СКИБИДЫШь• 17 ноября 2024

Чим Ви сьогодні займались?

Розпочну з себе: поміняла постільну білизну, сходила в душ, приготувала олів´є та весь інший час я навчалась. А Ви?
Блискавка• 17 ноября 2024
В рестике были с друзьями
Душка-свекрушка)))• 17 ноября 2024
Під 7 ранку не зважаючи на тривогу просто вирубилась, встали в 15:00, чоловік приготував сніданок, каву в ліжко, поміняла постіль, включила прання, покупалась, сходила в магаз скупилась на 1400грн, попили каву з слойками і тортом і задоволена своїм подвигом, валяюсь дивлюсь новини.
Белоснежко• 17 ноября 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Что изучаете?
Языки. Английский и немецкий.
Белоснежко• 17 ноября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Харчуєтесь однією кавой )))
Бубль Гум)• 17 ноября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Мешок картошки 21 кг только вышел на 800 грн((( 30яиц 200 грн. Молоко 3 пакета, масло сл. 1п. масло подс. 2 бут. Сыр, колбаса 2 палки, филе кур, бедра кур, мука 10кг - на Метро брали- дешевле выходит. конфет где то на 120 грн. сахар 2кг, макароны 1кг, рис 1кг.
Ого де це така дорога картопля? В Києві вчора на оптовому брали по 23.
Луноходик_Ик• 17 ноября 2024
Хотіла в зал піти, а він зачинений був. Тому гуляла по місту і плакала(
Крихітка на всі• 17 ноября 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Який жах, це в якому місті? В нас теж не було електроенергії
Одеса. Й доси нема в більшей половини міста.
ГонУрова дівка• 17 ноября 2024
В Києві було сонечко та відносно тепло, то прибирала свої клумби від перецвівших хризантем, позагрібали листя у дворі. А в основному фільми дивились, відпочивали.
БеллаДонна• 17 ноября 2024
Ответ дляБубль Гум)
Днепр, взяли по 34, была по 27 но сухая. Зашли на Варус, моя любимая Гронада по 50 грн Вообще с ума посходили(
Бубль Гум)• 17 ноября 2024
Ответ дляБеллаДонна
Жах ((( до нас везуть з Рівного, до вас вдвічі дальше, тому мабуть і ціни такі (((