Щастя-здоровля• 17 ноября 2024

Якими книгами цікавляться ваші діти 12-15 років?

ХтоЯкщоНеЯ• 17 ноября 2024
Ніякими (
Да Щас же• 17 ноября 2024
Вообще никакими, мне кажется за свою жизнь не одной не прочитали
автор Щастя-здоровля • 17 ноября 2024
Мої теж не дуже, але у чоловіка на роботі дітям дарують книги на св. Миколая. Я навіть не знаю, що обрати.
Лялькодзьоб• 17 ноября 2024
13-летняя сейчас, помимо школьной программы, ознакомляется по своей воле с классикой жанров, чтобы понять, что ей нравится больше. Между делом попросила подобрать ей хорошие детективы. Сижу теперь думаю, не мой любимый жанр, я кроме Дойля, Кристи и Честертона ничего особо не читала.
ПлюшкамиБалуюсь• 17 ноября 2024
В мене мій нечитайко читав і навіть 2 рази повторно лише серію книжок ’Останні підлітки на землі’, а потім лише манги. Нажаль в нас так (
Воленс-неволенс• 17 ноября 2024
10 років, читать не любила зовсім, навіть те, що начебто подобалося. Книги програють гаджетам. Але знайшли вихід - тепер я оплачую кожну книжку, про суму домовляємося разом, перші книжки обходилися мені дорожче, тепер суми майже символічні, а об’єми книжок значно збільшилися. В процесі читання з’являється азарт і цікавість, тепер навіть не нагадую про читання.
Великий сатирик• 17 ноября 2024
Ніякими. ’Різдвозавра’ всі частини і то... ’Теодори з Васюківки’, хоча теж, бо нагадувала і просила дочитати.
І тут річ не в вихованні - я читаю класичні паперові книжки. Тато читає літературу, старший брат класику зі шкільної програми бере на відпочинок на канікули.... А тут - шило в сраці.
Каляка маляка• 17 ноября 2024
Майже 13 років сину. Цікавить манга + читає щось з шкільної літератури, або я завантажую в читалку щось, що його в книжковому зацікавило. Можу запропонувати щось, що сама прочитала. То теж іноді читає ) у нас +- схожі смаки.
Каляка маляка• 17 ноября 2024
Ответ дляВеликий сатирик
У мене брат такий ) як з старого квну про бібліотеку «читал букварь и синюю» :)
Йому більше подобається дивитись. Іноді - слухати аудіо.
МояХатаЗкраю• 17 ноября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Я ежегодно дарила детям книги на Николая
Обычно это рождественская тематика ,читала вместе с детьми
В прошлом году старшему купила все книги Ведьмак ,в этом году будет кулинарная Ведьмак (я знаю,что ему понравится)
Младшему тоже хочу кулинарную ,хотела Майнкрафт -посмотрела рецепты-ерунда
Возможно впервые он будет без книг ,потому что читать не хочет
ХтоЯкщоНеЯ• 17 ноября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Про секс просвітництво
Опля Картопля• 17 ноября 2024
По іграм, фнаф, привіт сусід, майнкрафт.
Також всі перечитані книжки Роальда Даля і Девіда Вольямса .
Коти вояки не зайшли
Голубка миру• 17 ноября 2024
9 лет.Книги про самолёты, танки.Была про приведения, но что- то не зашло, хотя просил.Сечас купила альманах Гари Потера.
Курочка• 17 ноября 2024
Коти вояки,книги і манги.
буреЛОМКА• 17 ноября 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Замовте щось для себе)

Я б от хотіла Колонію Кідрука
автор Щастя-здоровля • 17 ноября 2024
Ответ длябуреЛОМКА
Замовте щось для себе)

Я б от хотіла Колонію Кідрука
А це ідея
more_777• 11 декабря 2024
Звіродухи - Брендон Малл. (вся серия)
Жнець- Нил Шустерман (вся серия)
Невермур - Джессика Таунсенд (вся серия)

Девочка, 13 лет
маминаБубочка• 25 декабря 2024
Ответ дляГолубка миру
А які читав про літаки, танки? у виді енциклопедій, чи щось інше?
Мій теж любить таку тематику. Щоб Ви порадили?
Голубка миру• 25 декабря 2024
Ответ длямаминаБубочка
Да, они по типу энциклопедии.Картинка и небольшое описание.