Юлия 0811• 17 ноября 2024

Ракети на захід України

Обережно, пролетіли 2 ракети через Вінничину, зазвичай через нас летять на Львів.
Ollka• 17 ноября 2024
Ответ дляopium_black
Тарифы, и что с ними происходит- это, если я не ошибаюсь, нарушение конституционных прав граждан Украины
Не помню в Конституции статьи об электроэнергии.
И тема о сегодняшних обстрелах. К которым повышение цен поиплели.
peterman• 17 ноября 2024
Ответ дляmax2013
Вам радісно від цього?
І де у Закарпатті прилетіло?
’Ракета впала у лісі на Мукачівщині, поблизу села Павшино.’
Ollka• 17 ноября 2024
Ответ дляRosa Blanca
У нас світло було при обстрілах 100ракет+ і пропадало через хмарки і спеку. В мирний час тільки при шквалах обриви траплялись, це швидко відновлювали. В реалії е/е вже дівати немає куди, її генерують таку кількість, що вона має вартість нище 0. Дуже вигідно робити її дефіцит, маючи залізобетонні виправдання.
Ви хочу розберіться, як працює енергосистема. По вашому допису видно, що ви в цьому взагалі не розбираєтесь, навіть в азах
Решка7777• 17 ноября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
І нікому не потрібно , щоб ядерка розповзалася світом , тому і жах був у США , що срср розпадається
ну она и заползла в самые ’мирные ’ страны ,типа кндр иран
Rosa Blanca• 17 ноября 2024
Ответ дляDumky
Та то капець. Хоча б почитали для себе чого того світла може чи не може бути
Клоунів намалювали і рукаліцо мені...цирк у нас трішки в іншому місці знаходиться.
ingaruta• 17 ноября 2024
Ответ дляopium_black
кто клепает вам ваши методички?идите в курс помогите беженцам.они бастуют.без света,без жилья,без денег,они замерзают.их дети 18ти летние срочники благодаря путину валяются по полях
Решка7777• 17 ноября 2024
Ответ дляVlada-Maria
а що дивуватись? читали куму віддали мільярди на ’побудову’ захисних укриттів?
нема чому,на жаль
ingaruta• 17 ноября 2024
мертветчуковские троли!идите в курск помогите своим беженцам!они бастуют.они бомжами стали,их дома путин бомбами сносит.
Решка7777• 17 ноября 2024
Ответ дляOllka
Нащо вам хто що говорить?
Говорять різне, кожен слухає те, що йому до вподоби.

Включіть логіку, самі поспостерігайте.
Візьміть календар вимкнень і календар обстрілів. Порівняйте. Календар спеки з вимкненнями. Не наштовхує на думку, що коли спека спала - вимкнення припинились. Великий обстріл = вимкнення. Повідомлення про прильоти по енергетиці = вимкнення.
Морозів немає - світло є.
Сьогодні обстріл масований - світла немає.

Ну чого люди думають чужим мозком а не своїм?
це мозок? це ваша схема особисто придумана,без доказів
opium_black• 17 ноября 2024
Ответ дляingaruta
Удалено администрацией...
Ollka• 17 ноября 2024
Ответ дляРешка7777
Ну якщо ви не зрозуміли написаного - що ж я зроблю
Я запропонувала вам самостійно порівняти графіки. І навела приклад.
Решка7777• 17 ноября 2024
Ответ дляOllka
Мене , сумнів -про логіку та ігнорування інших даних
Навіть просте , відкртиту інфу про експорт енергетики по датам -зовсім інша картина,та інші залежності
Ollka• 17 ноября 2024
Ответ дляРешка7777
Ще раз почитайте як працює енергетика.
Що таке надлишок, коли буває, чим це погано, що з ним робити.
Решка7777• 17 ноября 2024
Ответ дляOllka
Ще раз почитайте як працює енергетика.
я знаю як працюэ, мені особисто пояснювати не треба.
Але подивитись дати блекаутів ,та ’переливи’ не складно.це на поверхні
і той брЄд-хмарно -відключення
дощ-відключення
вітер -відключення -дивно співпадали з максимальними ’ переливами ’ в ЄС
Dumky• 17 ноября 2024
Ответ дляКузякин
Кому - нам? Я вот хочу, чтобы в Харькове были психически здоровые люди. Так можно?
То якщо обстріляють відносно мирні регіони психологічне здоров’я покращиться?
Veronika_100k• 17 ноября 2024
Ответ дляHench
Удалено администрацией...
Вы чего ведете себя, как злобная, нервная баба постоянно?
Sova splushka• 17 ноября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Не тієї країни з ядеркою боялися, як показав час.
Valeriya_fw• 17 ноября 2024
Ответ дляDumky
У нас все регионы мирные, Харьков, Днепр, Одесса, Запорожье- воинственные? Или нас не жалко?
Dumky• 17 ноября 2024
Ответ дляValeriya_fw
Усіх шкода. Питання в тому, чому має харківʼянам легше від того, що закарпатці почули вибухи?
Sova splushka• 17 ноября 2024
Ответ дляValeriya_fw
Всіх жалко.
Але злорадство від того, що ’нарешті’ почали обстрілювати Закарпаття, - це дно.
Juliana R• 17 ноября 2024
Ответ дляDumky
Удалено администрацией...
Natal_ka91• 17 ноября 2024
Ответ дляSova splushka
Всіх жалко.
Теж дивують такі пости. Слава богу що є ще така область де можна від того заховатися. Якось не на тих спрямовують свою зловтіху
-sofi-• 17 ноября 2024
Ответ для Juliana R
Удалено администрацией...
Моpгана• 17 ноября 2024
Ответ дляКузякин
В славетному незламному Харкові дуже багато психічно здорових, адекватних, нормальних людей, дай їм Бог вижити і залишитися такими же. Але достатньо і гнид.
Так само як і на Закарпатті, в Києві, Сумах, Херсоні, Чернігові...
-sofi-• 17 ноября 2024
Ответ дляКузякин
шо там по Закарпатью?
Пишут,что с сегодняшнего дня и во веки веков по решению господина президента присвоено звание Буковелю «город герой мощных и стальных людей и ппо титанов и мерседесов по 15 млн гривен»
😁
Моpгана• 17 ноября 2024
Ответ для-sofi-
😁
Буковель не Закарпаття.
Це як у вас рязань не москва
Манула• 17 ноября 2024
Загалом близько 120 ракет і 90 дронів випустила сьогодні РФ по Україні: знищено більше 140 повітряних цілей, — Зеленський.

Ваньок написав, що дуже добре відпрацювали F-кі по ракетам
Моpгана• 17 ноября 2024
А хто приносив сюди вкид від рашинських воєнкорів, що більше не буде масових обстрілів?
Підіть натицяйте йому дизлайків, відпишіться від нього та набийте себе по руках, аби більше таке гімно не приносили нам тут
Манула• 17 ноября 2024
Ответ дляМоpгана
Ну так це ж Трамп домовлявся з владіміромХ напевно ...
Моpгана• 17 ноября 2024
Ответ дляМанула
То ваша тема була?