Чучало яблуні• 17 ноября 2024

Тема поговорити. А ви вірите в те, що дісно хорошу людину можна наврочити?

Тобто,якщо людина була довгий час дуже дууууже хороша,ви її (чисто гіпотетично) хвалили всім,яка це достойна і хороша людина,і потім ця людина після того,як ви (ваші знайомі,родичі,друзі) її почали хвалити змінилася в поганий бік,як назло і розчарувала вас своїми вчинками,поведінкою,ставленням до вас?

Чи вірите ви в те,що якщо про людину говорити оточуючим позитивні речі,то ця людина обов´язково докаже зворотнє,що вона не така уже і хороша,як ви всім розповідаєте?

Моя особиста думка: Ні,я не вірю.Людина або хороша,або погана.В даному випадку людина приховувалася під маскою хорошої людини.
А ваша думка яка? Чи може дійсно в душі хороша людина після того,як її хвалили змінитися,як назло?
Мира всем• 17 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Ну а вы зачем-то так!?
Человек резко изменил (допустим) отношение ко мне,НЕ ОБЬЯСНИВ при этом причин.
С его стороны это как минимум некрасиво.Догадайся мол сама.
Ну так может вы ему сделали гадость или сплетни о нем распускали.))
автор Чучало яблуні • 17 ноября 2024
Ответ дляМира всем
В любом случае он как порядочный человек должен был со мной сначала поговорить прежде чем делать какие-то выводы.