ЖаннаНеАгузарова• Изменено 17 ноября 2024
Юрист по питаннях осбб
В домі обрали нову осбб, яка добровільні внески за генератор переводить в обов´язкові.
Купили найдорожчий генератор, який забезпечуватиме все. Ті, хто не проживають, крім оплати генератора - мають щомісяця оплачувати і паливо, і обслуговування.
Кошти дуже не малі.
Погрожують, що передадуть в суд.
Це якось можливо вирішити?
Поки не проживаю в домі - і грошей на це нема взагалі.
Кошти дуже не малі.
Погрожують, що передадуть в суд.
Це якось можливо вирішити?
ЖаннаНеАгузарова
• 17 ноября 2024
Ответ дляПокращена
Правильно сделали, с нашими людьми иначе никак
Як?
Покращена• 17 ноября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Як?
То что разделили принудительно в платежки
Не за Будка• 17 ноября 2024
У нас в осбб был такой скандал из-за этого, люди чуть не дрались. Теперь у нас лифт по карточке,кто не платит ходит пешком
ЖаннаНеАгузарова
• 17 ноября 2024
Ответ дляНе за Будка
В нас новий дім, ініціативна група одні мажори
СкумбріяП8• 17 ноября 2024
Я ..ще розумію людей ,які живуть на нижніх поверхах, а хто проживає на верхніх.?
Там коли зникає світло, то не працює ліфт,насос не подає воду, отоплення також відсутне.Ну як без генератора ? Але деякі людішки всеодно проти.
Покращена• 17 ноября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Я вас умоляю. Нижние этажи больше всех ноют, что им холодно. Даже со 2-3 этажа вызывают лифт вниз спуститься. Но все попрекают верхних за лифт.
А мне как бы не холодно на 24, вода без лифта и не нужна
ЖаннаНеАгузарова
• 17 ноября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Чому я маю скидати на паливо???
Якщо не проживаю там.
Нічого, що 10 тис грн не копійки і пару тис грн в міс не копійки.
Просто зійшли з розуму
Якщо не проживаю там.
Просто зійшли з розуму
СкумбріяП8• 17 ноября 2024
Ответ дляПокращена
Тоді,якщо Вам не потрібна вода і світло..та отоплення., пишіть заяву на відключення послуги і живіть в печері.
ЖаннаНеАгузарова
• 17 ноября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Я не проти на той час, поки не проживаю там
ЖаннаНеАгузарова
• 17 ноября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Щомісяця і так 2 тис грн комунальні за охорону, утримання дому і світло в коридорах
Покращена• 17 ноября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Мы как раз согласны сдать по тарифу 1,5 за не сдающих ради лифта
ЖаннаНеАгузарова
• 17 ноября 2024
Ответ дляПокращена
В нас мажорчики навпаки бились, щоб вмі платили однаково
Покращена• 17 ноября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Я не мажорчик, но нет особого желания отапливать как раз мажорчиков.
Потому и написала сразу, вариант с принудиловкой от осбб самый нормальный
ЖаннаНеАгузарова
• 17 ноября 2024
Ответ дляПокращена
Я спеціально і купувала житло внизу, бо думала. То чого я маю покривати мажорів на 20х поверхах
Покращена• 17 ноября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
У всех своя правда конечно. Я в 2019 году думала чтоб денег хватило хоть на что то купить. И честно, смешно читать даже у нас в чате людей, что катаются на премиум авто, жрут не в себя в новострое, но усираются за 100-200$ отопить свои метры. Или за стоянку в 50грн сутки
ЖаннаНеАгузарова
• 17 ноября 2024
Ответ дляПокращена
Я купила в новому домі, бо просто так вийшло, ціна була нижче старого. А тепер сусіди на лексусах.
Я не знаю як вийти із ситуації. Не купити дитині взуття на зиму , а оплачувати там, де не проживаю
Покращена• 17 ноября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
С плесенью дороже потом будет бороться, поверьте. Пустите квартирантов, если совсем печаль. Но это же ваше жилье, оно не должно улучшаться и обогреваться за счет соседей, хоть и мажоров
ЖаннаНеАгузарова
• 17 ноября 2024
Ответ дляПокращена
Опалення не має до цього відношення.
Мова ж іде про ліфти, про воду і опалення в час відсутності електрики
Покращена• 17 ноября 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Опалення не має до цього відношення.
Вы сами себе сейчас противоречите про опалення
Дюймовочка• 18 ноября 2024
Автор, по-перше: робити обовʼязковими внески без рішення зборів голова не має
права.
По-друге,якщо ви там не живете -
пишіть заяву на те щоб не нараховували платежі на паливо ( якщо є рішення зборів).
ОСББ це колгосп, де панує анархія. Нажаль знайти управу у нашій країні на голову осбб важко.
Співчуваю вам, мати щось спільне з придуркам це важко і морально і матеріально.
У нас теж шукають юриста з того ж питання, якщо знайдуть толкового - напишу вам
права.
По-друге,якщо ви там не живете -