Кидстаффовка• 17 ноября 2024

В який момент з´явилась ця легенда?

Що любов і на пічці знайде?
Що десь ходить твоя друга половинка?
Ну і все таке, на тему обов´язкового кохання?
Взаємне кохання - це прекрасне, але, на жаль, опція необов´язкова.
Комусь випадає удача, хтось наполегливо шукає і знаходить. Але ж є купа людей, які шукають і не знаходять. Знаходять компроміси і живуть парами, як живеться. Хто нормально, хто хріново. А є ті, хто і на компроміси не йдуть і залишаються самотніми на все життя.
Але ж в усіх народів були свої легенди про взаємню любов. Правда, не всі з хепі-ендом (
Однозначная• 17 ноября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А де там кохання?
Ну так как где? Открыла глаза от поцелуя чистой искренней любви и сама влюбилась)
Не рахую, а вважаю• 17 ноября 2024
Ответ дляОднозначная
Він її зґвалтував, вона в каталепсії народила близнюків, хлопця і дівчинку. Ну і далі там за сюжетом.
Ви певно знаєте літературну обробку, когось типу Шарля Перро. В оригіналі ніякого поцілунку чистої любові не було.
Однозначная• 17 ноября 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Если с этой стороны смотреть, все сказки зверские. Хоть наши хоть европейские, они отображают те времена и социум того времени и в целом. Комментатор сказала, что она даже не знает откуда пошло, я и ответила, что в сказках все это есть в той или иной форме.

И то, что она есть в других вариациях совершенно не касается темы, это все равно сказки, а не биография. то есть спустя столетие она приобрела другую форму, которую мы и обсуждали. А не то является ли она оригиналом.
Налитое яблочко• 17 ноября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я дуже за вас рада і, навіть, трішки заздрю такій життєвій позиції, але жити сьогоднішнім днем добре тільки тоді , коли від тебе ніхто не залежить, а от якщо є діти , яких ще треба на ноги поставити, то і про здоров´я з молоду задумуєшся і про завтрашній день.
Ребёнок в этом году уже начал зарабатывать, собирается съезжать жить отдельно, так что я свободна как ветер))