Всім добрий день. Потребую погляду збоку. Ми з хлопцем тимчасово живемо в різних містах, але я до нього постійно їжджу і ми довго планували жити разом.
В мене ДН, я приїхала, щоб відсвяткувати його з ним. На вечір були плани, але через те, що вдень ми каталися по справах хлопця на авто, яке він взяв нібито заради мене у друга, обидва втомилися.
Ми справді каталися, але це було між справами хлопця: поїхав забрав мені тортик, потім поїхали пообідали в Круасанах, потім він пішов стригтися, потім повезли авто друга на мийку і він після того купив мені квіти (правда був не дуже задоволений, бо "купив квіти собі", я у понеділок їду додому, бо він поставив мене перед фактом, що приїде його мама на місяць).
Суть питання в тому, що ми приїхали додому, планували піти у бар. Він втомився і заснув буквально біля мене, я теж була трішки втомлена і ми разом вирішили провести час разом вдома, а відсвяткувати завтра. До цього буквально йому дзвонить друг, машину якого він брав, і запрошує на ДН іншого спільного друга, якого хлопець знає 1,5 місяці. Хлопець відмовився, але не сказав, що в мене теж свято, тому він не може бути присутнім. Ввечері він мені казав, що його запросили, я запропонувала поїхати (було 19:00), але він відмовився і сказав, що ніколи так не вчинить, бо ми ж повинні бути разом, бо зараз і мій ДН також. У висновку йому подзвонив іменинник, запросив приїхати (був вже пізній вечір), і мій хлопець не зміг відмовити і погодився. Знову ж не сказав, що він зі мною, що в мене теж свято. Потім побачив, що я сильно засмутилася і сказав, що не вміє відмовляти, але їхати він не хоче, тому піде подумає, що вигадати. Типу то взагалі, за його словами, неважливо, бо вони знайомі недавно, а ми разом вже рік. Він все ж поїхав, дуже довго збирався,чепурився, хоча сказав, що це буквально на півгодини і тільки на вулиці привітає. Повернувся через 2 години о 12 ночі. Я була дуже засмучена і зла, але він каже, що проблеми не бачить, бо його не було всього пару годин.
Я дуже потребую тут підтримки і поради. Як би вчинили ви в цій ситуації?
ole4kakissa• 17 ноября 2024
Ответ дляГитта Ягг
Мой муж познакомил меня со своим лучшим другом через два-три месяца с начала наших романтических отношений. Собственно как друг пришел из армии, так через день нас и познакомили. С остальными еще раньше.
А если бы вам год рассказывали про Артура, Никиту, Славика, но ни разу вы с ними нигде не пересеклись/не были на общей вечеринке, вам бы было это нормально?
Ответ дляГитта Ягг
Вы просто молоденькая и имеете небольшой опыт отношений. Это нормально делать ошибки, в этом нет ничего такого. Важно не повторять те же самые ошибки.
Дякую! 🥹
Ответ дляSova splushka
І я вас вітаю з днем народження!
Будьте щасливою, поважайте себе, і хай все складається у вашому житті якнайкраще!
Дуже дякую!!
Ответ дляole4kakissa
Я бы не встречалась год с человеком который стыдится меня познакомить со своим кругом общения.
Мне кажется это очень важный маркер.