Святатабожа• 17 ноября 2024
Немовля не виїдає норму
Дівчата привіт , нам 15 днів , годую сумішшю і зцідженим молоком, бо з гв у нас біда , але малюк не зʼїдає потрібну норму, коли норма 100 він може зʼїсти 50 і заснути або 80 . Лікар каже треба заставляти бо не буде набирати вагу, якщо годую через силу як каже педіатр потім летить фонтаном все назад , я просто не знаю що робити, вагу поки набирає нормально
Тишком нишком• 17 ноября 2024
Вы его взвешивали? 200 грамм за неделю набирает? Оставьте в покое тогда.
Чумачечая Весна• 17 ноября 2024
Моя набирала в лучшем случае 400 г в месяц на ГВ, первые два месяца с молоком катастрофа была, никакими смесями не докармливала. Сейчас ей 12, рослая красивая барышня.
Святатабожа
• 17 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Блін
Зараз кого не питаєш - «у нас біла з гв»
Яка ще біда? Те що дитина не бере груди і оре? Чи що?
Так дитина не бере груди , а дивитись як він кричить від голоду я на можу
Не боюся осуду• 17 ноября 2024
Змініть педіатра. Від рвоти шкоди дуже багато. І від милування. Скільки там того шлунка? І діти не клони, вони різні.
Мій старший у місяць з´їдав за раз коли 40, коли 50 мл суміші. Мав після лікарні великий недобір ваги.
Але не лізло у нього більше, а молока у мене майже не було. Годувала не через 3 години, трохи частіше, але до норми йому було далеко.
У два місяці у мене вже було більше молока, але сумарно за годування більше 60 мл теж не йшло.
У три місяці я вже не важила молоко, суміш рідко використовувала. Син добрав до нижньої межі норми. Любов часто пити потроху не щезла.
Син подруги їв чітко по порціям на коробці взагалі без питань.
Зараз обом по 14. І не сказати, що мій худий а її товстий. Та і їдять як підлітки.
Ви ж розумієте, що перший місяць у лікарні не від власного бажання ми пробули. У Вас буде набагато легше, бо здорова дитина.
А педіатр у лікарні після того, як я сказала про рвоту, сказала додавати по 1 мл суміші кожне наступне годування, щоб шлуночок потихеньку збільшувався. Синові тоді було 10 днів.
А не подвійну порцію заливати.
Аж цікаво, якщо у Вашого педіатра за 10 хвилин влити літри півтора борщу, в нього влізе? Не знудить?
А не подвійну порцію заливати.
Чумачечая Весна• 17 ноября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Вам нужен специалист по кормлению. Все наладится, только нужно терпение и время.
Не боюся осуду• 17 ноября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Можливо, треба вуздечку підрізати, або інакше прикладати, повно причин.
Ваш педіатр невіглас.
Ответ дляСвятатабожа
Мало лі що Ви не можете. Це ВАША проблема, що не можете. А не дитини.
Вони всі - спочатку оруть і не беруть. Бо вони хочуть щоб їм текло рікою, а тут на тобі - треба постаратися. А вони слабенькі ще. Голодний. Оре.
Але з голоду біля груді ще жодна дитина не вмерла. Почекайте два тижні, Ви дитину калачем не відгонете!
Якщо не почекаєте, про гв можна забути. Я не пропагандую гв, і в суміщі я катастрофи не бачу жодної - вибирає мама. Ну бо не всі кайфують що дитина не пускає нікуди, хоче до сісі сутками ітд.
Але - в гв є багато плюсів. Для дитини так точно.
А оцей брєд з «нада нагодувать», хай та недожінка педіатр сама себе як гуску на фуагра пічкає!
Викиньте бутилочку, і не давайте. Хай працює. Хочете скину вам відео ора моєї голодної дитини? Я їй прям в рот грудь «ПХАЛА» а дитина робила вигляд що груді нема! Плаче і відвертається. Лише коли покричить, і в полу сні знаходиться, вона рефлекторно бере - і їсть. То ж починати треба так - в полу сні. І потроху потроху все він розцідить і Ви його за вуха не віддянете.
Моя ледве ледве, зі скандалами - в два роки була відірвана.
Не боюся осуду• 17 ноября 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Так. Або знайома, яка вигодувала хоча б двох дітей.
