Сама собі лікар• 17 ноября 2024
Боюсь врачей
Боюсь идти к врачу заграницей, дома тоже боюсь. А мне нужен рецепт. Травма какая-то странная, в детстве были злые врачи помню.
На циголках• 17 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Что делать?
Ховайтесь поки санітари не зловили
Идууу--уууу блин• 17 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Что делать?
идти к врачу и чем скорее тем лучше - для врача
Сама собі лікар
• 17 ноября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Да, в основном сама лечусь, до такого дошла
ИНЬэтовамниЯНЬ• 17 ноября 2024
Дивна позиція. Дитинство в минулому, ви доросла людина. Бажаєте дотягнути, що б потрапити одразу до паталогоанатома. Є проблема, треба вирішувати. Але значить не все так страшно, що сумніваєтесь і відтягуєте
Идууу--уууу блин• 17 ноября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Если Сами лечитесь- то сами себе рецепты и выписывайте!
Бабка-байкерша• 17 ноября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Правильно, ні щоб бігти до лікаря бо пернули не 2 рази за день ,а аж 3. І уже починають шукати причини в тому що щось не те з´їли, а там же ж може бути цілий букет хвороб і потрібно брати направлення до усіх існуючих лікарів. Соромно за них. Соромно