Губка Боб• вчера в 16:21

Виїзд в США. Ви б змогли так виїхати?

Сімʼя виїхала в 22 році по програмі u4u, батько, мати та троє дітей.
Старший син якому на той момент виповнилося 18 залишився в Україні з умовою що будуть шукати як йому виїхати. В підсумку програму закрили , в США до сімʼї йому вже не попасти, з України він все ж виїхав.
Це сімʼя мого знайомого, я чомусь думала що старший це лише його син від іншої жінки. А от взнала що всі 4 це спільні діти.
Зробіть вибір:
вже голосів: 32
Ніхто не винен що так сталось
Виїхали б всім разом
Так, виїхала б
Катастрофа• вчера в 16:23
Я бы не смогла оставить своего ребенка
Allemagne• вчера в 16:23
Когти драл кто как мог, не осуждаю.
Меломанка Маланка• вчера в 16:23
4 вариант - почему автора это так волнует)
автор Губка Боб • вчера в 16:23
Ответ дляМеломанка Маланка
А вас чому ТАК волнуєт?
Леопардові панчохи• вчера в 16:24
это их решение
автор Губка Боб • вчера в 16:24
Ответ дляЛеопардові панчохи
это их решение
Питання в темі - чи ви б змогли так зробити?
Леопардові панчохи• вчера в 16:25
Ответ дляГубка Боб
да, если б мой старший так решил
разные есть дети в 18
одним еще попу подтирают, вторые - семью уже содержат
Виннипуховна• вчера в 16:25
Я б відправила чоловіка з 3 дітьми у США, сама залишилася б з 18річним. Щойно вийшло його вивезти - долучилася б до чоловіка у США. Якщо не було б такої можливості - жили б у ЄС. В принципі старший син вже дорослий, щоб жити з батьками.
автор Губка Боб • вчера в 16:26
Ответ дляЛеопардові панчохи
да, если б мой старший так решил
разные есть дети в 18
Він так не рішив, він не зміг виїхати так як був повнолітнім.
Хома з пастою• вчера в 16:29
Все не так плохо, он выехал заграницу, а не под бомбами в Украине, не в окопе. Он совершеннолетний взрослый человек, сейчас ему уже 20 лет+, он же не до старости будет жить с родителями. Наверняка учится/работает/с девушкой живет)
Это же не 10 летнего оставили в войну в Украине
Голубец• вчера в 16:26
Це їх рішення, вони скоріш за все це обговорювали. Яле якщо казати за себе, то не змогла б залишити сина- але це я. Кожен поступає як йому зручно
Я тут с краю постою• вчера в 16:27
Ответ дляAllemagne
Когти драл кто как мог, не осуждаю.
Без декотрих дітей?
Борисфенка• вчера в 16:27
Поживе сам в Європі, в чому трагедія?
Коли дітей на навчання самих в 16 років відправляють, все нормально, нікого не корчить?
Леопардові панчохи• вчера в 16:27
Ответ дляГубка Боб
ну они же все не втихаря удрали?
автор Губка Боб • вчера в 16:27
Ответ дляБорисфенка
Поживе сам в Європі, в чому трагедія?
Я написала десь що в чомусь трагедія?
Леопардові панчохи• вчера в 16:28
Ответ дляГубка Боб
Я написала десь що в чомусь трагедія?
намекаете на это
автор Губка Боб • вчера в 16:29
Ответ дляХома з пастою
Моя тема викликана, лише, тим що я недавно дізналася що це їх спільний син, чомусь думаю про цю ситуацію, думала як би поступила я, от і вас вирішила запитати.
Борисфенка• вчера в 16:29
Ответ дляГубка Боб
Я написала десь що в чомусь трагедія?
Ви написали, що залишили самого 18-річного.
Чули, є така штука - повноліття? Це момент, коли дитина перетворюється на дорослого
Хома з пастою• вчера в 16:31
Ответ дляГубка Боб
Они вывозили 3 несовершеннолетних детей, не осуждаю. В итоге все хорошо, все живы.
Если бы это единственный сын был, то другое дело…в многодетных семьях нет такого «культа детей», спокойнее относятся родители к таким ситуациям
автор Губка Боб • вчера в 16:30
Ответ дляЛеопардові панчохи
намекаете на это
Я ні на що не намікаю взагалі.
Борисфенка• вчера в 16:30
Ответ дляГубка Боб
Тобто пасинків і падчериць залишати таки можна без проблем?
автор Губка Боб • вчера в 16:31
Ответ дляБорисфенка
Тобто вам би не було обідно, якби ваша мама з татом виїхали на інший континент, забрали братів і сестер, а вам би сказали: сорі, тебе не випускають, ми валим?
автор Губка Боб • вчера в 16:32
Ответ дляБорисфенка
У вас деменція починається?
Борисфенка• вчера в 16:32
Ответ дляГубка Боб
Мабуть, ні. Мені точно не стало б легше, якби вони всі залишилися і по них прилетіло ракетою.
Борисфенка• вчера в 16:33
Ответ дляГубка Боб
У вас деменція починається?
Цить, балаболка. Свій старт-пості перечитай і не дзявкай на мене.
автор Губка Боб • вчера в 16:33
Ответ дляБорисфенка
То ви тут дзявкаєте, перекручуєте. Для чого?
ЧупакабраЗеБест• вчера в 16:33
Ответ дляГубка Боб
я так не смогла.
Леопардові панчохи• вчера в 16:34
у них что то не сложилось?
5 в америке, 1 в европе
все живы здоровы
в чем проблема?
ЧупакабраЗеБест• вчера в 16:36
Ответ дляХома з пастою
да прям. я не стала выезжать. муж тоже не стал.
Я не в теме• вчера в 16:37
Ответ дляГубка Боб
А вас чому ТАК волнуєт?
Как они могли выехать все вместе если он не мог выехать? И кто в этом должен быть виноват?
Постановка вопроса странная. Дети с родителям часто живут в разных странах, в этом нет ничего сверхъестественного
Разве что повод языкатым знакомым это пообсуждать.