Це якщо з вуздечкою норма
Мені у лікарні ледве груди не вграли і сказали, що пласкі соски, дурна справа.
Знайома за 10 хвилин пояснила по телефону, як у моєму випадку прикладати і як перевчити після неправильного і соски.
Вона не медик, просто мама. Я в результаті годувала одного до 1,5 року, другого ще довше.
Це якщо з вуздечкою норма
Г@Л@В@ломка• 17 ноября 2024
Следите за набором веса. 600 Гр в первый месяц ок.
Ребенок слабый и устает, а поэтому засыпает. Какой интервал между кормлениями? Как спит?
Ответ дляНе боюся осуду
А не подвійну порцію заливати.
Та іі як гуся на фуагра нада, через стравохід палкою їду заштовхать. Дура хвора
Не боюся осуду• 17 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Не всім дітям так можна робити.
Ніякої шкоди від тимчасової пляшечки немає. Якщо давати з розумом і нормальна соска 0 ( з 0 молока не тече, якщо пляшку перегорнути, тільки дуже повільно капає).
От полегшити смоктання можна.
Про вуздечку я писала. Вона не заважає смоктанню з пляшечки, а от груди взяти не вийде.
Ще у мами можуть бути незручні соски, тоді треба мамі рукою сформувати так, щоб дитині було зручно. Це десь тиждень кожне годування уважно поробити.
Вірно прикласти. Фото у інтернеті вагон
Мамі випити хвилин за 15 до годування приємний теплий напій, хоч і воду, 300 мл або більше.
Та від стіни 5 разів віджимання зробити за 10 хвилин до годування.
Тоді молоко слабше триматиметься.
І найбанальніше, якщо груди переповнені і тверді, то це як кавун вкусити. Ніяк. Просто зцідити до м´якості, а потім у кінці годування дати допити те молоко.
От полегшити смоктання можна.
Вірно прикласти. Фото у інтернеті вагон
Тоді молоко слабше триматиметься.
Не боюся осуду• 17 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
І не рахуйте ніякі години - чим більше прикладати, тим швидше він розроблятиме груди. Пікнув - дали.
Так, і ніякої фігні типу одне годування -:одна грудь. Не вистачило - дала другу, просто наступне годування починати з другої груді.
У мене в одній груді молока було дуже мало, то якби я ті радянські прийоми використовувала, молоко б щезло взагалі.
Не боюся осуду• 17 ноября 2024
Ответ дляTeonaa
Чому думаєте, що педіатр жінка?
Серед чоловіків у плані ГВ не менше дурі.
У книжці модного колись Комаровського дві вправи, як полегшити відтік молока
Одна корисна і чудова.
Друга шкідлива і ледь не довела мене до маститу. Не цитуватиму лікаря -фізіотерапевта у пологовому, яка мене вберегла від операції після того самомасажу, бо там в основному матом було, але тоді довіра до Комаровського впала у мене сильно.
Одна корисна і чудова.
Усміхайлик• 17 ноября 2024
Советуйтесь с врачами...
Моя дочь ела очень мало и часто. По 60-80 гр. Норму веса не набирала. До 3 лет ела по ночам, каждые 2-3 часа. Тот еще адок был.
Ела спец.смесь лечебную повышенной калорийности и в год все равно весила 7 кг - короче, доставляла кучу проблем и нервов.
Тем не менее сейчас подросток, 165 см и 50 кг, все нормально у нее.
Вельшановна• 17 ноября 2024
И чем это не норма 50-80г. Ребенку 2 недели - ему значит достаточно. Кормите с меньшим интервалом, принудительно кормить не нужно ни в коем случае. Моя дочь тоже ела меньше нормы и все прекрасно. Не дурите и смените своего педиатра. 100 г для 2-х недельного малыша это даже много.
ФрекенБок• 17 ноября 2024
Мои обе так ели, все ок с детьми, набирали немного в месяц. Обе стройные девочки. Не очень ориентируйтесь с этими нормами на упаковке.
melisa-milena• 17 ноября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Потерпите час - два и будет есть как миленький грудь.
У меня была проблема в 3 месяца: не хотела брать правую грудь (левую брала)..... А мне что делать? Покричала, поняла, что или правая или никакая и успокоилась. Они манипуляторы с рождения. Или вы выстраивание правила и границы или пожизненно мучаетесь .....
А то эти хороводы со смесью капец.....