Обережно, пролетіли 2 ракети через Вінничину, зазвичай через нас летять на Львів.
Vlada-Maria• 17 ноября 2024
Ответ длячаревна
Тогда пишите, что путЕн отдал приказ, чтоб военные самолёты россии обстреливали инфраструктуру Украины, чтоб многомиллионный народ Украины в холодное время года жил без электричества, отопления.
Что это современный геноцид против человечества
де вона таке напише на ’єдинокровного мишебрата’?
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2024
Ответ дляКарина250
Удалено администрацией...
Ви не забувайте що тут інтернет спілкування , я також інтонацію вашого посту не зрозуміла
opium_black• 17 ноября 2024
Ответ дляКарина250
Закарпатье узнало что такое взрывы
Не злорадствуйте. Разве нам не нужны психически здоровые?
Ромашка -3390• 17 ноября 2024
Ответ дляКарина250
Закарпатье узнало что такое взрывы
Это точно
Ответ дляRosa Blanca
Пардон, але ж анонси щодня і вони пов´язують і з обстрілами, і з тим, що сильно жарко/холодно/похмуро/ясно, коли немає обстрілів... Напрягають ці гойдалки - відключим/не відключим, піднімем/не піднімем... і піднімають
Нащо вам хто що говорить?
Говорять різне, кожен слухає те, що йому до вподоби.
Включіть логіку, самі поспостерігайте.
Візьміть календар вимкнень і календар обстрілів. Порівняйте. Календар спеки з вимкненнями. Не наштовхує на думку, що коли спека спала - вимкнення припинились. Великий обстріл = вимкнення. Повідомлення про прильоти по енергетиці = вимкнення.
Морозів немає - світло є.
Сьогодні обстріл масований - світла немає.
Ну чого люди думають чужим мозком а не своїм?
Включіть логіку, самі поспостерігайте.
Морозів немає - світло є.
Ответ дляOllka
І до чого тут сьогоднішні обстріли?
Доречі, військові так не говорять якщо що. Вірніше може якісь мілкі говорять, серед військових теж різні є.
Это к тому, что здесь любят нагнетать и притягивать за уши к ситуации, которая сама по себе. Как сегодняшний обстрел, ботоксное ху.ло дождалось холодов, накопило ракет и решило покошмарить мирное население. Всё, не надо притягивать тарифы, продажу, прочую ерунду. Никто не выйдет из за этого на улицы, подрывать страну изнутри
opium_black• 17 ноября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Але все рівно треба було більш просити , мало відпирались
Выдвигать свои условия. Пусть бы они просили. Увы… имеем теперь это.
time is up…
Vlada-Maria• 17 ноября 2024
Ответ дляРойЛеля
Міль і окурок 🤣🤣🤣🤣
Анікдот.
Дякую, я не знала про нього такої інтимної інформації.
Доречі, я не читала майн кампф, але у сестри це улюлена книга
Анікдот.
так, це його клбшні погоняла ще з часів, коли він в НДР ошивався
Mariya Prokhorova• 17 ноября 2024
Ответ дляopium_black
time is up…
І я про це , що треба було більш , але що вже про то казати
Анастасия К.• 17 ноября 2024
Ответ дляopium_black
Хоть кто-то должен остаться адекватным)
Ответ дляOllka
Нащо вам хто що говорить?
Включіть логіку, самі поспостерігайте.
Морозів немає - світло є.
Включіть логіку, самі поспостерігайте.
Морозів немає - світло є.
Свій мозок говорить,що це знущання над людьми.
Vlada-Maria• 17 ноября 2024
Ответ дляmax2013
Вам радісно від цього?
І де у Закарпатті прилетіло?
а скільки ржущих смайлів натицяли і натицяють ще такі самі.... класика жанру початку війни ’чтоб у вас. как у нас’...
opium_black• 17 ноября 2024
Ответ дляOllka
Обстріли - так, знущання над людьми з боку рашисиів.
Тарифи то взагалі інша тема, до обстрілів не стосується.
Тарифы, и что с ними происходит- это, если я не ошибаюсь, нарушение конституционных прав граждан Украины
opium_black• 17 ноября 2024
Ответ дляКузякин
Кому - нам? Я вот хочу, чтобы в Харькове были психически здоровые люди. Так можно?
И я хочу, но от нашего с вами желания ничего не изменится. Сомневаюсь, что харьковчанам под обстрелами намного легче от того, что на Закарпатье ракеты полетели.
Rosa Blanca• 17 ноября 2024
Ответ дляOllka
Нащо вам хто що говорить?
Включіть логіку, самі поспостерігайте.
Морозів немає - світло є.
Включіть логіку, самі поспостерігайте.
Морозів немає - світло є.
У нас світло було при обстрілах 100ракет+ і пропадало через хмарки і спеку. В мирний час тільки при шквалах обриви траплялись, це швидко відновлювали. В реалії е/е вже дівати немає куди, її генерують таку кількість, що вона має вартість нище 0. Дуже вигідно робити її дефіцит, маючи залізобетонні виправдання.
Ответ дляRosa Blanca
и вначале войны не было кнопки ’выключить все’
Ответ дляRosa Blanca
Та то капець. Хоча б почитали для себе чого того світла може чи не може бути
Ответ дляMariya Prokhorova
Проти цівільного населення , щоб тил просив у хуйла миру будь якою ціною Так само гітлер бомбардував постійно спальні райони Лондона під час Другої Світової війни
Только дети и чиновников и королей были в действующей армии,
когда дети чиновников не воюют-это бизнес ( Черчиль)