка.
автор Оля_с_киркою • вчера в 22:28
Ответ дляВидящие_помогите
Скакалка.
Спасибо за идею!
БолеИменее• вчера в 22:28
Силові + кардіо
Або силові + крос фіт
Чучало яблуні• вчера в 22:29
Спорт и постоянный и тогда и зимой и летом будет все ок , за месяц ничего не изменится
Хтомолодець? Я!• вчера в 22:30
Я плаваю
Рекламама• вчера в 22:31
Почніть харчування і підключайте силові з розтяжкою
Все будет, но потом• вчера в 22:33
Нафіга, любіть себе яка є?!
Соображалочка• вчера в 22:35
А что будет летом? Вы свое зеркало протрете?
olya.olky• вчера в 22:35
Кбжу свій порахуйте, підрахуйте через Fat Secret скільки споживаєте кбжу, спробуйте вписатись в калораж 1600-1800 ккал. Будете худнути
автор Оля_с_киркою • вчера в 22:38
Ответ дляolya.olky
Потрібно буде зважувати кожний елемент сніданку чи вечері?
Анчо Ус• вчера в 22:41
Я за зиму как то сама собой похорошела . Сиськи и бедра выросли , талия тонкая осталась , целлюлит был не сильный - исчез. Это на меня так действует тортовая диета , я на ней каждую зиму сижу
Анчо Ус• вчера в 22:41
Ответ дляЧучало яблуні
У меня бицепсы через неделю тренировок легких дома появляются
Пополняю_Карму• вчера в 22:42
Ответ дляОля_с_киркою
я зважувала перші 2 тижні, а потім вже і без зважування розуміла яку порцію можу з´їсти
Продаю витрішки• вчера в 22:42
Ответ дляolya.olky
И станет ещё более дряблой.
Автору нужен белок и спорт
Я_з_Франека• вчера в 22:42
Доживите сначала
У меня -7 кг за два месяца …
автор Оля_с_киркою • вчера в 22:45
Ответ дляАнчо Ус
хахах)
Шиворот Навыворот• вчера в 22:46
Ответ дляЯ_з_Франека
Доживите сначала
У меня -7 кг за два месяца …
Класний результат.
У мене -4 за 2 міс
Але я щодня трееувалась вдома, не їла солодощів і після 18 год
Видящие_помогите• вчера в 22:53
Ответ дляОля_с_киркою
Спасибо за идею!
Только изучите , чтоб не навредить )
С полным желудком прыгать нельзя !!!
Одевайте тугое бра на грудь , или купите в аптеке эластичный широкий жгут.
Разогревайте суставы перед прыжками. ( танцы , подьем на носки и т. д. )
Резко не останавливайтесь , ходите пока восстановится дыхание.

Ничто так не убирает целлюлит , дряблость и лишнее , как скакалка.
Oks234• вчера в 22:54
На сайкс ходіть 4 рази в тиждень , якраз до літа буде гуд
А_я_ЛОЖУ!• вчера в 22:57
Ответ дляШиворот Навыворот
Класний результат.
У мене -4 за 2 міс
Не їсти після 18:00 не можна, хіба що якщо ви лягаєте спати о 20:00. Це вам любий гастроентеролог, дієтолог, нутріціолог тощо скаже
Шиворот Навыворот• вчера в 23:04
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Знаєте, багато різних думоок і багаоо скаже по різному.
Наприклад, для стабілізації рівня інсуліну корисно робити великі перериви в їжі.
В усі часи всі гімнастки, балерини, артистки і тд мали формулу не їсти після 18 год і тільки зараз почали спростовувати.
Це гарно працює. Мені завжди помагає. Я як налаштовуюсь, то швидко звикаю. Їм в 18 год і вже не хочу. Лягаю в 23-24 год.
Вранці теж раніше 8-9 год не хочу їсти.
Почуваю себе добре
Я тут с краю постою• вчера в 23:06
Чула, що жир з внутрішньої сторони ніг, то від мучного. Спробуйте не їсти хліб і цукор. Ну і як вище писали, спорт
Щедрик• вчера в 23:10
Ответ дляШиворот Навыворот
Вранці теж раніше 8-9 год не хочу їсти.
Почуваю себе добре
Я лягаю в 2-3, мені ніяк ця формула не підійде. Перед сном треба не нажиратися, а не до 18.
Шиворот Навыворот• вчера в 23:12
Ответ дляЩедрик
Ви собі робіть як хочете. Я не нажиралась ніколи.
Тому мені легко не їсти після 18 год.
Теж часто маю безсоння і можу проснутись в 3 і до ранку не спати вже, але їсти не хочеться.
Тому ви самі собі придумали, що вам щось не підходить.
Просто мотивації і сили волі нема.
Попа как у Кардашьян• вчера в 23:14
Ответ дляВсе будет, но потом
Нафіга, любіть себе яка є?!
Я теж зробила для себе такий висновок. Бо немає ні бажання пахати в спортзалі, ні часу, тоді взагалі не залишиться для себе і для дитини часу, буде одна робота і спортзал, а життя біжить, і нафіг ото з себе знущатися так, от як вже буду працювати меньше, дитина геть виросте, от тоді і буду чимось займатися
Попа как у Кардашьян• вчера в 23:15
Ответ дляolya.olky
Худнути то одне, а ще є рихле тіло, але мені вже пофіг, я вибрала себе, а не пахати в спортзалі, щоб комусь подобатися, чоловікові ітак подобаюсь
Брехушечка• вчера в 23:20
На роликах в горку поднимайтесь, 3 раза в неделю, по минут 30-40. Не у знаете свой орех и ноги. Хотя. Вы даже не попробуете🤣
Щедрик• вчера в 23:23
Ответ дляШиворот Навыворот
Тому мені легко не їсти після 18 год.
Просто мотивації і сили волі нема.
Та ні, тут не про силу волі, а про природні біоритми) Я вам до того, що цифри у всіх різні, у вас - це 18, у мене - пізніше, бо і лягаю я пізніше. У мене вечір - це пік активності, а ви вже спати лягаєте, ви снідаєте, а я лише прокинуся через 4 години після вашого сніданку - ми всі різні. Розумних інтервалів - так, треба дотримуватися, але оці цифри середньостатистичні - 18:00 - вони не для всіх
Шиворот Навыворот• вчера в 23:29
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Не обов´язково в спортзалі пахати. Можна вдома займатися. Мені ідеально вдома по 30 хв щодня з ютуба тренування. Це не багато, але і не мало, але інтенсивно. Ну 30 хв для краси і якості тіла можна виділить для себе щодня.
В зал 3 рази в тиждень тільки, але там треба 2 год. Не завжди вони є, так щоб регулярно. Це сам зал, доїхать, перевдягтися.. А 30 хв є завжди. Я встаю раніше на цих 30 хв. втягнулась. Результат бачу. І спина не болить тепер